Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek igazam volt, vagy...

Szerintetek igazam volt, vagy ez egy kicsit sok volt?

Figyelt kérdés

Mikor lettek halaim, megkértem anyukámat, hogy ne engedje be a kutyát a szobámba, mert föl szokott ugrálni, és anyura nem hallgat. Ha én is bent vagyok, akkor minden oké, tudja hogy akkor nem szabad ugrálni. Ma előbb jöttem haza gyakorlatról, mint szoktam, és láttam, hogy a szobám ajtaja nyitva van, és bent volt a kutya. Eleve elég ideges voltam, és ezt számon kértem anyun. És azt mondta, hogy nyugi már, nem is ugrált a kutya. És mondtam neki, hogy ne nézzen már teljesen hülyének, látom a leheletet, meg az orráról a nedvességet az egész akváriumon. És akkor már k**va ideges voltam. És mondtam, hogy mossa le, mert tegnap elég sokat vacakoltam az egész akvárium tisztítással. De azt mondta, hogy én is le tudom törölni. Erre fel meg fogtam magam és mérgemben bosszúból kiöntöttem a levest a földre.

Szerintetek is jogos volt a fölháborodásom? Csak egy k**va dolgot kértem tőle, hogy ne engedje, hogy a kutya ugráljon. Ráadásul nem hogy bevallaná, hanem még a képembe is hazudik, hogy ő nem is engedte. Utálom ha hülyének néznek. Őszintén nem is tudom, hogy az bosszantott-e jobban, hogy koszos volt az üveg, vagy hogy hülyének nézett, és a szemembe hazudott.



2013. dec. 20. 16:18
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
25%

ma 17:33


Elképzeltem az alábbi szitut.

Az anyja fogja a kérdezőt, és bemegy vele a kórházba a nőgyógyászhoz, majd a következő párbeszéd zajlik le a kérdező, anya és orvos között.


kérdező:- bárcsak meg sem születtem volna. Ez nem élet! brühhhühüühüüü

anya- doktor úr! El akarom vetetni a gyerekemet.

doktor- Mire gondol asszonyom? Abortuszra?? Hiszen ön nem terhes!

anya:- Igen, az abortuszra.. Itt a gyerek mellettem, és el akarom vetetni, még ma ha lehet..

orvos:- Ön elkésett vagy 15 évet..

anya:- ez nem ok, hogy ne vetessem el...

kérdező: - minek születtem meg! brühhühüühüü

orvos:- nos, lehet tudunk segíteni e kellemetlen helyzetben...

2013. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
46%
A reakcióval nem értek egyet. Töltötted volna ki a kutyán, pl. kergetted volna ki durván, hogy legközelebb féljen bemenni a szobádba, abban lett volna logika.
2013. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
0%
de igazad van....mármint az abortuszos dolog :D,ennyi elmebeteget felnevelni,kész katasztrófa...
2013. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Fura, de egyébként pont hogy a kutyák közt tudok lenyugodni a leghamarabb. Múltkor is tök ideg voltam, és elmentem a kutyámmal a futtatóra, és amint körülvett vagy 10 kutya, már arra sem emlékeztem miért voltam ideges. Mintha egyik pillanatról a másikra kicseréltek volna. :)

Meg biztos a kutyám is érzi, hogy ha ideges vagyok, mert olyankor jön oda farkcsóválva, dugja oda a fejét, meg hozza oda a játékát, mintha ki akarna engesztelni, pedig nem is rá vagyok mérges, csak szétb*sz az ideg, néha azt sem tudom miért.


Meg már tényleg nagyon gondolkodtam pszichológuson, de félek hogy kinevetne, és azt mondaná ez nem is olyan nagy probléma. Mert mondom mással nem szoktam ilyen lenni. Viszont nekem sem jó érzés, hogy folyton ideges vagyok. Már évek óta gyomorsavval küszködök, de a gyógyszerek nem igen használnak...

