Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért nem örül...

Szerintetek miért nem örül anyu ennyire annak hogy kisbabát várok?

Figyelt kérdés
21-éves lány vagyok. Terhes. Tervezett volt a kisbaba. A barátomnak állandó munkaviszonya van. Egy éve vagyunk együtt.van a barátomnak az előző kapcsolatabol egy kis lánya szóval ő csak tudka mivel jár egy gyerek. Anyukám engem 15-eves korában szült. Nem voltam tervezett apám melett eleg sokat szenvedett neki kelett apu helyett dolgozni stb. Annyira ellenzi hogy azt mondta kepes lenne kifizetni az abortuszt.meg állandóan uzenget mobilon keresztül hogy jól gondoljam át mert még csak egy hetem van rá hogy elvetessem a gyereket.
2016. ápr. 28. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
28%

Off, és le is lehet pontozni, bár tudom, hogy nem kell az engedélyem hozzá :D


Hát érdekesek a vélemények. Sokat olvasok itt olyan válaszokat, hogy 18 vagy, akkor és oda mész, ahova akarsz, felnőtt vagy, a te döntésed, stb. De ha egy 21 éves felnőtt nő úgy dönt saját akaratából, hogy gyereket vállal, ráadásul tervezett baba, akkor mindenki azt mondja, túl fiatal. Nem értem én ezt...


Én most nem a korodat vagy a kapcsolatotokat akarok megkérdőjelezni, ezt ti tudjátok, mennyire erős, biztos. Viszont inkább az érdekelne, hogy mennyi tapasztalatod van az életről? Dolgoztál már? (bocs, ha már leírtad, nem olvastam el minden választ). Szerintem anyukádnak is inkább ez lehet a kérdőjel.

2016. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
28%
67. Azért mert egyrészt irigylik a két kocsit, másrészt ha 21 évesen férjhez mész vagy gyereket vállalsz az hű de nagy rossz nekik, bezzeg ha leszbi lennél vagy abortuszt szorgalmazó akkor felpontoznának
2016. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
21%
67 vagyok. Nem tudom, hogy honnan johet ez a sok gyulolet es irigyseg... hala istennek en olyan emberekkel vagyok korul veve akik orulnek mas boldogsaganak es en is ilyen vagyok.. de hat ez van!!! :)
2016. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!