Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek a lányommal?...

Mit kezdjek a lányommal? Teljesen kifordult magából. Már mindenen veszekszünk

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves lányom. Mindig jó kislány volt, eljárt szórakozni, de sose tett rosszat. Nem kislány már, nem szólok bele minden dolgába, de ez kiütötte nálam a biztosítékot. Egyszer egy egynapos fesztiválon volt, ahova estére kinéztünk mi is a férjemmel. Megnéztük a koncertet, lànyomat nem kerestük, de amikor haza indultunk megláttuk egy elég érdekes társaságban. A legtöbbnek raszta haja volt, ami nem lenne gond, de kb mindegyik be volt szívva. Bennem megállt az ütő amikor megláttam. Hazamentünk majd másap elővettem. Azt mondta ő nem füvezett. Szóval ez a dolog úgy le is csengett, nem járt el velük. De aztán az egyik nap egy srác jött érte. Raszta haj, napszemüveg. A lányom ezután bevallotta, hogy a fiú aki amúgy 26 éves, de kb. 20-nak néz ki, a barátja.

Na most erről a fiúról azt lehet tudni, hogy elég ismert a srác, zenész.. Legalábbis errefele sokan ismerik. A nevét nem mondom meg.

Nyíltan vállalja, hogy füvezik, iszik. Folyamatosan jókedvű. Engem is agyon ölelget mindig, pedig nem kedvelem. Fellépni jár ahova viszi a lányomat is. És most már szinte biztos vagyok benne, hogy a lányom kipróbálta a füvet. Hiába beszélek neki, nem hallgat rám. Nem tudom mit csinált vele ez a gyerek, de tisztára a hatása alatt van. Tudom, hogy valószinűleg át fog menni rajta, de félek hogy késő lesz. Most nagyon szerelmes, senkire sem hallgat csak a fiúra. Nemrég is arra mentem haza, hogy ordít a reggeae zene, a lányom meg egy szál bugyiba meg egy vékony átlátszó pólóba táncolgat neki a nappali közepén.

Ekkor borultam ki teljesen. Már mindent megpróbáltam. Mit tegyek?



2016. márc. 31. 05:51
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
35%
Talán,ne basztasd folyton.....Meg próbálj neki,segíteni,hogy tényleg tudjon majd boldogulni az életbe.
2016. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
27%

[link]


Ezt a füveseknek ajánlom, akik bőszen védik a hülyeségüket. Arról pedig nem kéne elfeledkezni, hogy kulturált alkoholfogyasztás létezik, sőt... (egy pohár bortól igen kevesen lesznek seggrészegek), "kulturált jointozás" viszont nem.

Az, hogy a lány pont egy olyan figurába zúgott bele, akinek gyakorlatilag nincsenek tiszta pillanatai, valóban riasztó, tökéletesen megértelek, kérdező. Azt érdemes megkérdezni tőle (nem pikírten, csak higgadt, érdeklődő hangnemben), hogy egyáltalán tudja-e, mit vagy kit szeret, ha soha nem látja józanul, tisztán a valódi személyiségét a fiúnak.

2016. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
73%
De, létezik kulturált jointozás is. Már ha arra gondolsz, amikor csendesen ülnek, beszélgetnek és elszívnak egy szálat.
2016. ápr. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim válasza:
77%
A kérdés végigolvasása után,az a kérdés merült fel bennem ,hogy hol van az apa. Nem egyedül neveled a gyereket ,beszélgess el az apjával és kérd meg, hogy segítsen ,mert téged idegesít a helyzet. A fiúnak pedig mond meg mikor legközelebb nálatok lesz, hogy következő alkalomkor tisztán jelenjen meg,mert szeretnél vele beszélni,ha ezt nem teszi meg ,akkor mond meg neki,hogy mostmár csak úgy szeretnéd látni ebben a házban ,hogyha tiszta, mert nem tetszik ,hogy egy befüvezett gyerek bohóckodik a 17 éves lányoddal a saját házatokban.Amennyiben viszont megteszi, beszélgess el vele és mond meg , hogy az szeretnéd ,hogy a lányotok ne keveredjen semmibe bele,mert ha úgy jelenik meg ,hogy azt sem tudja hol van vagy valami rosszabb ,akkor annak komoly következményei lesznek,mert nem fogod hagyni ,hogy a kislányodat tönlretegye egy füves hülyegyerek.
2016. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim válasza:
68%
Szia! Regebbi bar a kerdesed, de erdekelne mi lett vegul az egeszbol??? Jol van a lanyod?
2019. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
0%
Józan paraszti ésszel belegondolva, ki akarja hogy a 17 éves lányát egy 26 eves drogos környékezze meg? El kellene magyarazni a lánynak, hogy ennél tartsa magat többre. A fű igen is veszélyes, már egyszeri használata okozhat idegrendszeri, pszichés elváltozásokat. Hol az apa?
2020. ápr. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

46-os, elég régi a kérdés, de még a válasz is, viszont tiaztáznám a helyzetet, ha esetleg valaki olvassa.

A fű káros hatása elenyésző. Jó kedved lesz tőle, olyan leszel, mint egy 7 éves, aki mindenen tud nevetni. Nem okoz sem idegrendszeri, sem pszichés elváltozást. Nehéz függővé válni.

Emiatt kezdik legalizálni egyre több helyen (Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Hollandia stb.)

2021. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
0%
A füvezéstől szkizofréniát lehet kapni.
2021. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
48-as, ez nem igaz. Aki amúgy is skizofrén lenne, vagy hajlamos rá, annál előhozza és hamarabb kialakul. Aki egészséges és az is lenne, annál nem fog semmi ilyen negatív hatást okozni.
2022. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!