Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan szid anyu, hogy nem...

Jogosan szid anyu, hogy nem tudok főzni?

Figyelt kérdés
Ő 42 éves és mégsem tud. Mindig azt esszük, amit apu főz.

2015. júl. 5. 15:32
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
84%

Azért a többség dolgozik, nem egész nap a lakást suvickolja.


És vannak egyedülálló férfiak is - őket könnyes szemmel, mosolyogva nézzük, hogy egyem a kis szívét, de kis béna? Nagyon lenézitek a férfinemet, többre is képesek, csak a seggnyaló anyukák elrontják őket.


Nem azért születtem meg, hogy valakinek a kaja ellátásáról gondoskodjam. Nem állatkerti gondozó vagyok.

2015. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
24%

áh utolsó nem hinném. Pont ellenkezőleg, ma már nincs ekkora "hagyomány" bár betonozni szerintem azóta se állt be sok lány..


úgyis pár éve már hallom néha-néha hogy "ja amúgy férfiak a legjobb szakácsok hah". Ja, hát vannak bőven az biztos.


Haaabááár lehet túlzok, és az átlag férfi tényleg bénán vagy semmit nem tud főzni mikrós virslin kívűl. De tényleg ma már ez baromira nem bonyolult, inkább tényleg az hogy az embernek nincs ideje, mert munka, meg aztán pihenni is szeretne meg mást csinálni.


Meg szerintem itt az is rájátszik, hogy sok ember azért nem úgy megy haza, hogy nyugodtan hátradől, hanem azért mindig ott van a háttérben a gondolat hogy nincs tele moneyval meg stb. Mármint nem tudatosan, csak mégse az a laza laidback style hogy semmi gondod a világon és sokkal több kedved van minden szart csinálni.

2015. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
72%

a bááh lehagytam amit még akartam,, biztos késő van..


szóval ez a nem vagy állat kerti gondozó.. hááá, azért ennek vajmi kevés köze van ahhoz hogy tudj főzni, hogy azért rosszabb esetben ha egyedűl maradsz és esetleg nincs pénzed éttermi kajára, mekire akkor ne halj éhen.


Őszintén szólva főzni alap szinten szerintem mindekinek kéne leginkább, aztán ha majd a barátnő/feleség főz ez van, ott van vésztartaléknak apa is, ha anya lebetegszik. A suliban is tanulsz csomó sz...mindent amit sose fogsz használni, ezt meg akár használhatod is.

2015. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
56%
#21 jót kacagtam! Köszi :D
2015. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
28%

#18


Nem néztem utána, de annyi biztosan van, mint a szögbeverési képességeink százalékos arányáról. ;)

2015. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
0%
Én egyébként azt tapasztalom, hogy a férfiak alkotni szoktak a konyhában, ha ők nekiállnak, akkor ott úgy néz ki minden, mintha robbantottak volna, és fél nap, mire rend lesz egy főzés után. A nők pedig alkalmasabbak a precíz konyhavezetésre.
2015. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
34%

Teljesen magamtól tanultam meg főzni, mivel az anyám lelépett egy másik pasi miatt. Apukám is baromi jól főz, és egyetértek azzal a válasszal, hogy ciki, ha egy lány nem tudja legalább az alapkajákat elkészíteni.

20/L

2015. júl. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

én meg egyszeruen rákényszerultem, hogy fozzek... anyám korházba kerult 3 hétre, apám meg reggel 6tol este 11 ig dolgozott... 13 évesen kénytelen voltam elovenni a szakácskonyvet.

szerintem az, hogy valaki nem tud fozni,- mint olyan nem létezik. annyi recept van a neten, egyszerubbnél egyszerubbek, illetve videok!! ha valaki nincs azzal tisztában mi az a rántás vagy habarás..hát megnézi a youtube-on...

szoval olyan nincs, hogy valaki nem tud fozni, olyan van, hogy valaki nem akar, de az más kérdés.

2015. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
79%
a betonozos hulyegyereknek: betonozni 10 evben egyszer kell, fozni meg minden nap. te annyira fogyko vagy, hogy nem veszed eszre ezt a baromi nagy ellentmondast a hozzaszolasodban, vagy annyira hulyenek nezel mindenkit, hogy remeled nem veszik eszre? ezesetben is rettenetesen ostoba vagy.
2015. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
64%
Pedig hidd el, van olyan, hogy valaki nem tud. Nem azért, mert nem akar, mert főz, de az eredmény szar lesz. Szerintem ez ugyanolyan képesség, mint a rajzolás. Van, akinek simán van érzéke hozzá. Ha mind jól főznénk, nem léteznének poros levesek, és mindenki mesterszakács lenne.
2015. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!