Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megsértődnétek, ha drogtesz...

Ti megsértődnétek, ha drogtesztre akarnának vinni a szüleitek?

Figyelt kérdés

Volt egy hevesebb vitánk anyával, miután ő kiakadt, hogy biztosan szedek valamit és el fog vinni drogtesztre.

Talán fontos információ mindezek mellé, hogy 23 éves lány vagyok, egyetemei tanuló, az átlagom sosem volt 4-egész alatt, soha nem járok el bulizni, otthon vagyok a hétvégéken is, látja minden nap, hogy mit csinálok, mert haza jövök, életemben egy barátom volt de ő van már 7 éve és szereti is a fiút, akkor most mi a fenének jut eszébe ilyen??? Mondtam neki, hogy elmehetünk drogtesztre, de az nem fog kimutatni semmit, ( még csak egy szál cigit sem szívtam el soha, mert utálom az illatát ) Jogosan háborodok fel a feltételezésen? Egyáltalán mire fel? ( A vitatéma egyébként annyira említésre sem méltó és röhejes, hogy nem írtam le)



2015. szept. 3. 22:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
A helyedben rögtön rávágtam volna, hogy oké, menjünk, de most azonnal, és ő fizeti. Fogom a táskám, cipőt húzok, és sürgetem, hogy induljunk már. Tuti nem jut többet eszébe.
2015. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
14%

"Drogtesztre? 23 évesen? Hangosan, a térdem csapkodva visítva röhögném ki..."


Az én házamban viszont meg drogosok nem élhetnek. Aztán röhöghetsz visítva valahol másol.

2015. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 aries 2 ***** válasza:
50%
Meg. De nyugodt lennék, mert tiszta vagyok. A drogtesztre pedig elmennék, mert végülis nincs mitől féljek.
2015. szept. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
80%

valószínűleg ő szed valamit, hogy ilyeneket találd ki


javasold, hogy menjetek el együtt, biztos ami biztos :D

2015. szept. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
62%
Nem sértődnék meg, de érdemes venni a gyógyszertárban kb. olyan 5000ft lehet most drogtextet és megnyugszik anyukád.Neked is jobb lesz a légkör.Ajánljad neki, hogy fizesse ki és otthon kényelmesen textelhettek.Amennyiben nem hisz az eredménynek, csak akkor vigyen el vizsgálatokra.Ezt a textet használják a Gyermekvédelmi Intézetek is. [link]
2015. szept. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
74%

Abban biztos lehetne, hogy nem mennék el, de szóba sem állnék vele, míg elnézést nem kér.


12-es, te pedig mi jogon tennéd ki a gyereked? Egy pusztán hiszti okán, mert te bebeszélted magadnak,. hogy drogozik?

2015. szept. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Költőnő? ***** válasza:
80%
elvisz? 23 évesen? És h kötelezne ráá?
2015. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
16%
Csináltasd meg, mutasd meg a tiszta eredményt, mond mennyire csalódtál benne, egy ideig jegeld őt.
2015. szept. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
93%
Meglepőek vagytok, pedig 5-ösnek igaza van. Nem vihetne el drogtesztre, és egy 23 évest nem kényszeríthet.
2015. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 homo ludensz ***** válasza:
97%
Amennyiben soha semmi utalás,ilyen jellegű magatartás stb. nem volt rá hogy te valaha is közelébe kerültél bárminemű tudatmódosító szernek akkor nem tudom miért támadt anyádnak ez az ötlete. Olvasta,tv.-ben látta,rádióban hallotta? Illene a saját gyermekét már ismernie hiszen előtte nőtt fel annyira hogy kipróbálná e az ominózus cuccokat vagy sem.
2015. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!