Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális az a...

Szerintetek normális az a szülő, aki nem engedi a 18 éves fiának, hogy a saját maga megkeresett pénzéből, azt vegyen amit akar?

Figyelt kérdés

4 év után venni akarok/akartam volna egy telefont.

85 ezer ft értékben, de a szüleim nem engedik.


2016. júl. 5. 08:31
 81/95 anonim ***** válasza:
77%

22 éves nagy élettapasztalattal emberkedik, de el se olvasta a kérdést XD

Az isten barmai.

2016. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
16%
De elolvastam a kérdést. És igen van tapasztalatom. Fogalmad nincs min mentem keresztül. Te is csak egy olyan ember vagy hogy beskatujázod az embert hogy 22 akkor fogalma nincs semmiről.. És azt írta maga keresete.. Nyári munkájából venné meg... Ami azt jelenti hogy egy hónapja nincs suli max egy hónapi jövedelme van. Ami ha 80 ezer is akkor annak még a 30 százaléka lejön.. Vagyis akkor nem lenne rá pénze.. Csak ha a szülei adnak rá. De ha neked több és jobb gondolataid vannak akkor akkor ne enged fikáz hanem írd le amit te gondolsz az esetől.
2016. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:
67%
Olvass vissza, a stílusod pedig kiérdemelte az ugyanolyan kioktató választ. Akivel annyi minden történt, az minimum tanul egy kis szerénységet, kiscsaj.
2016. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:
28%

Na akkor olvasd vissza a saját válaszod. A tied is olyan... Ez mind attól függ hogy értelmezed ;)

Én elvállaltam ki vagyok te lepelpe nyomod ;)

Mindegy gondolj amit akarsz a véleményem ugyan az marad. ;)

2016. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
74%

80 as.. nettó butaságokat írsz.... nagyon nem mindegy egy balesetnél milyen kocsiban ülsz...

Ráadásul a kérdező ad le a keresetéből... most lassan hálásnak kéne lennie, hogy a szülei adtak neki enni??

ilyen hozzáállással sose vállalj gyereket...

2016. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell kiforgatni azt amit írtam. Nem azt írtam hogy legyen hálás hogy kap enni hanem azt írtam hogy ellátták 18 éven át ami nekik mind pénz volt..és minél idősebb annál nagyobb igényei vannak... És valaki elfelejti azt hogy eddig mindent megkapott mert meg telefonon veri a hisztit és szapulja a szüleit a hátuk mögött .. Ha valami baja van és nem teszik neki a dolog akkor a szüleivel beszélje mg. És igen is mindegy milyen a kocsi... Mert ha ugyan úgy ott maradsz egy márkásabb kocsiban is.. Tény és való hogy a suzuki könnyebben törik de mindegy mert ha belesed van akkor az audiban is ott maradhatsz... Tudom a BMV-ben maradt ott az egyik falusi csávó. És nem ő volt a hibás a balesetben. Szóval ennyit erről.
2016. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:
65%

Hű, de mennek az új regisztrációk ugyanarról a névről! ;)

Azt hiszik hogy ha rejtik az usernevet, attól még senki sem látja. XD

2016. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
77%

80 as, ne magyarázd, mert tényleg egyre butábbnak tűnsz....


igen a gyerekről gondoskodni kell. igen ez manapság nem annyit tesz,h ogy elmész és vadászol meg gyüjtögetsz, hanem pénzt költesz rá. Igen, addgi kell róla gondoskodnod, amíg meg nem tanítod saját magáról gondoskodni. És ez a szülő feladata!! ha tetszik, ha nem.


azt nem tudom, honnan veszed, hogy a topikindító segge ki volt nyalva.. olvasd el a hszeit, hát nem úgy tűnik, mintha ki lett volna. Az nem seggkinyalás, hogy van a ygerekednek hol lakni, meg mit ennie, meg járhat középsuliba. ez nem áldozat, meg sokba kerül, hanem a minimum a szülők részéről!! És igen van gyerekem ,így mondom ezt.

2016. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:
4%

Szegény gyerek :)


Tudod mit.. Rád hagyom :)

Légy boldog :)

2016. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
41%
vedd meg nyugodtan. megkerested az árát, ne legyen lelkiismeret furdalásod.
2016. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!