Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj, hogy számít a pénz...

Miért baj, hogy számít a pénz és nem törődtem bele a szegénységbe? Hogy viselkedhet így az apám? Felpofozott és lek-*zott

Figyelt kérdés

Régen is imádtam a drága, márkás dolgokat, de csak azt hallgattam, hogy teremtsem meg rá a pénzt én, minek ilyen drága holmi, ugyanolyan jó az olcsó is, stb.

Nem is akartak jobb életszínvonalon élni, nekik jó volt az, hogy hónapról hónapra élünk.

Aztán mikor esélyem volt rá, léptem és cselekedtem, sikerült elérnem azt a színvonalat, amit akartam.

Viszont apáék megtudták, hogy milyen áron sikerült ez és azóta nem beszélünk.

Apa felpofozott, mintha egy kisgyerek lennék, aki valami szörnyűséget követett el.

Anya pedig látszólag neki ad igazat, de titokban folyamatosan hívogat, hogy menjek haza és megígéri, hogy segít, ha bocsánatot kérek és hogy minden rendben lesz majd, apa is megbékél.


De elég kevés esélyt látok arra, hogy én visszamenjek oda és ezt anya nem tudja elfogadni. Azt hiszi, ez is csak egy kis vita, ami magától megoldódik és holnap már ott ebédelek én is velük, együtt.

Nem értem, hogy viselkedhetett így az apám, hiszen a lánya vagyok.

Olyan, mintha az zavarná, hogy én nem törődtem bele abba, hogy nincs sok pénzünk és nem dolgoztam 0-24 a semmiért szinte, ahogyan ők.


Hogy beszéljek erről anyával, ha ő nem akar elveszíteni, de közben apának nem mondja el, hogy keres?

Hogy értessem meg vele, hogy semmi nem lesz ugyanolyan, mint régen?


2014. ápr. 26. 16:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
95%

Azért az nagyon érdekes, hogy nem mondod el, mivel foglalkozol. Gondolom, nem az az ára, hogy pl IT szakember vagy, aki napi 4 órát alszik, és a többi időben melózik...

Szóval nem illegális? Akkor miért titkolod?

2014. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 A kérdező kommentje:

Együtt vagyok egy gazdag férfivel.

Az még nem prostitúció, ha valakinek gazdag párja van.

2014. ápr. 26. 16:24
 13/70 anonim ***** válasza:
27%

"...hogy segít, ha bocsánatot kérek és hogy minden rendben lesz majd, apa is megbékél."


Miért kellene bocsánatot kérned? Apád ellen tettél talán valamit? (eladtad valami cuccát, abból van a pénzed?)

2014. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
45%
Ugyan, lehet ez bármi... internetes-webcamos vetkőzős buli, táncosnő stb. ami szigorúan véve nem prosti, mert nincs szex... De tényleg... kérdező, bökd ki, mi az?
2014. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
35%

13-as vagyok, az előbb még nem láttam a legutóbbi kommentedet.

Viszont azt most sem értem, miért kellene bocsánatot kérned apádtól, hiszen nyilván nem előle halásztad el a pasidat...

2014. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, nem a szó szoros értelmében, de akkor is pénzért fekszel le valakivel...
2014. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
92%

Ja!


Kitartott nő vagy. A prostitúció egyik formája, csak nyilván kicsit kényelmesebb a sarkonállónál.


A leírásodból elég egyértelmű, hogy ezt csak megélhetésnek tekinted. Különben nem ezt írtad volna kérdésként, hanem azt, hogy a "Szerelmemet nem fogadja el az apám, mert gazdagabb nálunk. Mit tegyek?". Nem az jött le a kérdésedből, hogy szerelemből, szeretetből, tiszteletből, őszinte vonzalomból vagy a pasival. Ha pedig ezek nélkül elfogadod a pénzét, esténként meg szétteszed a lábacskáid, az elég nagy k...vulás.


Ha mégis a szerelem vitt a férfi mellé, közös jövőt terveztek stb. stb. akkor bocs, viszont akkor a kérdést is máshogy kéne feltenned, meg a szüleidnek is máshogy kell(ett volna) tálalni a sztorit.

2014. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
16%

Igazából nem értem a válaszadók egy részét, a kérdező ezt az életet választotta, joga volt hozzá, a GYK közönségének ettől még nem lesz drágább a boltban a kenyér...

Ennyi erővel lehet mondani MINDEN háztartásbeli feleségre is akár, hogy prostituált, pénzért fekszik le valakivel, kitartott, stb.

... és most jöhetnek a lepontozó erkölcsrendészek!

2014. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
95%

18: azért szerintem kicsit más, ha valaki szerelemből házasodik/összeköltözik, és aztán ilyen vagy olyan okból, de úgy alakul, hogy a nő otthon marad háztartásbelinek, mint ha valaki már alapból csak azért megy bele egy "kapcsolatba", hogy eltartsák.


Mielőtt azt hinnéd, nem vagyok, és soha nem is voltam háztartásbeli.

2014. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 sippara ***** válasza:
76%
Azt is k*rv*lkodásnak hívják ám, amit csinálsz, csak szólok ;) szétrakod a lábad kp-ért. Innentől kezdve mindegy, hogy napi hányszor és hány pasi előtt dobot szét a bokáidat ;)
2014. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!