Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám szerint nem vagyok...

Az anyám szerint nem vagyok anyának való. Ezután hogy mondjuk meg, hogy terhes vagyok? Jogos, hogy rosszul esett?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, jövőre végzek az egyetemen.


Tegnap anyával voltam, beszélgettünk, hogy egyre több barátnőmnek lett babája, vagy lesz 2017-ben. Erre mondja, hogy még jó, hogy nekem nem. Kérdeztem, hogy mégis miért mondja ezt és azt mondta, szerinte egyáltalán nem vagyok anyának való, nem igazán látott nálam önzőbb embert...


6 hetes terhes vagyok jelenleg és ez nagyon rosszul esett. Oké, határozott és ambiciózus vagyok, de azért nem gondolnám magam egy önző dögnek, aki képtelen lenne egy babáról gondoskodni.


Úgy gondoltam, hogy majd valamilyen aranyos módon bejelentjük és örülni fognak a férjével. De ezek után fogalmam sincs, hogy mondjuk el, miközben azt hiszi, sosem leszek jó anya.


2016. nov. 6. 10:00
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
13%
Szerencsés vagy kérdezõ,ez a fontos és mindig is legyen szerencséd az életben.A szerencsét arra értem,hogy jó családban születtél.
2016. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Én sem gondolom, hogy bárki a pénz miatt lenne jó anyuka. Az itteni válaszolók kezdtek el azzal jönni, hogy a semmire szülök, nincs semmim. Ezért írtam le ezeket. De láthatod is, hogy a kérdésemben szó sem esett az anyagiakról.
2016. nov. 6. 12:18
 23/35 anonim ***** válasza:
46%

Jézusom, mennyi primitív ember van itt :D :D Annyira, de annyira szánalmas prolik vagytok :D :D Lehet, hogy nektek sz*r az életetek, és segítség nélkül kellett elindulnotok a nagybetűs életben, de nem kell mindjárt irigységi jelenetet rendezni azért, mert valakinek segítenek a szülők. Respekt nektek, hogy önerőből sikerült elérnetek azt, amitek van, de nem kell itt féltékenykedni azért, mert másnak megadatott az, amiről ti csak álmodtatok :D


Mondom ezt úgy, hogy egyáltalán nem vagyok gazdag, és még tanulok az egyetemen. Szerintem az lenne a normális, hogy a szülők segítenek elindulni az életben. De hát mindenkinél mások a szokások.


Kedves Kérdező! Szerintem nagyszerű anyuka lesz belőled, és kérlek, ne törődj az itteni népséggel. Sok erőt és egészséget kívánok. :))

2016. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
49%

Anyád nem úgy gondolta.....

Szerintem csak aggódik hogy a gyereket is valaki másnak mell majd megszülni helyetted :)

2016. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Közel a 24-hez nem igazán mondanám magam gyereknek. Nem 18-19 éves vagyok, aki eddig otthon élt a szüleivel és fogalma sincsen semmiről.

Nem értem, hogy jön a kérdéshez a férjem, de gondolom bármit válaszolnék a 'kedves' kérdésekre róla, egyik sem felelne meg. Ha azt írom, hogy nem szegény családból származik, akkor az lenne a válasz, hogy tuti a pénze fogott meg, ha azt írom, hogy fiatal, akkor az lesz a baj és "úgyis elhagy majd", ha azt, hogy idősebb nálam, akkor azzal jöttök, hogy "ez nála kapuzárási pánik, nekem meg apakomplexusom van".

Szóval mindenbe belekötnétek.

2016. nov. 6. 13:02
 26/35 anonim ***** válasza:
72%

Szép is lenne az élet, ha itt mindenki úgy élne, ahogy masok elvárnák... Lehet,hogy ti sajnálnátok a pénzt a parotoktol,de a kérdező férje nem ilyen zsugori... Nem feltétlen szar ember a kérdező azért, mert nektek savanyú a szőlő és csak minimálbérből küszködtök,neki pedig megadatott hogy kapjon lakást. .lehetne trollnkodni..minek??? Nektek attól több van???

En 24 evesen albérletben lakom,próbálok elore jutni...a paromnak van 2autoja..miert ne hasznalhatnam???

Kérdező, valószínűleg anyukad nem úgy gondolta. Nézz szét hany taknyos szül a semmire tizen évesen. Neked meg lesz mindened..és majd bele tanulsz.

2016. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
49%
Ezt a sok irigy prolit mi vezérli, hogy ilyen visszataszítóan fröcsögnek egy teljesen ismeretlen emberről?
2016. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is mindig segített anyukám, meg sajnos örököltem is, egy szalmaszálat nem tettem keresztbe azért, amim van. Irigy proli nem vagyok, de a kérdező kezdett el lenézően beszélni az otthon lakókról meg a zsebpénzükről, mikor ugyanaz a helyzet vele is.


Nekem is (undorítóan mondva) a seggem alá tettek mindent, nem lenne pofám leszólni senkit, aki önerőből érte el, amit elért.

2016. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy az utolsó írja, én is azt hittem, hogy mindent magától ért el, ezért vette a bátorságot, hogy leszólja az otthon élőket. Így már más megvilágításba kerül a dolog.

Ettől függetlenül, szerintem korai ennyi idősen gyereket vállalni. Nemrégóta vagytok házasok, nem akarjátok még kiélvezni egymás társaságát?

2016. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
55%
29, nem rád értettem, hanem azokra, akik arról fröcsögnek (szokás szerint), hogy a semmire akar szülni. Aztán mikor kiderül, hogy házas, lakásuk van, akkor azon fröcsögnek, hogy nem saját véres verejtékével kaparta össze magának, hanem kapta. Na, ŐK az irigy, ostoba és rosszindulatú prosztók. Lehet lepontozni, attól még igazam van.
2016. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!