Meg már egyik barátnőm is fölajánlotta, hogy eljön vele, ha az első lépéstől félek, mert egyébként van más is ami miatt úgy gondolom, hogy segítség kéne. Ez egyáltalán nem veszélyes senkire, sőt. De inkább nem mondom el, mert elég ciki, vagy vicces... :D

2013. dec. 20. 18:50
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
A saját érdekedben jobb, ha elmész pszichológushoz. Anyukáddal szemben annyi elfojtott agresszió van, hogy egyszer felemészt és hülyeséget fogsz csinálni. Nagyon csúnya dolgot csináltál ma vele, de gyanítom, hogy nem az első és nem az utolsó volt. A pszichológus nem fog kinevetni, hanem segíteni fog rajtad és a dühöd kezelésében.
2013. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig, de tényleg menj el dokihoz. lehet kezelni az agressziot, a tesom pont ilyen volt, ha valami nem tetszett neki kidobta a butorokat az emeletröl... meg összetörte a nagy cserepes növényeket.. (pedig minket apám rendesen meg is vert..sokszor nem mertem levetközni tornaorán..) a tesom nem kezeltette magát, nem ismerte be, hogy igenis nála gondok vannak.. hát most egyedül él..nincs már barátja sem..elgurul nála a gyogyszer, üt, vág, csapkod, persze mindig neki van igaza..és ö a meg nem értett
2013. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

az anyád miatti benned rejlő frusztráció és harag a gondok okozója.. meg az hogy egy kb 16 év körüli tini vagy... a gyomorsav túltengésnek is ez az oka, a gyógyszerek csak tüneti kezelés...


a pszichológus meg nem nevet ki.. az orvos se nevet ki azért ha impotens vagy...

2013. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
anyám miatt kétszer én is pszichologushoz mentem, tüzoltásra jo volt. onnantol kezdve mindenre azt válaszoltam,- igen, anya, rendben anya, persze anya, majd 19 évesen kimentem külfödre dolgozni (elötte is kollégista voltam, ahol 12-en voltunk egy szobában, én a sirással küszködtem minden csütörtök este, amikoris be kellett pakolni a táskába, hogy majd másnap utazunk haza). Azota is külföldön vagyok, most vagyok 28. A lényeg, annyi mindent lenyeltem (naná, mit tud tenni egy gyerek), elnyomtam magamban, hogy már akkor, rémálmaim voltak a szüleimmel kapcsolatban, például megöltek bennünket, vagy éppen ök akasztották fel magukat..hogy ezzel a mai napig mehetnék az orvoshoz, mert még most is rémálmaim vannak. Tényleg menj el orvoshoz, és hidd el nem fog kinevetni, se elitélni, csak segiteni fog (én voltam hülye anno, hogy azt hittem 2 alkalommal minden megoldodott)
2013. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Most leszek 18.


Köszönöm a válaszokat.

2013. dec. 21. 11:26
 40/45 anonim ***** válasza:
0%

Hűha!

Ezekből nekem az jött le, hogy anyád is meg apád is elég szar ember, szóval ne nagyon csodálkozz, hogy te se lettél különb. Amúgy másnak is volt már ilyen élete, mint neked, csak az nem olyan akarat és ideggyenge, mint te. Büszke lehetsz magadra, hogy annyi önkontrollod nincs, hogy legalább a sok gyökér között te legyél az, akinek fél iq-val többje van. Tudod, mondják, hogy semmi baj az idiótákkal, amíg nem párosul hozzá szorgalom is, de bazeg, te nemcsak, hogy idegbeteg vagy, amit tényleg kezeltetni kéne, mert így senki sem fog hosszútávon elviselni, hanem még ki is írod ide, aztán csodálkozol, hogy mindenki leolt. Nem a tízig számolós meg mittudom én milyen módszer válna be nálad, hanem az, ha talán használnád azt a kicsi agyadat. Gondolkodj, esetleg.

2013. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!