Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Naturista család. Normális...

Naturista család. Normális dolog ha a szülők meztelenül mutatkoznak a tizenéves gyerekeik előtt?

Figyelt kérdés
És ha a gyerekek is meztelenkednek?
2016. nov. 21. 22:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
59%

Naturisták. A hétvégéjüket valamelyik naturista strandon töltik, ahol még kétszáz idegen embert, öreget, fiatalt láthatnak a gyerekeik. Ez egy életforma. Valószínű, hogy a gyerekeknek is teljesen természetes, mivel minden nap látják.

Régen a nőnek földik érő szoknyát illett viselniük. Akkoriban a férfiak attól is begerjedtek, ha meglátták egy nő bokáját. Ma meg ugyan kit hozna lázba egy boka látványa? Teljesen megszokott dolog, hogy a fiatalok fehérneműnél is kevesebb ruhában járnak az utcán.

2016. nov. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
56%
Normális. Ők azt szokták meg .
2016. nov. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
54%
A prűdség nem normális és mindenbe hülyeséget, traumát belemagyarázni. Teljesen normális dolog az emberi test. Egyébként sincs senkinek semmi köze hozzá. Itt egyik kommentelő sem a világ közepe. El kellene fogadni, hogy léteznek más kultúrák is.
2016. nov. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
62%
ha egészen kis koruktól ezt látták, akkor az számukra teljesen normális, úgy mint a természeti népeknél, ahol szinte meztelenül élnek.
2016. nov. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
46%
Nem nem normális! A keresztfiam 25 éves még egyetlen barátnője nem volt. A nővérem előtte meztelenkedik, öltözik át, vetkőzik, mutogatja az aszott, striás testét. Nekem is hányingerem van, anyámmal összenézünk, hogy mit csinál, de hát szólni nem szólhattunk hiszen otthon van, mi csak vendégek vagyunk a házában, de mindig elfordulok. Ekkora bunkó, hogy nem vette észre, mit csinál a fiával.
2016. nov. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem hallottam ezt a naturista dolgot, de nálunk is teljesen normális volt. Valaki lezuhanyozott és ment tiszta ruhákért és felöltözködött. Mi olyan különös ezen? Az csak egy emberei test. Mindenkinek van olyanja. Ha meg véletlenül meglát a gyereked meztelenül te meg sikítozva becsapod az ajtót, akkor már milyen neveltetést adsz neki? Hogy szégyenleni kell a testedet?
2016. nov. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
71%

Akik szerint a meztelen szülö látványa lelki törést és életképtelenséget okoz egy gyereknél, azokat emgkérdezem, hoyg az emberiség akkor miért nem halt még ki!!


Ugyanis évezredeken keresztül az emberek meztelenek voltak, söt a természeti népek a mai napig ruha nélkül vannak, a felnöttek meg gyerekek is, söt a szex sem tabu, ennek "ellenére" nincs köztük lelkibeteg és képesek párkapcsolatokra is minden probléma nélkül.

Mellesleg a nemi területeket sem "nézik", semmivel sem másabb egy nöi mell, férfi vagy nöi nemiszerv látványa számikra, mint a keze, lába vagy a füle - és EZ a természetes hozzáállás!


Ez kizárólag szokás kérdése, semmi más.

2016. nov. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
47%

Igen, a test normális dolog, de nem vagyok kíváncsi apukám farkára vagy anyukám melleire, puncijára. És én sem szeretném, hogy engem nézegessenek meztelenül. Már 15 évesen nagyon fejlett és vonzó nő voltam, tudom, hogy apukám nem úgy néz rám mint nőre, de szerintem biztosan kellemetlen lett volna neki ha meztelenül mászkál előtte egy "bomba nő" még akkor is ha az a lánya.


Mellesleg abszolút nem vagyok sem prűd, sem szégyenlős senki más előtt. Van akt sorozatom is, akármikor levetkőzöm/átöltözöm bárki más előtt, ez egyszerűen nem a szülőkre tartozik. Még bikiniben is kellemetlenül érzem magam néha előttük, mert minden férfi és nő megbámul.

2016. nov. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
57%

EZ a normális, és a prűdség nem normális.

Amúgy más kultúrákban ez teljesen természetes, csak a kereszténység és a muszlimok ilyen prűdek.

2016. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim válasza:
62%
Akinél az anyja testének látványa undort vált ki, mert lóg a melle és nem feszes a bőre, annál valami probléma van. Az a test, ami nekem életet adott, etetett és óvott az számomra sosem lesz undorító, hanem gyönyörű lesz 90 évesen, ráncosan, öregen is.
2016. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!