Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám jogosan van felháborodva?

Anyukám jogosan van felháborodva?

Figyelt kérdés
Meg szeretném változtatni a nevem. Eredetileg Norinának hívnak, de mindenki Nórinak becéz. Nekem nem tetszik a nevem, olyan mintha náthásam próbálnám azt mondani, hogy Dorina. Nórára szeretném egyébként megváltoztatni, de anyukám szerint ezzel ellene szegülök és vérig sértem.
2016. ápr. 18. 21:29
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nincs olyan név, ami kivétel nélkül mindenkinek tetszik. Egy Éva is utalhatja a nevét, pedig arra nem lehet azt mondani, hogy nyakatekert divatnev és egy Vanessza is imadhatja a sajátját, pedig gyakori, "nyugatmajmolo " és nevetséges -szerintem- a magyar kiejtés szerinti irasmoddal. Nyilván a szülő azért választja az adott nevet, mert ő azt tartja a legszebbnek és nem azért, hogy jól kiszurjon a gyerekével
2016. ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
36%
Ja, egy buta tucatnév. CSöppet sem elegáns, a Nóra elegánsabb. Messziről lesír, hogy 6 elemit végzett buta szülő adta. Legalább annyi esze lehetne egy szülőnek, hogy olyan nevet adjon a gyerekének, ami az óvoda után is jól hangzik, vagy amit ő maga is szívesen viselne. Mert én Norina, Naomi, Rubina vagy Mia és hasonló semmi pénzért nem lennék.
2016. ápr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
27%
Érdekes, én meg ismerek egy Nórát, aki minden fórumon a Norina nicknevet használja. Amúgy tök ugyanaz a kettő, mintha a Krisztinát Krisztára cserélnéd, értelmetlen, de hát ti tinik ha rákattantok egy témára, akkor annak akkora jelentőséget tulajdonítotok... csináld csak. De ugye el tudod intézni egyedül, nem pont anyut fogod megkérni, hogy segítsen az ügyintézésben?
2016. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy valaki különlegesebb nevet ad a gyerekének,nem azt jelenti,hogy tanulatlan.Én főiskolát végeztem,még is olyan nevet szerettem volna,ami nem tucatnév,de a férjemnek nem tetszett,így olyan neve lett,ami nem 12 egy tucat,de van belőlük sok.Bár én egyet sem ismerek.
2016. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
81%

"Messziről lesír, hogy 6 elemit végzett buta szülő adta. "

Inkább te nézel ki olyannak.

2016. ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%

Off:

A múlt héten találkoztunk a játszótéren az 5 éves Csomborral.

Csórikám egész nap magyarázta a nevét, hogy nem, nem Zsombor, és még csak nem is Csongor a neve.


On:

Ha nem tetszik, változtasd meg, te tudod. Vagy egyszerűen használd a Nórát bemutatkozásnál.

Anyukádat meg még most szoktasd le az érzelmi zsarolásról ;) megsértődik, majd elmúlik nyugi!

2016. ápr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
50%

Naomi - Naomi Watts, Naomi Campbell. Vitték valamire ezzel a névvel az ovodan túl is...

Rubina -Rubina Dilaik, indiai szineszno

Mia -Mia Farrow, szintén színésznő.

Semmi gond ezekkel a nevekkel. Az egy dolog, hogy neked nem tetszik. Másnak még igen.

2016. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
15%
Celebekrol csak prolik nevezik el a gyerekuket
2016. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%
Értem, utolsó. Neked mi a keresztneved?
2016. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
15%
Közöd? Nem celebről neveztek el, ne aggódj.
2016. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!