Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jókislány voltam, és 32...

Jókislány voltam, és 32 évesen pótolok. Mit csináljak a bűntudatommal, helyes ez?

Figyelt kérdés

Nem drogokról beszélek,mégcsak nem is cigizek. Férjem van,gyerek nincs. Eddig semmit nem éltem. 30 felett mentem férjhez,huszonéveimben még anyám nem engedett el bulizni. Én meg nem mentem,nehogy baj legyen. Kamaszkorom egy az egyben kimaradt,nyáron is ismételtem,ha táncolni akartam egy élőzenés helyen (nem diszkóban),úgy,hogy a szülőkkel mentünk,már küldtek haza. Legnagyobb lázadásom az volt,hogy nyáron fenn voltam otthon éjjel egyig-kettőig. Tévéztem,filmeztem. Emiatt nagyon sokat kaptam. Ordítozást,stb. Bentlakásos gimibe jártam. Egyetemistaként is csak tanultam,nem szórakoztam. Anyám roppant büszke volt.

Régen érik bennem,de ma nagyon elsírtam magam,hogy én élni akarok. Nyarat akarok. Hogy én nem éltem semmit. Szánalmas voltam. Az anyám nem érti,mi ütött belém,hiszen 'komoly kislány' voltam. A férjem üvöltött velem,hogy ő komolyabbnak ismert meg engem,és ő ebben nem lesz partner. De én táncolni akarok. Az egy dolog,hogy nem tudok,de mindig csak itthon,a lakásban idétlenkedtem csak a zenére. Eljárhatnék táncot tanulni,de én diszkóba is szeretnék menni,ott csak tombolni kell. Nem fogok inni ott semmit,mert tudom,hogy nem szabad,én csak táncolni akarok. A férjem üvöltött,hogy szó sem lehet róla,hogy 12 évesek közé menjek 32 évesen,de én most otthagytam. És csakazértis a városban ettem egy melegszendvicset,bár otthon harmadárból kihozom,de most jólesett. És meghívtam egy régi barátomat is,bármit kifizettem volna neki,csak szórakozzon velem. Volt egy ingyenes szabadtéri koncert,azt igenis megnéztem,bár már majdnem 11 óra volt. Szórakoztunk egy órát,aztán ő hazament,én meg maradtam,mert volt még egy mutatványos,azt is meg akartam nézni. Megnéztem,aztán hazamentem. Férjem sírva aludt el mellettem. Nem ért engem. Én sem magamat. Hazafelé még hintáztam a játszótéren. Játszani is akarok! Meg állatos matricás albumot vettem,mert tetszett. Társasjáték is kéne,de férjem arra sem vevő. Nem vagyok normális.


2016. jún. 25. 01:15
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
37%
13,16nak igaza van. Most elvennék feleségül valakit aki ugy tetszik ahogy van testileg lelkileg. Aztàn egyszer csak kiderül arra vàgyik részeg 20éves egyetemistàk fogdossàk egy discoban. Van érzékek kertje tàrsasjàték a te korosztàlyodnak:)
2016. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
78%

En azt nem ertem, hogy hogyan lehet ilyen karotnyelt csaladod. Nekik mi a szorakozas? Vagy szerintük nem fontos? Minek elünk, ha soha nem lehet semmit sem megengedni magunknak, soha sem erezhetjük jol magunkat. En kb. 25 eves koromig rendszeresen hintaztam a jatszotereken ( persze csak ha epp nem voltak ott gyerekek), de most is siman kiprobalok egy vaganyabb csuszdat vagy maszokat. Felnöttnek lenni nem azt jelentni, hogy nincs örömöd az eletben.

Akik meg ilyeneket irnak, hogy ma meg csak koncert, holnap meg mas ferfiakkal akarsz lefeküdni... komolyan fel nem fogom... En siman elmegyek nehanapjan moziba, vagy urambocsa egy barba a baratnökkel, de megsem erzem ugy, hogy ettöl kevesbe szeretem a ferjem es nekem masik pasi kene. Ö is siman elmegy nelkülem egy focimeccsre, mert tudja hogy nekem az csak kinlodas. Ha valaki mas fele kacsintgat, azt attol függetlenül meg fogja tenni hogy elmegy-e egyszer-ketszer tancolni. A kerdezö max. azert fog mas ferfiak irant erdeklödni, mert a ferje egy ferfiatlan es karotnyelt valaki, aki mindentöl eltiltja.

2016. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
94%

Komolyan, egy melegszendvicsen agonizál, de egyesek már látják, hogy a körúton fekszik, és minden arra járó megbassza... nektek sem ártana egy dilidoki.


Meg azoknak sem, akik nagyképűen büföfik a diagnózisokat.

