Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megbocsátanátok a lányotokn...

Ti megbocsátanátok a lányotoknak, hogy lefeküdt a másodunokatestvérével?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 14:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is többen írtuk, hogy nem gondoljuk ezt normálisnak. De attól még a lányom. Nem fogom ilyenért, másért sem, kitagadni. A kérdező hozzá állása eleve rossz a lányához. Mi az, hogy a volt pasija nyomozgat utána? Meg kényszeríti hogy elmondjon dolgokat? Terrorba tartjátok ezt a lányt, vagy mi?
2014. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
60%

De itt szo nincs csaladon beluli szexrol, egy masodunokatestver mar messze nem a verfertozes kategoria...


Ilyen alapon barki a foldgolyon valamnilyen rendu-rangu rokonod, elvegre 2^32 az mar megvan hetmilliard, es 32 emberoltonel azert tobb telt mar el a vilag kezdete ota...


Van a verfertozesnek egy hatara: verrokon a testver, a szulo/nagyszulo, es az elso unokatestver, de itt mar vege a tortenetnek.

2014. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 A kérdező kommentje:
Mivel ez egy anonim oldal, nem gondolom, hogy szégyen hozok rá. Csupán el vagyok keseredve.
2014. szept. 16. 15:44
 34/74 anonim válasza:
72%
Szerinted évezredeken át, a falvakban, ahol az ismeretség legfeljebb 2-3 szomszédos településig terjedt ki, hogyan oldották meg, hogy senki senkinek rokonával ne álljon össze? Ez a rokonsági szint semmiféle szempontból nem ad okot arra, hogy ne szexelhessenek.
2014. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 A kérdező kommentje:
Dehogy tartjuk terrorban, minden meg van neki engedve. A volt barátja meg azért nyomoz utána mert még mindig szereti. Tegnap is képes volt eljönni a lányom tudta nélkül. Eddig támogattam a kapcsolatukat, de már egy ideje nem. A lányom csak szenved miatta.
2014. szept. 16. 15:51
 36/74 anonim válasza:
79%
A volt barátja miért nem barátja már a lányodnak? Őt is szégyellted?
2014. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
60%
hm, ez a minden megengedés nem úgy hangzik, hogy Amíg az én lakásomban laksz...
2014. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 bumbi02 ***** válasza:
32%

Tehát mivel nem számít vérfertőzésnek a másodunokatestvér, ezért már nem is kell fenn akadni rajta. Ha évezredeken keresztül csinálták, persze csinálhatjuk mi is. Persze régebben kézzel ettek, az utcára vezették ki a szennyvizet, miért nem csináljuk ma is azt?


Itt nem azzal van a baj, hogy lehet-e baja a lánynak belőle vagy sem. Mert a másodunokatestvér genetikailag van már olyan távol, hogy nem lesz vérfertőzés. De. Attól függetlenül családon belül nem kefélünk. Ha benne van a rugó a lányka bugyijában, szerezzen barátot, vagy legalább két elemet.


Másrészt, meg hogy az anyjának mi köze van hozzá. Emberek. Az anyjáról beszélünk. Miért ne lehetne köze hozzá? Normális szülő-gyerek kapcsolatban azt hiszem igenis normális, ha a szülő érintőlegesen tud a gyerek életéről, és mondjuk nem 5 évvel később tudja meg, hogy a gyereke elvesztette a szüzességét a 12 éves kisöccsével.

2014. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
15%
Figyelj,hiába írják itt hogy nem tiltja törvény, tény, hogy nekem sem fér bele. Bár mondjuk én nagyon sokat voltunk együtt gyerekként a másodunkatesókkal, nem tudnék rájuk pasiként nézni. De lépj túl rajta és támogasd a lányod. Beszélgess vele sokat. Ha nem rég szakított a pasijával, lehet hogy csak vigasztalódott. És nen, nem normális, hogy nyomozgat utána és kikényszerít belőle dolgokat, akkor sem ha szereti még. Főleg akkor nem.
2014. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
86%
Engem anyaként jobban izgatna a tény, hogy a volt barátja zaklatja, mint az, hogy mikor kivel feküdt össze.
2014. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!