Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Milyen gyakran jártok...

Szülők! Milyen gyakran jártok mcdonald's-ba a gyerekkel? A gyereked egyedül? Haverokkal?

Figyelt kérdés
nem drága azért egy kicsit? sokszor mentek?

2016. ápr. 5. 15:27
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
52%
20-as, kifejted?
2016. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
35%
Az vagy amit megeszel. :))itt az egyik retradált mákDonáldnak csak ez meg a kakaós csiga van a választékán.szegény emberforma.ha a szegények mondják,hogy egészségtelen akkor a sok újgazdag vagy annak látszani akaró mosléka :))) azért egy jó kajáért többet kell fizetni mint egy kamasz krumplisütőnek. Hihihi.szegény emberek.
2016. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
19%

Amikor kicsi voltam anyu kb felevente 1x vett 1 happy meal menut.... volt h nem kellett 3 evig :D

Most meg evi 1x-2x ha igen... max ha bulizni vagyunk es nincs mas... draga 1? Itt 1 sajtburger 1 euro. Otthon nem tudom.

De mikor.kicsi voltam nem.volt draga .....

2016. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
95%
Ha a gyerekek megkívánják (van hogy havi kétszer,van hogy fél évig egyszer sem) kapnak egy happy mealt,6 és 8 évesek.A barátaikkal egyedül még nem nagyon járkálhatnak.
2016. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
64%

Nem túl sűrűn... talán évente 2-3 alkalommal. Részünkről nincs ebben különösebb tudatosság, de egyszerűen nincs rá igény, ahogy más gyorsétteremre sem.

Gyrost, pizzát és hamburgert is tudok itthon készíteni, ha nagyon kell, de inkább a hagyományos főtt kaját szeretjük - és ha úgy alakul, hogy Mekibe megyünk, az se tragédia.

A gyerek 10 éves, egyedül még nem járkál sehova, de eddig úgy veszem észre, hogy annyira nincs hanyatt dőlve a McDonald's-tól, szóval nem hiszem, hogy ez lesz a fő csapás irány, ha majd kamaszodik. Aztán persze ki tudja....

2016. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
44%

Azt nem értem, sokan írják, hogy "tudom hogy nem egészséges, de havonta 1-2x elviszem a gyereket mekibe". Ha tudod hogy sz***r akkor minek veszed meg a gyereknek? Én a sajátomat biztos nem fogom vinni, nem azért mert sokba kerül, hanem mert egy szemét a minősége. Ugyanúgy nem fogom KFC-be sem vinni.

Mikor gyerek voltam, nekünk drága volt, anyukám évente kb 2x vett nekem Happy Mealt vagy sajtburgert bizonyítványosztáskor meg a szülinapomkor, de egy tininek szerintem kicsi az adag,. Fagyit többször is ettünk ott. Az osztálytársaim közül többen hetente többször is jártak, de nekem nem volt rá pénzem, csak beszélgettünk míg ők ettek.

2016. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
74%

"Mert a boltban megvett kakaós csiga meg ilyenek szerintetek mivel jobb mint a Mekis kaja?"

Semennyivel. Éppen ezért nem veszek kakaós csigát se, meg semmilyen gyorskaját. Nagy ritkán van olyan, hogy egész nap rohanok a városban, nem tudok hazamenni enni, akkor esetleg eszem valami kajáldában, de akkor se mekiben, hanem igyekszem minél egészségesebb helyet választani, ha lehet. Egyébként Magyarországon is drága a meki, de itt külföldön tragédia. Egy hamburger árából megkajálsz rendes étteremben.

Nekem még nincs gyerekem, de ha lesz, akkor sem viszem majd ilyen helyre. Egyenek rendes kaját.

2016. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
39%
Én 1990 -be születtem és amikor gyerek voltam sokszor jártunk az egyikbe ami közel volt hozzánk de akkoriban újdonságnak számitott. Azota felnőttem és legalább 10 éve nem ettem mekis kaját. Nem szeretem és egészségtelen. Akkor inkább már Vapianoba ülök be egy paprikás-csirkés spagettire. Az is kb egy menü ára. Nagy ritkán a Váci utcai Mccafébe szokta, csak beülni.
2016. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
57%

Én minden nap főzök itthon, saját kertben termett zöldségből, gyümölcsből, saját kertből összeszedett tojásból, saját vágású tyúk-kakashúst, és saját nevelésű disznót, a sajtot meg a tejet pedig a saját tehenészettel rendelkező barátnőmék adják, szóval azt hiszem nekem nem jogosan mondja az egyik válaszoló, hogy én csak a kakaós csigát meg a mcdonalds-ot ismerem, mert én írtam ezt, célozva arra, hogy sokan azt hiszik, hogy azért mert nem mennek a mekibe ők máris hú de szuper egészségtelen.

Szóval mint írtam, nálunk minden háztáji, és még a sport is divat felénk mindenkinek a családban, néha mégis elmegyünk a Mekibe, havi 1-2 alkalommal, mert vannak olyanok, amit szeretünk ott, pl a halas szendvics, a fagyi, a piték stb.

És még jelentem élünk, és szerintem élni is fogunk :D

2016. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
49%

sokan azt hiszik, máris szuper egészségesek, mert nem mennek mekibe *


Ezt akartam írni, csak elírtam.

2016. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!