Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megbocsátanátok a lányotokn...

Ti megbocsátanátok a lányotoknak, hogy lefeküdt a másodunokatestvérével?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 14:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
89%
Igen, egy anya mindent megbocsát a gyermekének, legfeljebb jól letolja ha valami nem tetszőt cselekszik.
2014. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
74%
Azok alapján amit írtál: Nem szeretnék a gyereked lenni. Semmilyen bűnt nem követett el, te viszont tönkreteszed.
2014. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
66%

Mi ebben a szégyen?

Ezt még a törvény sem tiltja.

2014. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
89%
13as: nekem is fura, mint mondtam én nem tennék ilyet, de azért ne állítsuk már be úgy, mintha megölte volna a nagyit. A lány nagykorú, minden joga megvan eldönteni, hogy kinek és mikor tolja le a bugyit, még akkor is ha ez anyunak nem tetszik......gondolom a fiúnak sem jelentett többet szimpla tapasztalat szerzésnél....mi a gond?
2014. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
85%
Még házasságot is köthetnek. A rokoni fok a bajod, vagy hogy alkalmi volt csak a kapcsolat?
2014. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
75%
Nem lennék túl boldog az tény, mert, hiába nem bünteti a törvény, még is csak rokonok. De az biztos, hogy nem árulnám el senkinek a lányomat és nem fordulnék ellene. Nem lennék a lányod.
2014. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim válasza:
36%
En is lefeküdtem az elso unokatesommal, szerintem ezzel semmi baj nincs, nem ereztunk semmit egymas irant. Ma mindkettonknek van csaladja, ha kettesben vagyunk meg neha viccelodunk is vele. Mondjuk nalunk rajtunk kivul senki sem tudja a csaladban:D
2014. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 A kérdező kommentje:
Az, hogy vér szerinti rokonok! Normális ember nem csinál ilyet! És bevallani sem akarta, csak mikor elkértem a telefonját. Akkor vallotta be. Még azt is mondta, hogy szereti, de megígérte, hogy többé nem beszél vele.
2014. szept. 16. 15:18
 19/74 anonim ***** válasza:
72%

szegény lány......remélem hamarosan lesz lehetősége az elköltözésre, különben szétszedi a család. az ember csinál fura dolgokat 10es-20as évei fordulójának környékén, de emiatt elítélni? főleg a saját anyja?.....te nem voltál ennyi idős? ok, azt már kitaláltam, hogy nem feküdtél le rokonnal, de más hülyeséget tuti csináltál (pl most is elég nagy hülyeséget csinálsz, hogy nem hagyod a gyereket élni)

mondom ezt úgy, hogy 3 lányom van.....

2014. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
73%

de most komolyan: lett valami baja a lányodnak azon kívül, hogy kivívta a te nemtetszésedet?


1 törvénybe nem ütköző amit csinált

2 nem lett terhes

3 ennyi idős fiútól betegséget sem valószínű, hogy összeszedett, mert ha tényleg úgy nevelted, ahogy állítod, akkor gondolom tudta mire való a gumi....a fiúnak úgysem valószínű, hogy túl sok volt a lányod előtt


de akkor mi a baj? szájára vesz a falu? de honnan tudják meg? neked (még ha az anyja is vagy) mi közöd hozzá?

2014. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!