Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj, hogy számít a pénz...

Miért baj, hogy számít a pénz és nem törődtem bele a szegénységbe? Hogy viselkedhet így az apám? Felpofozott és lek-*zott

Figyelt kérdés

Régen is imádtam a drága, márkás dolgokat, de csak azt hallgattam, hogy teremtsem meg rá a pénzt én, minek ilyen drága holmi, ugyanolyan jó az olcsó is, stb.

Nem is akartak jobb életszínvonalon élni, nekik jó volt az, hogy hónapról hónapra élünk.

Aztán mikor esélyem volt rá, léptem és cselekedtem, sikerült elérnem azt a színvonalat, amit akartam.

Viszont apáék megtudták, hogy milyen áron sikerült ez és azóta nem beszélünk.

Apa felpofozott, mintha egy kisgyerek lennék, aki valami szörnyűséget követett el.

Anya pedig látszólag neki ad igazat, de titokban folyamatosan hívogat, hogy menjek haza és megígéri, hogy segít, ha bocsánatot kérek és hogy minden rendben lesz majd, apa is megbékél.


De elég kevés esélyt látok arra, hogy én visszamenjek oda és ezt anya nem tudja elfogadni. Azt hiszi, ez is csak egy kis vita, ami magától megoldódik és holnap már ott ebédelek én is velük, együtt.

Nem értem, hogy viselkedhetett így az apám, hiszen a lánya vagyok.

Olyan, mintha az zavarná, hogy én nem törődtem bele abba, hogy nincs sok pénzünk és nem dolgoztam 0-24 a semmiért szinte, ahogyan ők.


Hogy beszéljek erről anyával, ha ő nem akar elveszíteni, de közben apának nem mondja el, hogy keres?

Hogy értessem meg vele, hogy semmi nem lesz ugyanolyan, mint régen?


2014. ápr. 26. 16:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
85%

Hát, kérdező, ribi vagy, ez kétségtelen, de nézd, legalább akadt egy sorstársad, a 39-es válaszoló személyében. :D

Persze, mindenki titeket irigyel! :))) Csak úgy sárgulunk... :)

És attól még, hogy ti nem jöttetek rá, hol van ennek a dolognak a buktatója, attól az még be fog következni, hiába is nem tetszik az előtted szólónak a válasza. Sajnos igaza van.

2014. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
19%

Sorstárs?

Nekem szerelemből van gazdag és tekintélyes férjem.Elnézést.

2014. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
97%

Most konkrétan mire is vagy büszke? Te nem értél el semmit. Neked nincs egy forintod sem.

A kur..vapecérednek van.

Igazából még a luxusprostiknál is szarabb vagy, mert ők legalább tényleg bért kapnak a munkájukért. Te nem kapsz semmit sem.

2014. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
96%

kérdezö, te teljesen el vagy tévedve, neked semmit sem sikerült elérnéd...az, hogy egy gazdag férfi oldalán vagy az nem a te érdemed...az lenne a te érdemed, ha magadnak teremtetted volna meg, vagy te elértél volna valamit eddig.

igy csak más tollával ékeskedsz, azért az nem ugyanaz...

2014. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
96%
De most tényleg, mit sikerült elérned? Mi van a neveden azonkívül, hogy kapsz 3 gombóc fagyit?
2014. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
96%
Apáddal értek egyet.
2014. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
97%

Most mit nem lehet ezen érteni??

A pasija minden szexnél ad a kérdezőnek, néhány milliót!

Csak nem a zsebébe, hanem a szájába...

2014. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
94%
Bruhahaha utolsó, ez kész :D
2014. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
92%
26-os válaszolónak igaza van!
2014. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, de ezt nem te érted el, hanem a gazdag pasid. Addig örülj, amíg fiatal vagy és szép, mert ez az egyetlen gondolom, amiért egy gazdag pasi leereszkedik hozzád.
2014. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!