Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megbocsátanátok a lányotokn...

Ti megbocsátanátok a lányotoknak, hogy lefeküdt a másodunokatestvérével?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 14:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
70%
Őszintén, ha a lányom lefeküdne a másodunokatesójával, az két emberre tartozna: a srácra meg őrá. A családnak, rokonoknak semmi köze ehhez, téged is beleértve...
2014. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
64%

Mindenki vér szerinti rokon, hiszen Ádám bácsitól és Éva nénitől származik mindenki. Vagy nem.

A másodunoka-testvérség rokoni fokozata már semmiféle gondot nem jelent semmilyen szempontból.

Sajnálom a lányodat! Műveletlen és gonosz vagy.

2014. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de egyáltalán milyen alapon akarsz tudni arról, kivel fekszik le a _felnőtt_ lányod? Vagy az én szüleim furák, amiért mindig is a magánügyemnek tartották?
2014. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 A kérdező kommentje:
Törvénybe nem ütköző,csak erkölcsileg ítélendő el.
2014. szept. 16. 15:30
 25/74 A kérdező kommentje:

A volt barátja nyomoz utána, ezt is tőle tudom, mint ahogy sok minden mást is. Neki is csak azért vallotta be, mert kényszerítette rà

á. Aztán vontam kérdőre.

2014. szept. 16. 15:32
 26/74 bumbi02 ***** válasza:
20%
A kérdezőn kívül itt csak engem botránkoztat meg a családon belüli szex? Persze ez nem olyan dolog, amiért igazán haragudnék a gyerekemre, a csalódottság sokkal jobb kifejezés. Az ember azt hinné, hogy több esze van a 19 éves lányának, és bír annyira a hormonjaival, hogy családon belül nem mászik rá senkire. Persze, valamilyen szinten az is ott lenne, hogy szégyent hozott ránk, hisz a gyerek mindig a szülő szégyene, vagy büszkesége. Megbocsátanék, hisz a gyerekem, de attól függetlenül undorító dolog amit csinált, az pedig meghökkentő, hogy itt 10 válaszolóból 9-et nem is különösebben érdekel az, hogy mit csinált a lány, hanem azt, hogy az anya mit csinált. Ha egy 12 éves lány megcsókolja a 12 éves másodunokatestvérét, az a szülő hibája, hogy nem tanította meg neki, hogy az tabu. Ha egy 19 éves teszi ugyanezt, akkor az már nem a szülőé, hanem a gyereké.
2014. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
56%
26-os: Ha megnézed, többen is írták-írtuk, hogy nem helyeseljük és nem tennénk ilyet. De ettől még a kedves anyukának semmi köze hozzá, nemhogy még ő legyen a nagylelkű, amiért kegyesen megbocsát.
2014. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
75%
nem az kedves kérdező. erkölcsileg nem a te dolgod ítélni....ráadásul egyszer te is sorra kerülsz a megítéltetésben......vagy az a kifogásolható erkölcsileg, hogy nincs a jobb kezén gyűrű és ennek ellenére (és a te jóváhagyásod nélkül) le mert feküdni valakivel? ugyan már....én pl egyetlen másod unokatestvérémet sem ismerek személyesen, a vak véletlen, hogy a férjem nem az.....legyél lazább, ha sűrűn szeretnél találkozni az unokáiddal (mondom ezt úgy, hogy kísértetiesen emlékeztetsz az anyámra)
2014. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
78%

bumbi02 nevű felhasználó, milyen erkölcs szerint kell elítélni? Én nem tudok ilyenről. A többiek sem.

Amíg a genetika nem tartott ott, ahol most, első unokatestvérek is házasodtak nagy tömegben. Pl. Sissi királyné is. De másod-unokatestvérek rokoni kapcsolata olyan távoli, hogy egészen nyugodtan bármit tehetnek.

Nagyon nagyon sötét embernek kell lenni ahhoz, hogy ezen fennakadjon. De hát vannak ilyenek.

S aztán az ilyen jó anyák miatt kerülnek börtönbe a lányok, mert megölték a kisbabájukat. Vagy felkötik magukat "szégyenükben".

2014. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
64%

Kérdezek, s meg is válaszolok rá azonnal.


Kérdésem:

Ti megbocsátanátok az anyátoknak, hogy nagy nyilvánosság előtt szégyent hoz saját fejére, s kiteregeti lánya vélt bűneit?


Válaszom:

Azonnal megszakítanák az anyámmal minden kapcsolatot.

2014. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!