Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Milyen gyakran jártok...

Szülők! Milyen gyakran jártok mcdonald's-ba a gyerekkel? A gyereked egyedül? Haverokkal?

Figyelt kérdés
nem drága azért egy kicsit? sokszor mentek?

2016. ápr. 5. 15:27
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
77%
Nem drága, átlagos gyorséttermi árak... heti 1-2 alkalommal mekizünk a gyerekemmel.
2016. ápr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
86%
26-os!! Én is ezt mondtam, amíg nem volt gyerekem.
2016. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
66%

Olyan havi 1-2 alkalommal fordulunk meg gyorsétteremben, de nem biztos hogy pont Mekiben, lehet hogy KFC-ben mert én azt jobban szeretem. Esetleg nagy ritkán Burger King.


Istenem, bárcsak azon múlna hogy egészséges marad-e a gyerekem, hogy kap-e gyorskaját vagy sem! Akkor annyira egyszerű dolgom lenne. Néhány ember annyira sötét, olyan feketén-fehéren gondolkozik hogy még egy zöld szemes ostorosnak is több agysejtje van. Gondolok itt azokra, akik szerint megbetegszenek akik néha esznek a McDonaldsban.

2016. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
48%
Nem attól lesz beteg valaki, mert havonta egyszer eszik a mekiben. Ezt senki nem írta. Nyilván sokkal többet számít az, hogy mit eszel a hónap többi részében, mint azon az egy napon. De sajnos nekem a magam kárán kellett negtanulnom, hogy mennyire fontos az egészséges táplálkozás. Aki egészséges, az kézpénznek veszi, hogy az, akkor kezdesz el ezen gondolkodni, amikor már oda az egészség. Én többet szemetet nem eszem, havi egyszer se. Lehet ezt túlzásnak mondani, meg fanatizmusnak, de aki olyan helyzetben volt már, mint én, az többet nem kockáztat.
2016. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimmel kb. havonta mentünk, nekem is eléggé összekapcsolódott a jutalmazással, azzal, hogy a mekit azt ki kell érdemelni, tehát valami nagyon jó dolog. Most 20 évesen elég gyakran járok, kéthetente minimum, de van, hogy heti többször is. Én 800Ft-ból jól tudok ott lakni(sajtburger menü, plusz még egy sajtburger vagy egy csibeburger), szóval nekem nem drága. A KFC, Burger King drágábbak, az ilyen főzelékező, "menzakaja" feelingű dolgok is. Az egyetemi büfében horror árakért akarnák rásózni a diákokra ilyen száraz melegszendvicseket, meg párizsis zsömlét, ahhoz képest pláne jó árban van. A kínaival és a gyrosal van egy szinten, vagy ha tényleg olcsóból akar kajálni az ember, akkor pizza szeletek. Legtöbbször barátokkal járok, egyetemen mikor nincs óránk épp, vagy kocsmázások után, hogy valami felszívja az alkoholt. De ha a városban egyedül vagyok, és éhes vagyok, akkor is szinte mindig oda megyek, mert azt szeretem, és mert nem drágább mint a többi kaja.
2016. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
95%

43-asnak és még egy csomó hasonlóan gondolkodónak igaza van. És semmivel sem rosszabb, mint bármelyik másik "gyorsétel"... Borzalmas mennyi ostoba és fanatikus ember van, aki azt hiszi, mert a tescos és mindenféle génkezelt ételből főz, az mennyire rohadt egészséges, de tényleg! A biomániákusoktól is kivagyok ugyanilyen sötétek és tudatlanok. Senkinek attól nem lesz baja, ha "néhanap" betéved ilyen helyekre. És nem életvitelszerűen napi 3x ott csemegézik be. Szóval mélyen ostobák és fanatikusan tiltók az emberek, ezeket igazából szánom a nagy "tudatosságuk" miatt, mert nagyon ostobák és szűklátókörűek. Nem normálisak az ilyenek akik üldöznek egy hétköznapi dolgot és fanatikusan mellőzik, vagy tiltják szegény gyerekeiknek. Mint az a szülő sem, aki direkt fanatikusan nem ad a gyerekének édességet. (Nagyobbakra, nem pici babákra és pár évesekre gondolok.)


Hogy mennyiszer térek be? Volt, hogy vagy 15 évig egyáltalán nem, tinédzserként gyakrabban hétvégén, hétköznap, de akkoriban még nagy dolognak számított a meki, és nem is lehetett máshova beülni (nos akkor 52 kg girnyó voltam és érdekes módon a hetentei mekitől nem híztam meg!) nem voltak ilyen lehetőségek, mint ma... Jóformán semmi nem volt ezen kívül volt ez, és a "felnőtt" étterem, de arra nem volt igényünk tinédzserként rendes ételt raktak elénk a szüleink naponta, és a hangulata se olyan, mint egy könnyed, felszabadult mekinek ahova hülyéskedni jártunk és beszélgetni, na meg a finom turmixokat inni.. :) A sültkrumplijuk az verhetetlen az tény, kihagyhatatlan :) Meki sültkrumpli nélkül az olyan, mint a Dallas Bobby nélkül :)

Tehát tiniként gyakran, utána vagy 15 évig semmi, utána pedig évente 1-2 alkalommal... Akkor is inkább akkor, ha nagyon éhesek vagyunk és nincs más.. A hamburger bucijukat nem szeretem, mert "puha" sz*r, és édes... Nekem egy hamburgerzsemle ne legyen édes...

Az pedig igaz, hogy horrorisztikus ára van, de mi nem azt nézzük, ha már ott eszünk, hogy akciós "pár százas" legyen, hanem olyat eszünk amire kedvet érzünk! :) Telt csaj vagyok és unom már a béna, fals és rosszindulatú sztereotípiát, hogy aki telt (nem kövér!), az mindenki ott eszik! Ez egyáltalán nem igaz! Direkt figyeltem kik esznek ott, hát azt kell mondjam a girnyó gilisztákból volt jó sok, legtöbb ilyen helyen eszik, nézze csak meg jól mindenki :) Le ezzel a béna, idióta szöveggel, körül kell nézni! De egyébként sincs köze senkinek a másikhoz, hogy hogy éli az életét és emiatt elítélni! Söprögessen mindenki a saját háza táján, mert biztos, hogy az ilyen utálkozóknak van mit!!!

2016. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
0%

"Borzalmas mennyi ostoba és fanatikus ember van, aki azt hiszi, mert a tescos és mindenféle génkezelt ételből főz, az mennyire rohadt egészséges, de tényleg! A biomániákusoktól is kivagyok ugyanilyen sötétek és tudatlanok."


Mi is a helyzet a magad háza táján söprögetéssel? :D

2016. máj. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
0%
K*rv@r@ nem kéne a gyereket mcdonaldsba vinni. Minek, hogy elkényesztesd?
2018. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!