Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetel milyen megoldas...

Szerintetel milyen megoldas ez a zsebpenz dolog?

Figyelt kérdés

Havonta kellene 3000 Ft zsebpenzt kapjak a szuleimtol, de rengetegszer kerem, nem adjak ide. Oszinte leszek, soha nem alltunk anyagilag rosszul, megis egyszeruen nem akarnak penzt adni. Es nagyon fura, hogy netalantan ba megadjak azzal jonnek, hogy ne koltsem el.

Ebbol a penzbol kellene vegyem a ruhaimat, cipoimet, konyveimet, amiket szerdtnek olvasni, sminkcuccokat, ebbol kellene menjek bulizni, pizzazni... Nem ertem, hogy miert van ez igy, mas akkor kap penzt, amikor szuksege van ra, nem havi 3000 Fttal kiutik a szemet.

Lehet, hogy sok ruham van, de ha szuksegem van valamilyen ruhara, mert megtetszett, divatos, honapokat kell varjak, hogy meg tudjam vegre venni.

dolgozni nem engednek, szigoruan megtiltottak, penzt, amit kaptam a rokonoktol meg nem adjak nekem...

20L


2014. okt. 29. 09:13
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Én annak idején amikor egyetemre jártam heti 2000 forintot kaptam. Igaz kifizettek az alberletem a rezsim és a kaját is megkaptam 5 napra. (Csak ebédet). A szüleim nagyon szegények voltak. De mindent megtettek azert hogy csak a tanulásra kelljen koncentralnom. Ezért a lehető legnagyobb titokban jártam el dolgozni iskola után dolgozni. Nem egy túl kellemes munkát kellett elvállanom mert pulykát pucoltam 4 órában. Akkoriban ahol én tanultam más lehetőség nem volt. Tudtam hogy fájt volna a szívük ezért. Hosszú évek után mondtam el nekik. Ezért én minden buliból összejövetelből kimaradtam. Ezt nem is bánom, hiszem lett egy jó szakmám amiben azóta is dolgozom és imádom. A szüleimnek pediz nem esett rosszul mert semmit sem vettek észre rajtam csak annyit hogy 50 kiló lettem :)
2020. júl. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!