Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megbocsátanátok a lányotokn...

Ti megbocsátanátok a lányotoknak, hogy lefeküdt a másodunokatestvérével?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 14:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
54%
lehet, hogy az anál szexet is szereti, csak nem mondja el, mert szégyelli.....(bár szerintem inkább csak fél a reakciótól.....tegyük hozzá nem alaptalanul)
2014. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
26%

Na hàt kezdjük ott, hogy a te unokatestvéred gyereke a te gyerekednek nem a màsodunokatestvére, az a TE màsodunokaöcséd/ húgod nemtõl függõen a màsodunokaTESTVÉR nem egyenlõ ezzel a kifejezéssel.


másodunokatestvér vagy

dédunokatestvér: nagyszülők testvérének

unokája


másodunokaöcs, másodunokahúg: valaki

unokatestvérének a fia vagy lánya


Màsrészt lefeküdtek, na bumm, megbànta, tinik, nem tudom mit hiszel, hogy örökre tartò szerelem?

Örülj, hogy nem lövi magàt vagy piàl vagy önmegvalòsìt minden éjjel egy buliban széttett làbakkal.

Ki kéne lépni ebbõl a primitìv létformàbòl, hogy a szex körül forog minden. A szex semmi, az àllatok is meg tudjàk csinàlni , csak õk nem hajkuràsszàk eszeveszetten azt gondolva, hogy akörül forog a vilàg...lépj túl rajta. Vagy ne. Csak ne gondold, hogy majd a sìrban a testedet emésztõ kukacokat érdekelni fogja, hogy te milyen ( szàmodra) erkölcsösen éltél és okoztàl felesleges bûntudatot és szomorúsàgot a sajàt vérednek.

2014. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
90%

"unokatestvéred gyereke a te gyerekednek nem a màsodunokatestvére"

"másodunokatestvér vagy

dédunokatestvér: nagyszülők testvérének

unokája"

MI VAN?

2014. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
87%
Anyaként kötelességed a saját gyereked mellett állnod. Őt védened , neki biztonságot nyújtani. Ha így teszel a jövőben talán megosztja veled a gondolatait, kétségeit, érzéseit. Ha a családban őt támadják, neked meg kell védened a saját gyereked. A szégyen ,akkor inkább a fiú szégyene ez. Tudom hogy csalódott vagy, de szerencsére egy rossz tapasztalaton kívül nagyobb baj nem történt, visszacsinálni a dolgokat pedig már úgysem tudod. De még föl tudsz egy bizalmas szép anya-lánya kapcsoaltot építeni ha rá figyelsz.
2014. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
0%

Mit nem értesz?

Vegyünk téged.

A te màsodunokatestvéred az egyik nagyszülõd testvérének az unokàja.


Wikipédiàròl sokat lehet okosodni. A nagy tanult emberek azt se tudjàk kit hogy hìvnak a csalàdban, nem erdtem? leszvazom , erre képesek a maiak( hàt valjuk be mind nõ volt ;) )...ìrd be hogy rokonsàg a gugliba ;)

2014. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
30%

"unokatestvéred gyereke a te gyerekednek nem a màsodunokatestvére"

Az a "nem" szócska nem igazán illik oda.

Egyébként meg remélem tudod, hogy a vikibe minden hülye beleírhat.

2014. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
43%
Ha belegondolok abba, hogy a lányom lefekszik a másod unokatestvérével felfordul a gyomrom. Szerintem nincs igazotok, hogy az anyának nincs köze hozzá. Én is ugyanígy összetörnék. Annyi, hogy ez nem megbocsájtás kérdés. Egy édesanyának mindenben a gyermeke mellett kell állni. Hibázott, megbánta. Próbálj rajta túl lépni. Biztos neked is van olyan dolgod, amit ha édesanyád megtudna nem lenne rád büszke.
2014. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
100%

Egyik jó barátnőm évek óta együtt van a második unokatestvérével. Szerelmes, ez van. Mit tesz /mit tehet az anyja? Maximum annyit, hogy reménykedik, hogy ez az egész csak egy tiniszerelem és nem jut el házasságig.

Nem normális dolog egy 19 éves lány telefonját ellenőrizgetni, legalábbis én frászt kapnék tőle. Ezzel a viselkedéssel magad ellen forditod a lányod hosszútávan.

Mindez egy 20 éves lány szemszögéből iródott. Azt teszel amit jónak látsz, csak nehogy megbánd.

2014. szept. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
100%
A rokonok közti ilyen kapcsolatoknak mindössze egy hátulütője van. Ha elmúlik, nehezebb elkerülni egymást.
2014. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ez meg nagyon is közeli rokonság :-) Azok a családok, akik rendesen tartják a kapcsolatot, össze is járnak pl. családi ünnepeken (az enyém is ilyen) azok számára igenis gusztustalan. El sem tudnám képzelni, hogy majd az én lányomat az unokanőverem kisfia kezelgesse.Akit én pelenkáztam, fürdettem... stb. A kérdező és a szóban forgó fiú édesapjának ugyanaz nagymamája könyörgöm :-) Végül is nem közeli rokon a két fiatal csak mindketten ugyanazt a személyt hívják/hívnák dédinek (Nem tudom kérdező él e még a nagymamád esetleg)


Annyiból sok válaszolónak igaza van, hogy semmi köze a lánya sexuális életéhez, DE egy 19 éves még nem felnőtt , érett önálló nő. Legtöbben még suliba is járnak. Megbocsátani biztosan megbocsátanék, mert a gyerekem, de biztosan a körmére néznék, jobban odafigyelnék rá. Mi késztethette arra, hogy ilyet csináljon? Biztosan problémái vannak. Magamat utálnám, ha csak úgy szabadjára engedném, hogy már felnőtt... csináljon amit akar. Sohasem bocsátanám meg magamnak ha később még elkeseredettebb lépéseket tenne meg és kisiklana az élete.


Valahogy azt figyeltem meg, hogy az sem jó, ha valakinek minden meg van engedve, de az sem ha mindent tiltanak.

2014. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!