Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek hány évesen...

Szerintetek hány évesen ideális gyereket vállalni manapság?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a körülmények adottak (munkahely, pénz, lakás, jó párkapcsolat).
2015. ápr. 9. 14:15
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
42%

Nő 30-35 között érik meg rá.

Férfi 35 után.

2015. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
79%

30 év fölött már nem egészséges


ez egy kicsit erős, akiket ismerek 30 fölött szültek és mindenkinek egészséges babája lett és az anyukák is jól vannak

2015. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:

1-es, 4-es: Életkort kérdeztem. Ha nincs ötletetek, akkor minek válaszoltok? Azt írtam, hogy TEGYÜK FEL, adottak a körülmények...


A többieknek köszönöm, hogy válaszoltak a kérdésemre! Én is úgy gondolom, hogy 25 és 30egynéhány évesen érdemes. Csak 28 vagyok és mindenki azzal csesztet a családban, hogy elkéstem már vele. Idén vettünk saját lakást. Albérletbe egyáltalán nem akartam! Jövőre szeretnénk babát, de nem érzem, hogy túl késő lenne 29 évesen szülni.

2015. ápr. 9. 14:38
 14/62 anonim válasza:
20%

Miaz hogy megérik rá? :D

35 éves koráig bulizni kell?

Majd az iskolába aszt kérdezik a gyerektől, hogy ez a mamád? Érdekes módon régen már megértek 20 éves korukra.

50 év múlva meg már 40 éves korukra érnek meg? A népesség meg csökken mert 35 éves koráig szül valaki max 1et ha szül...

2015. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 A kérdező kommentje:
Ezzel én se értek egyet. Ha egészséges az életmódja és semmi nőgyógyászati problémája nincs az anyukának, akkor simán szülhet egészséges gyereket 40-hez közel is! A barátnőm 37 évesen szülte az első EGÉSZSÉGES gyerekét, 39 évesen a második, szintén makk egészséges gyermeket. Akkorra lettek meg a körülmények és a pasi.
2015. ápr. 9. 14:41
 16/62 anonim ***** válasza:
81%
20-30 között.
2015. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
28%
lehet 30 fölött szülni,persze...csak minél öregebb vagy annál nagyobb a baba, azt ki is kell nyomni valahogy,aztán csoda, hogy sok nő szül egyet és többet nem akar...meg azért gondoljatok bele, hány éves lesz a szülő, amikor a gyerek érettségizik,nem csoda, hogy leggtöbb ember lelkibeteg, hisz nem nevelték föl normálisan amíg szüksége lett volna rá....szerintem 25 évesen már ideális
2015. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
78%

20 évesen lett az 1.,2. 22 évesen.

nekem adottak voltak a körülmények ,saját lakás is van . régebben számomra az ideális kor a gyerekvállalásra a 28 év volt. nem tudom mért ...egyébkén nem voltam sosem az a bulizós ,tipikus fiatal...inkább otthon rajzolgatós fajta vagyok :)

de igy alakult ,és nekem most ez ideális. :)

Találtam 2 kisgyerek mellett is munkát ,ráadásul egész jol fizetöt.

2015. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 A kérdező kommentje:
jahj, hát az egy teljesen más világ volt. Manapság a normális körülményeket és a létbiztonságot csak akkor éred el, ha jó munkahelyed van, ahol megbecsülnek, vagy legalább a férjnek ilyen helye van. Egyszerűen a mai világban, ahol mindenki halmozza a diplomákat és a huszas évei közepéig tanul, nem tudnak hamarabb szülni az emberek. Nekem nincs diplomám, de így is kellett 7 év munka, hogy megteremtsük a párommal a körülményeket.
2015. ápr. 9. 14:45
 20/62 anonim ***** válasza:
73%

10: Ha ez így volna, én nem élnék.

Az összes déd- és üknagyanyám 33-48 éves kora között szülte a gyerekeit. Cska egy volt, aki 23 évesen kezdte.

2015. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!