2016. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
80%
33!!! 100%ig igazad van!!!
2016. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
89%

A diszkóba ne akarj menni, nem hiszem, hogy odaillenél, de mondjuk ez is a te dolgod.

De hogy koncert, melegszendvics, ez normális, mások is csinálnak ilyet, 50 évesen is, annyira szomorú, hogy írod, hogy otthon harmadáron kihozod, de most lázadsz. Emberek étterembe járnak, ahol sokszor nemcsak hármas szorzó van, de nekik néha az jólesik... Vidámpark, strand, aquapark, extrémsportok, ezek teljesen normálisak a világban. Aki igazán bevadul, az pedig körbebiciklizi a földet vagy akár sivatagban motorozik sportmotorral :D S még ez sem bolond, csak így él :)


Nem úgy tűnik, hogy egy hullámhosszon vagytok a férjeddel. Igazán megérthetne, hogy neked nem a takarítás a kikapcsolódás. Most komolyan, kinek az? Nem lehet csak dolgozni...

2016. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
0%
hát mondják a legnagyobb....lessz a legjobb feleség. Hm a jó kislányokból ezek szerint lehet nem a legjobb. Lám lám minden mondás igaz.
2016. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
De mondásokon tul, anyámék is eljárnak kettesben vacsorázni akkor most is welneseznek vagy nyaralnak tudja a franc. Anya bnöivel megiszik egy kávét , apa barátaival nem egy és nem kávét isznak meg néha. Mondjuk koncertre együtt járnak.
2016. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem a férj a bunkó. Belegondolni hogy megtalálod életed szerelmét akivel leszeretnéd élni az életed, de az illető egy nap alatt kifordul magából totál nem olyan mint aminek megismerted nem a legjobb érzés. Valahogy meg tudom érteni.
2016. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te elegge butacska vagy... mi a fãszert nem tudtal a sarkadra allni anno? Miert kellett megalazkodnod? Azt hitted ettol leszel jo? Durva megfelelesi kenyszered van.

Es csak gondolj bele hogy a ferjed aki eddig otthonulos volt hirtelen hazagurulna egy chopperen kivarrva cigizve... hat kb. ugyanez. Nezd meg az Amerikai szepseget. Az remekul korbejarja ezt a temat.

2016. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
68%

32 éves vagyok, ugyanannyi, mint te, kérdező! Miután elolvastam a kérdést, átmentem a másik szobába, és megszámoltam, hány társasjáték van itthon. 15 + a puzzle-k + tegnap megvetetett velem 2-t a Tescoban a gyerkőc, (de csak névnapra kapják meg). Ezen kívül szeretnék még néhány felnőtteknek való, stratégiai játékot is venni. Imádok társasozni, és kártyázni is. Szerettem volna elmenni Efottra, de még nagyon kicsi a babám, és nem tudok. Ha nagyobb lesz, és ott tud aludni ő is a mamánál, mi el fogunk járni bulizni a férjemmel. A társastáncot pedig mindketten nagyon szerettük, folytani fogjuk. Egyébként teljesen normálisak vagyunk, és normálisan élünk. A kikapcsolódás is az élet része.


Ajánlok neked egy könyvet, Coelho-tól a Veronika meg akar halni. Arról szól, hogy Veronikának nagyon unalmas élete van, és úgy dönt, öngyi lesz, de megmentik. A pszichiátrián köt ki, ahol közlik vele, hogy a sok gyógyszer okozta károsodások miatt nemsokára meg fog halni. Ekkor ő rádöbben, hogy szeretne még egy kicsit élni, nincs veszíteni valója, kipróbál ő is sok mindent. Közben szerelmes is lesz, és megszökik az intézetből. Ha akarod leírom a történet végét, ha nem, akkor olvasd el. Nagyon tanulságos, egyébként happy end.


A lényeg az, hogy nem kell bűntudatodnak lennie. Megenni egy szendvicset tök normális, hétköznapi dolog. Elmenni egy koncertre megint csak jó dolog. Keress rá a Wellhello-ra, negyven feletti MILF-ek tombolnak a koncertjeiken, nem csak a 12 évesek.

A férjed biztosan jó ember, de nem hozzád való. Vagy változtat a nézetein, vagy baj lesz.


Három választásod van: 1. megmutatod neki, hogy az élet szép, és együtt kimozdultok.

2. otthagyod a fenébe, amíg nincs gyerek, mert őszintén mondom, ezzel a hozzáállással tönkretennétek szegény életét.

3. maradsz ebben a besavanyodott légkörben, és szép lassan depis leszel, tönkremész.


32 éves vagy, függetlenítsd magad anyád beteges gondolkodásától, és beszéld meg az érzéseidet a férjeddel. Ha nagyon nem ért, akkor sok értelme nincs rá pazarolni az életedet. Fáj, de ez van, hiába jó ember.

2016. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!