Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megsértődnétek, ha drogtesz...

Ti megsértődnétek, ha drogtesztre akarnának vinni a szüleitek?

Figyelt kérdés

Volt egy hevesebb vitánk anyával, miután ő kiakadt, hogy biztosan szedek valamit és el fog vinni drogtesztre.

Talán fontos információ mindezek mellé, hogy 23 éves lány vagyok, egyetemei tanuló, az átlagom sosem volt 4-egész alatt, soha nem járok el bulizni, otthon vagyok a hétvégéken is, látja minden nap, hogy mit csinálok, mert haza jövök, életemben egy barátom volt de ő van már 7 éve és szereti is a fiút, akkor most mi a fenének jut eszébe ilyen??? Mondtam neki, hogy elmehetünk drogtesztre, de az nem fog kimutatni semmit, ( még csak egy szál cigit sem szívtam el soha, mert utálom az illatát ) Jogosan háborodok fel a feltételezésen? Egyáltalán mire fel? ( A vitatéma egyébként annyira említésre sem méltó és röhejes, hogy nem írtam le)



2015. szept. 3. 22:47
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy egy gyerek elmúlt 18, attól még nem lesz okosabb, és ugyanúgy drogozhat, mint 17, 16... éves korában. Igaz, hogy nincs joga drogtesztre kényszeríteni, de a gyereknek se muszáj az anyja lakásában az ő pénzéből élni. Az a baj, hogy ezek a 18 évesek nagyon jól tudják a jogaikat, de a kötelességeiket már kevésbé.
2015. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
97%
"Az a baj, hogy ezek a 18 évesek nagyon jól tudják a jogaikat, de a kötelességeiket már kevésbé." - hát nem tudom, én sok esetben az ellenkezőjét látom, lásd azt a téveszmét például, hogy a szülő kiteheti a 18 évet betöltött gyereket a lakásból...
2015. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kinevetném. Az rosszabbul esne nekük.
2015. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!