Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Milyen gyakran jártok...

Szülők! Milyen gyakran jártok mcdonald's-ba a gyerekkel? A gyereked egyedül? Haverokkal?

Figyelt kérdés
nem drága azért egy kicsit? sokszor mentek?

2016. ápr. 5. 15:27
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem drága, de mi inkább étterembe megyünk, a gyorséttermeket kerüljük. Ha mindent összeszámolok (kínai, pizza, meki, stb.), akkor olyan 2-3 havonta térünk be 1x, de a gyerekek nem mindig vannak velünk.
2016. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
56%

A nagyfiam, nem szereti (16éves), egy menü majd' 2000ft szerintem egy diáknak drága és egy fejlődő szervezetnek (fiü

Ú, sportol) kevés és nem is egészséges. Szerencsére ő nem szereti!

A kicsi lányomnak próbálom megmagyarázni, hogy miért nem jó ilyen helyeken enni. Volt már McDonald's ban 1-2 alkalommal, de nem ette meg a hamburgert, a sült krumpliból csipegetett, a lényeg az "ajándék" játékon volt amit a menüből adtak.

Mi felnőttek, nem járunk ilyen helyekre, étterembe is ritkán. Szeretnénk jó példát mutatni, és sokat beszélgetünk a helyes táplálkozásról.

Édesanyám dietetikus!

2016. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
46%

Nincs megtiltva a neki, 5-11 évesek. Nem érdekel, hogy egészségtelen de ha erre éhesek egyek.

Itt mindenki bio, házi stb kajaval eteti a gyereket. Félénk nem divat, dolgozunk, két gyereket nevelünk erre nincs ido kapalgassak stb.. Orulok, hogy vannak otthon ülő háziasszonyok. Semmivel sem egészségtelebb a neki mint más étel.

2016. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
70%

A kínai miért rossz? Rizstészta hagymás csirkével pl.? Na, mindegy.


Gyerekkoromban két szülinapon voltam Mekiben, tinédzserként kb. 4-szer. Felnőttként... hát, mivel már dolgozom a pénzért, elég csövinek tartom az adagokat, ha már hambi, akkor rendelek olyan helyről, ahol akkora bucit adnak, mint a fejem, akkora szelet hússal, hogy nem bírom egy ültő helyemben megenni.


Nézzetek hülyének, nekem a Meki kicsit cukros. Mármint a zsömlének vagy minek olyan édes íze van, a húson is édeset érzek.


Nekem nem is az a problémám, hogy egészségtelen, mert szerintem az egyoldalú táplálkozás az egészségtelen - mellesleg sokan, akik ilyet mondanak, nem is nagyon tudják, mi egészséges, meg mindig jönnek a "főtt étel" mániával - mindegy.


Inkább az a baj vele, hogy nem normális adag, és elég csórin néz ki. Kézműves hamburgeresnél a husi túllóg a bucin, telepakolják sajttal, paradicsommal, salival, baconnel, ubival, csalamádéval, hmm, de úgy, hogy nem tudsz beleharapni. Ezzel szemben a Mekisnél egy picike husi egy picike zsömin, rajta egy szelet sajt meg valami szósz, azt annyi. Ennél még azokba a benzinkutaknál kapható, előre csomagolt szendvicsekbe is többet tesznek.

2016. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
89%

"A kínai miért rossz? Rizstészta hagymás csirkével pl.? Na, mindegy. "


10 liter olajban sütve, amit 30 napja nem cseréltek? tök egészséges :)

2016. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
69%

"A kínai miért rossz? Rizstészta hagymás csirkével pl.? Na, mindegy. "


Ez kb olyan kérdés, mint a mi a baj a mogyoróvajjal. Azzal semmi, csak a benne lévő cukor, hidrogénezett zsírok, hatalmas mennyiségű só stb a gáz.

2016. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
37%
20:25 sajnálom a gyerekeidet. Majd ha minden bajuk lesz, gondolj a sz.rra, amivel eteted őket.
2016. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
27%

???

Minden főzés után kiöntöm az olajat.

2016. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
85%

Áhá, közben leesett, hogy milyen kínaira gondoltok.


Ebből is van jó meg rossz, mint a burgerből. Van, ahol telenyomnak mindent zsírral, csillog tőle, de van olyan, ahol nagyon finom, "száraz" - mármint a többihez viszonyítva.


De tetszik, hogy a lényeget elkapta mindenki.

2016. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 zgyzgy ***** válasza:
51%
Soha.
2016. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!