Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti elvárjátok a...

Szülők! Ti elvárjátok a gyereketektől, hogy gimi mellett nyáron, egyetem mellett egész évben dolgozzon?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, miért?


2016. okt. 20. 17:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
42%
Nem fogok aprópénzért dolgozni. Inkább teszek azért hogy elérjem a céljaimat.
2016. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
13%

Aki kicsiben nem hu nagyot nem erdemli meg

Akinek munka budos az soha nem lesz sikeres

2016. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
16%
Mert elvárás csak ésszerűtlen emberek fegyvere.
2016. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
16%
Az ossze emberi kapcsolat alapja az elvaras
2016. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen beteg embereknél talán.
2016. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 zgyzgy ***** válasza:
85%

"Mi sem veszunk fel senkit ures akinek ures a cv a munka es onkentesmunka sport es hobby cimszo.

Nem multiceg sima eu kulfold.

Elkenyeztett mamahotelbol jott friss diplomas nem kell."


A fenti, cv- és űrlapdimenzióban mozgó egysejtűek világától kímélném meg a gyerekem, amikor azt mondom, hogy tanuljon, ameddig csak lehet.

2016. okt. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
62%
Tőlem nem várták el, amikor középsuliba jártam. Nem voltak hatalmas igényeim drága ruhákra, szuper telefonokra, amikre szükségem volt, azt biztosították. Érettségi utáni suliban volt ösztöndíjam, abból vásárolgattam magamnak, megint csak nem kellett diákmunkáznom.
2016. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
12%

Egysejtuek ?

Lehet de rajtunk mulik draga kicsi elkenyezetett eletre alkalmatlan oriasfiokadnak lesz vagy nem lesz munkaja.

Ha fejre is allsz ez a trend a munka vilagaba eletkepes talpraesett strapabiro sokszinu emberek kellenek.

Aki kamasz koruk ota negszoktak a munkat es tisztelik a fizikai munkat tudnak kommunikalni minden szinten min 2 3 nyelven es nincsenek elszallva maguktol.

Egy munkatapasztalat nelkuli ember nalunk egy honap alatt bedobja a torolkozot lattuk tapasztaltuk.

Ezen kivul sokszor hianyzik beloluk az empathia es arrogansak.

Arrogancia pedig turhetetlen ezert a csapat mindig letori betori az arrogansokat.

2016. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
68%
Én egyetemista vagyok, a szüleim külön élnek. Anyám soha nem várta el, hogy tanulás mellett dolgozzak is. Fizeti az albérletem, néha vesz nekem ruhákat, vagy ad egy tízest, ha valami extra kiadásom van (pl utazás). Apám egyszer mondta, hogy ha nem dolgozok nyáron, nem kapok többet gyerektartást (30 ezer), de azóta mégis ideadja, pedig azt a nyarat pihenéssel töltöttem. Nem lustaságból nem dolgozok, hanem azért, mert meg tudok élni havi 30 ezerből plusz a pár ezer egyetemi szociális támogatásból, plusz a pár ezer forintból amit szülinapra, névnapra stb kapok. Megtanultam beosztani, és ha valami nagyobb dologra lesz majd szükségem, akkor elmegyek dolgozni. Pénzt soha nem kérek tőlük.
2016. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
0%

A munka lenyege a tapasztalat a kommunikacio kesseg a tarsadalmi ismeretek a munka tanulasa.

A penz mellekes

Az biztos aki legalabb onkentesmunakt vegzett az is jobban teljesit a munkapalyazatoknal.

2016. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!