Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet kötelezni az apát, hogy...

Lehet kötelezni az apát, hogy látogassa a gyereket?

Figyelt kérdés
Kisfiam (8éves) apja nem tartja velünk a kapcsolatot. Elhagyott terhesség alatt,miután nem mntem abortuszra, mindennel megvádolt, hogy direkt estem teherbe stb. Állítólag korrekt velünk, mert a kisfiamat jogilag felvállalta, fizet gyt-t. Sose látta! Elmegy mellette az utcán (egyszer történt meg de akkor is...) közben az új gyerekeiröl végig posztolja a fb-t (nem ismerősöm, de rákerestem). A kisfiam egyre kíváncsibb rá.mutattam neki neten, de még szomorúbb lett. Írtam neki, hogy találkozzon a gyerekkel, de nem reagált többször. Le is tiltott. Miután irtam a feleségének, feloldott és írta, hogy hagyjuk békén, nem változott a véleménye. Mit csinálhatnék jogi úton?

2014. júl. 3. 18:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

Kedves 56.ik bármennyire hihetetlen,de én voltam a 16.ik és a 23.ik válaszoló is.


Mindössze nem értem,ha valaki a kérdésre válaszolván beteszi a paragrafust,h igenis van,mit kell másoknak lepontozni stb.

2014. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

Azt én nem tudom, mert én biztos, hogy nem pontoztam le senkit.

Én már jó pár éve ide járok, de még soha senkit semmilyen irányban nem pontoztam.

Én vagy tanácsot kértem, vagy véleményt, vagy a lehető legjobb tudásom és akaratom szerint segítettem, vagy adtam tanácsot.

A pontozásos dolgot valaki mániákusak "irányítják", de én nem tartozom közéjük.


Nálam csak abban nyilvánul meg, hogy a százalékom csökken vagy nő, de hogy mi alapján.....?

2014. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
szerintem az ilyet nem lehet erőltetni. keress magadnak 1 új párt, és remélhetőleg apja lesz a gyerekednek apja helyett. nem lehet kötelezni hogy látogassa. minnél jobban erőlteted annál kevésbe fog szóba állni veled. te döntésed volt hogy egyedül akarod felnevelni a gyereket.
2014. aug. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!