Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek igazam volt, vagy...

Szerintetek igazam volt, vagy ez egy kicsit sok volt?

Figyelt kérdés

Mikor lettek halaim, megkértem anyukámat, hogy ne engedje be a kutyát a szobámba, mert föl szokott ugrálni, és anyura nem hallgat. Ha én is bent vagyok, akkor minden oké, tudja hogy akkor nem szabad ugrálni. Ma előbb jöttem haza gyakorlatról, mint szoktam, és láttam, hogy a szobám ajtaja nyitva van, és bent volt a kutya. Eleve elég ideges voltam, és ezt számon kértem anyun. És azt mondta, hogy nyugi már, nem is ugrált a kutya. És mondtam neki, hogy ne nézzen már teljesen hülyének, látom a leheletet, meg az orráról a nedvességet az egész akváriumon. És akkor már k**va ideges voltam. És mondtam, hogy mossa le, mert tegnap elég sokat vacakoltam az egész akvárium tisztítással. De azt mondta, hogy én is le tudom törölni. Erre fel meg fogtam magam és mérgemben bosszúból kiöntöttem a levest a földre.

Szerintetek is jogos volt a fölháborodásom? Csak egy k**va dolgot kértem tőle, hogy ne engedje, hogy a kutya ugráljon. Ráadásul nem hogy bevallaná, hanem még a képembe is hazudik, hogy ő nem is engedte. Utálom ha hülyének néznek. Őszintén nem is tudom, hogy az bosszantott-e jobban, hogy koszos volt az üveg, vagy hogy hülyének nézett, és a szemembe hazudott.



2013. dec. 20. 16:18
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
47%
Nagyképű vagy,buta,és agresszív.A saját anyádat semmibe nézed.Nagyon túlzásba estél!
2013. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

" Komolyan néha úgy érzem, jobb lett volna, ha anyukám meg sem szül."

[link]

2013. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
de most mégis mire számítottál,majd megtapsolunk,bravo!"így kell!"Azért eltudom képzelni,hogy a földre öntötted,az ő főztjét,már önmagában aljas,és bunkó viselkedés....én azért elgondolkodnék a helyedben,hogy ki lesz az ,akire később számíthatsz,ha nem a saját szüleidre.főleg,hogy még kis csitriszar vagy,és az állam pénzén tanulsz,gyakorlatilag semmire nincs gondod,akkor miért viselkedsz így?
2013. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
36%
Kezeltesd a dühkirohanásaid, mert ha még enyni konfliktust sem bírsz kezelni, akkor később ha komoly problémáid akadnak hatalmas bajban leszel. Ha minden főnököddel így fogsz viselkedni, úgy kirúgnak, hogy a lábad nem éri a földet. És most legszívesebben kimosnám a pofád szappannal, amiért így beszélsz anyádról.
2013. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Én beszélek csúnyán róla? És az nem volt csúnya, mikor ők arról beszéltek, hogy ha a gyilkosság nem lenne bűn, minket megölt volna? Ezek után hogy beszéljek róla, ha tudom hogy ha nem kapna érte büntetést simán megölne minket? Ezt még régebben mondta.
2013. dec. 20. 17:18
 26/45 A kérdező kommentje:
De egyébként az a furcsa, hogy mással nem vagyok ilyen, csak vele. Rajta kívül, más nem tud úgy fölbosszantani, mint ő. Nem tudom miért.
2013. dec. 20. 17:19
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem rendezted le magadban a vele való konfliktusaid. Tényleg menj pszichológushoz, ezzel is meg a dühkirohanásaiddal is.
2013. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
31%
Te vagy a legjobb érv az abortusz MELLETT!!!!
2013. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
16%
lol 28-as,ez elég osztó volt :DDD
2013. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
17%
Miért, nincs igazam?
2013. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!