Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért nem örül...

Szerintetek miért nem örül anyu ennyire annak hogy kisbabát várok?

Figyelt kérdés
21-éves lány vagyok. Terhes. Tervezett volt a kisbaba. A barátomnak állandó munkaviszonya van. Egy éve vagyunk együtt.van a barátomnak az előző kapcsolatabol egy kis lánya szóval ő csak tudka mivel jár egy gyerek. Anyukám engem 15-eves korában szült. Nem voltam tervezett apám melett eleg sokat szenvedett neki kelett apu helyett dolgozni stb. Annyira ellenzi hogy azt mondta kepes lenne kifizetni az abortuszt.meg állandóan uzenget mobilon keresztül hogy jól gondoljam át mert még csak egy hetem van rá hogy elvetessem a gyereket.
2016. ápr. 28. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
29%

Mert "nem" rég még ő pelenkázott téged és fura neki, hogy az ő kicsi lánya ilyen hamar felnőtt, és neki is lesz egy kisgyermeke...  sz.tem ez lehet a baja


....

2016. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
89%

Nincs avval semmi baj ha összejött a tervezett kisbaba.

Külön lakásban laktok (nem a szülőkkel)? Biztos van anyagi tőkétek egy kicsire (kb 10 a pelus, ha kell 10 a tápszer stb..kb 25-30 ezer havonta csak a kellékek)?

Ezek nagyon fontos dolgok. Mert ha szülőkkel laktok akkor magatokat se tudjátok fenntartani nemhogy egy gyerekkel. De ha saját lakásotok van akkor az másképp fest. Ngyon átkell gondolni a kiadásokat is,mert mi akkor vállaltunk gyereket mikor nem dolgoztam (viszont beteg vagyok ami az esküvő után derült ki így minél előbb akartuk) de a férjem 300 felett keres havonta és saját házunk van így egy percig se kellett gondolkodni. Anyud gondolom ezektől fél,de ha látja,hogy felelősen gondoskodtok magatokról is akkor tuti megbékél vele.

2016. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mi a bajod hogy beteg vagy? Ha szabad kérdezni :)
2016. ápr. 28. 22:08
 14/73 anonim ***** válasza:
92%
szerintem anyukad pontosabban tudja, mivel jar egy gyerek, mint te , vagy a parod, aki elhagyta az elozo parjat, ahonnan mar szinten van gyereke. o sem lehet tul felelossegteljes, ha teherbe ejt egy 21 eves lanyt. 21 evesen hova tervezett gyerek? 1 eves kapcsolatra? .....
2016. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
24%
Annyira okos egy-egy ember....
2016. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
95%

Fizikai szempontból nem vagy fiatal a gyermekvállalásra. Az más kérdés, hogy személyiség szempontjából kérdéses-e, hogy érett vagy-e arra, hogy gyereked legyen.

Azok, akik fiatalon és éretlenül vállalnak gyereket többnyire szembe találják magukat azzal a problémával, hogy elkezdenek irigykedni a kortársaikra, akik élik az életüket: szórakoznak, buliznak, pasiznak/csajoznak stb.


A kapcsolatodról pedig a véleményem az, hogy még túlságosan "új", hogy elbírjon egy gyereket. Egy év hosszú idő, de kapcsolat szempontjából rövid, hogy kiismerd a másikat.

Én másfél év után ismertem ki a barátomat, s örülök, hogy semmi butaságot nem csináltam.

2016. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 A kérdező kommentje:
Nekem is volt több éves kapcsolatom már. Még se tudtam velük tervezni. Szóval nyilván tudom mivel jár egy kapcsolat. De ezzel akivel most vagyok csak nalla erzem hogy őszintén szeret. És ezt most nem azért mondom mert szerelmes vagyok. Hanem mert rajta erzem hogy komolyan tud gondolkozni van állandó munkaviszonya nem iszik családcentrikus stb.
2016. ápr. 28. 22:22
 18/73 anonim ***** válasza:
85%

"egy kis lánya szóval ő csak tudka mivel jár egy gyerek."


Kétlem, hiszen nincs is vele.

Könnyen te is így fogsz járni.

Neked nincs állandó munkaviszonyod, hogy így kiemelted, hogy a barátodnak van?

Szerintem sem kellett volna tervezni ilyen körülmények között babát.

2016. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
91%

"van állandó munkaviszonya nem iszik"


Ez bőven kevés, csak alap dolgok.

Érdekes emberek vehetnek körül, ha neked ez olyan nagy szám.

2016. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 A kérdező kommentje:
Van munka viszonyom. kepzeld.
2016. ápr. 28. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!