Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Naturista család. Normális...

Naturista család. Normális dolog ha a szülők meztelenül mutatkoznak a tizenéves gyerekeik előtt?

Figyelt kérdés
És ha a gyerekek is meztelenkednek?
2016. nov. 21. 22:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
64%

Erdekes velemenyek ...

A.sajat anyjuk lottyed undorito DE a legtobb 20eves siman bevalalna egy milfet mert az izgato ...


Am meg minden csalad magaugye a meztelenseg es az h hogyan nevelik a gyerekuket

2016. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
81%

Hát idefigyeljetek, én ruhában szoktam szexelni is, de elsősorban azért, mert ruhafétisem van. :D

Viszont nem ítélem el a mezteleneket, totál természetes dolog. Miért kéne ezt szégyellni?


Nem bírod bámulni apád pipilőjét? Minek kéne azt bámulni? Fordulj el öcsém, azt kész. Vagy beszéld meg vele, ennyi. :D


"Miért kellene nekem pelenkázni? Vannak erre megfelelő emberek, akiknek ez a foglalkozásuk."


Hűha ember, remélem ezt nem olvassák az őseid, hogy még kb. hozzájuk nyúlni sem vagy hajlandó, ha baj van. Bár lehet neked is jól fog esni, ha a te gyerekeid sem akarnak majd hozzád érni, amikor beüt a krach bumm. xD

2016. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
66%

"Miért kellene nekem pelenkázni? Vannak erre megfelelő emberek, akiknek ez a foglalkozásuk."


Ehhez annyit, hogy igen, vannak. Én is ilyen ember vagyok, 1000 forintos órabérért csinálom. Ha csak addig vagyok egy családnál, amíg a gyerekek dolgoznak, az napi 10 ezer, havi 200. Akkor este, éjjel nekik kell pelenkázni. Voltam már olyan családnál is, akik 4 ápolónőt alkalmaztak, 24 órában, ez havi fél milla körül volt. Ezen kívül be lehet még adni a szülőt "ápolási osztályra", ami szintén 100-200 körül van, viszont nem törődnek vele, és egy-két hét alatt meghal, vagy egy ennél jobb helyre, ennek többszöröséért. Amúgy meg nem teljesen magatehetetlen, fekvőbetegre gondolok, csak egy 70-80 éves emberre, akinek segíteni kell a fürdésnél, vagy néha nem tudja tartani a vizeletét, egyébként jól eléldegél az otthonában. Eléldegélne, ha lenne, aki segít neki. Mondjuk az egyik gyereke.

2016. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
38%

Jaj segítsetek mert nem értem ezt a "naturista" dolgot.


Odáig értem, hogy egyeseknél otthon pucér az egész család, és teljesen normális náluk, ha pl. szenteste a nagymama mellei belelógnak pl. a halászlébe.

Viszont ha pl. ajándékosztás után a pucér nagypapa az ölébe veszi mondjuk a szintén pucér kisunokát, akkor ne gondoljak semmi rosszra, mert nem pedofíl a papi, csak "naturista".

Igaz??

2016. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
76%
Már miért kellene "rosszra" godnolni? Ha NEKIK termeszetes a meztelenség, akkor semmivel sem problémásabb az általad említett helyzet, mintha lenne rajtuk ruha.
2016. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
61%
Nem bírom :D ez a halászlés válasz odavágott :D
2016. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
40%

Most bocsi, de több kommentet láttam, melyben azt írták, hogy normális, mert ők azt szokták meg.

Háborús övezetben a gyerek úgy nő fel, öldöklést lát maga körül. Ezt szokja meg, ebbe gondolkozik, talán ő is azt csinálja, öl. Az is normális?

Nem kérek oldalas érveket, úgy sem olvasom el, inkább arra vagyok kíváncsi ti mire építkeztek, mi az alap? Ha annyi, hogy ezt szokta meg, akkor elég sok "nem normális" dolog válik normálissá. Szerintem ez a kijelentés ezért nem áll meg.

2016. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
57%

"Háborús övezetben a gyerek úgy nő fel, öldöklést lát maga körül. Ezt szokja meg, ebbe gondolkozik, talán ő is azt csinálja, öl. Az is normális? "


Neki igen, és többnyire így is van, ha hallottál már pl. gyerekkatonákról. Neked meg nem, mert nem ebben szocializálódtál.

Pontosan ugyanígy érveltek egyébként a hozzászólók is.


Nos, remélem, nem lett túl hosszú, igazán nem szeretném túlterhelni a korlátozott agyi kapacitásodat.:-)

2016. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
87%

Csak annyit még, hoyg elvileg a meztelenség a normális, és a legtöbb embernek ittt, ahol ez tabu, azért van ezzel problémája, mert a belénevelt gátlások akadályoznak egy természetes viselkedési formát.


Mellesleg régen minden ember többée-kevésbé harci körülmények közt nött fel (törzsi, családok közti ellenségeskedés, megélhetésert való küzdelem, vadászat) és nekik igenis az volt a természetes, söt ettöl még teljesen normális emberek voltak.

2016. nov. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
60%

Hát nem tudom.. Én például olyan környezetben dolgozom, ahol a gyerekek napi szinten látják a szüleiket szexelni, verekedni, ahol a fiúk perspektívája a striciség, a lányoknak pedig a prostituálódás, de mégse mondanám, hogy ez teljesen rendben van. Nekik igen, mert így szokták meg. De azt is látom, hogy egyébként valójában szenvednek ettől.

Csak azért, mert a szülőknek van az életről egy elképzelésük, még nem jelenti azt, hogy a gyerekük is úgy akarják majd csinálni, és az nekik is jó lesz. A meztelenkedésre ugyanúgy igaz, mint pl arra, hogy szerintem nem egészséges, ha több generáció együtt él, de a bátyámnak meg simán belefér. Pedig ugyanaz a két ember nevelt minket, mégis más gondolataink vannak erről.

2016. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!