Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Milyen gyakran jártok...

Szülők! Milyen gyakran jártok mcdonald's-ba a gyerekkel? A gyereked egyedül? Haverokkal?

Figyelt kérdés
nem drága azért egy kicsit? sokszor mentek?

2016. ápr. 5. 15:27
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
77%
Kb fél évente egyszer, ha az esik útba és éhesek vagyunk.
2016. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
54%
Nem jàrunk gyorsètterembe. A gyerek sem. Egèszsègtudatosan tàplàlkozunk, ebbe a meki es tàrsai nem fernek bele.
2016. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
20%
soha nem mentem be még vécézni sem,gyereknek sincs rá igénye,egészségesen táplálkozunk és van bennem egy adag egészséges jueszej ellenesség.
2016. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
46%
Én a gyerek vagyok, hetente eszek vagy mekiben vagy burger kingben (inkább utóbbiban) egyedül. Haverokkal szinte soha, szüleimmel kb évi 2-szer, ha hosszú úton az autópályán ott tudunk megállni.
2016. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
74%
Elég ritkán. Nem az árak miatt, inkább azért, mert baromi egészségtelen.
2016. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
71%

Havi egyszer, kétszer megyünk kb Mekibe vagy Burger Kingbe. Gyrosozni szoktunk még járni néha.


Itt mindenki bio alapanyagokból főz otthon csak, tudjuk...

Mert a boltban megvett kakaós csiga meg ilyenek szerintetek mivel jobb mint a Mekis kaja?

2016. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
71%

Szüleimmel sosem mentem.

Általában barátnőkkel mentem (mert adott találkozási ponton az volt kb. az egyetlen beülős hely). Tudni kell választani:))) Amióta McCafé is van, jobb a kínálat.

Amikor elkezdtem dolgozni, néha beugrottam reggelire harapni valamit - pl. ha "sokkal" korábban értem a munkahelyemhez, vagy ha "rám tört az éhség":S.

Manapság néha társaságban, egyszer-egyszer egyedül is, ha nagyon "megkívánom" (kb. pár havonta egyszer, bár általában ilyenkor rájövök, hogy máshol sokkal olcsóbb és alkalmanként jobb ételt is kaphatok a közelben) vagy külföldön eszem ott, ha nem akarok valami helyi, ismeretlen dolgot kipróbálni. Vagy pl. reptereken rendre ott lehet ár / mennyiség arányban a legjobban kijönni.

2016. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim válasza:
78%
15 éves vagyok és életemben csak 2-szer láttam mc donald's-ot.
2016. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
53%
Soha. Ha a penész nem eszi, akkor a gyerek miért egye???????????
2016. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
15%
A szegények szövege az hogy egészségtelen.
2016. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!