Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Naturista család. Normális...

Naturista család. Normális dolog ha a szülők meztelenül mutatkoznak a tizenéves gyerekeik előtt?

Figyelt kérdés
És ha a gyerekek is meztelenkednek?
2016. nov. 21. 22:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
39%

Nem, hanem sajnos a prűdek pontoznak, a normálisak nem mernek.

A többire pedig, amit írtam, egy szót se tudsz mondani.

A lepontozás az megy, abban nincs hiba.


Az egész oldal egyre inkább közelít egy rakás szerencsétlenséghez. Ezt nem csak az itteni alapján mondom, hanem pl. tudományos írásoknál a jó válaszokat simán lepontozzák ostoba, agresszív emberek, és az oldal semmit nem tesz ez ellen.

2016. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
60%
Elhiszem hogy fáj hogy senki nem ért a beteg nézeteiddel egyet. Keress fel olyan fórumokat, ott egyetérthettek a hozzád hasonlókkal. Itt azért még a józan ész döntő. :)
2016. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
56%

Józan ész? Az a józan ész, amikor valaki a saját anyjáról úgy beszél, hogy nem kíváncsi a térdig lógó, fonnyadt melleire? Az, hogy az idős (35-40 éves) ember undorító? Hogy attól lesz valaki homoszexuális, mert az anyját, apját meglátta meztelenül? EZ a józan ész?

Ez a józan ész halála.

2016. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
44%

"Itt azért még a józan ész döntő. :)"


Na, most félrenyeltem a kávémat a röhögéstől.:D Józan ész, uramatyám, megkeseredett szinglik, 12 éves iskolakerülők és pszichésen beteg szerencsétlenek minden korosztályból - ezek teszik ki az itt válaszolók zömét, ebben a kategóriában normális ember nem vár el ilyesmit. Én is legfőképp szórakozni járok ide, ez ma is sikerült.:-)

2016. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen mindegy hogy lóg-e az anyja melle vagy vadi új. Szerintem egy kamasz fiú/lány nem kíváncsi a szülei nemi szervére. Normál esetben a szülő sem a gyerekére. Nem mászkálnék soha a szüleim előtt meztelenül, nem szeretném őket kellemetlen helyzetbe hozni. Vadidegenek előtt akármikor levetkőzöm, nem érdekel. Egy olyan hogy swingerezni is eljárok, szeretek többesben szexelni vagy szeretem ha néznek közben, de a szüleim előtt nem szexelnék.
2016. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
80%
A naturuzmusnak pont ez a lényege. Mindenki olyan,mint akit anya szült/ avagy Isten megteremtette. Nincs kinézés (mert szar az alakid/hajad/sminked), mindenki egyenlő. Nem álló farokkal rohangálnak,nincs orgia. Szabadságszeretet van.
2016. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
56%
Csak arra vagyok kíváncsi, hogy azok a fiatalok, akik undorodnak a 35-40 éves öreg testektől, az anyjuk térdig lógó mellének, vagy az apjuk fonnyadt himbilimbijének a látványától, hogy fogják 40 év múlva, a 80 éves anyjukat, apjukat megfürdetni, vagy hogy fognak pelenkát cserélni rajtuk, ha bepisiltek.
2016. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
58%
# 38, nem undorodom a szüleim testétől, nem vagyok rá kíváncsi. Abszolút nem fonnyadtak a szüleim, sportos életet élnek. Miért kellene nekem pelenkázni? Vannak erre megfelelő emberek, akiknek ez a foglalkozásuk. Mindkét nagymamám +70 és nem kell őket ilyen szinten ápolni. Te kevered a szezont a fazonnal.
2016. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
61%
Na az teljesen más! Felnőttként a szülőt ápolni! Én apámat öltöztettem át, amikor meghalt. Hazaértem a munkából ott feküdt lent a földön, mielőtt kiérkezett a mentő új alsót ( mert összepisilte magát) öltönyt és fehér inget adtam rá! Ez teljesen más, mint gyerekként szembesülni és nézegetni meztelenül. Egyszer 6 éves lehettem a nagyszülőknél voltunk nyáron, mondta menjünk ki a kertbe kislány voltam, de mondta, hogy meleg van, csak a bugyit hagyjam magamon. ( Előtte lévő években emlékszem, volt, hogy együtt fürödtünk a kádban, pancsoltunk, de mindegyikünkön volt bugyi, arra is emlékszem, hogy akkor gondolatban hálás voltam, amiért nem anyaszült meztelenül, aztán később 5-6 évesen már úgy látszik már ez is kevés volt. )Életem első kellemetlen élménye volt, pedig még nem volt mellem! Úgyhogy így kellene gondolkodni a normális embereknek és nem ráerőltetni akarva akaratlanul a meztelenséget a gyerekeikre.
2016. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
57%

"nem ráerőltetni akarva akaratlanul a meztelenséget a gyerekeikre"

Én is ezt mondom.

Nem ráerőltetni ARRA, aki így szocializálódott.

De azzal mi a gond, aki ehhez szokott?

Elárulom: SEMMI!

ÉS EZ A TERMÉSZETES! Ezt kellene megérteni.

Az, hogy vannak itt olyanok, akik felemás nevelést kaptak, megint más kérdés. Abból is lehetnek problémák.

A normális és a természetes a meztelenség lenne.

2016. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!