Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Naturista család. Normális...

Naturista család. Normális dolog ha a szülők meztelenül mutatkoznak a tizenéves gyerekeik előtt?

Figyelt kérdés
És ha a gyerekek is meztelenkednek?
2016. nov. 21. 22:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
71%

Amelyik családban nem szokás, ott biztosan fura lenne, ha egyszer csak meglátná egy gyerek a szülőjét meztelenül.

De ha ők ilyenek, akkor nyilván így nőttek fel és nem furcsállják.

Mi direkt nem mászkáltunk otthon meztelenül. De nem is problémáztunk ezen. Pl. fürdőből simán átmentem a szobámba. Vagy az sem zavart, ha fürdés közben bejött valaki valamiért a fürdőbe. De egyébként ruhában jártunk egymás előtt.

Az tök fura nekem, hogy mindenki úgy beszél itt a szülőkről, hogy térdig lógó mellű, stb. Azért mert van valakinek gyereke, még nem lesz csúnya és öreg :) Sok 30-40 éves jobban néz ki, mint a mostani tinik.

2016. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
63%

Zavarokat okoz a pszichoszexuális fejlődésben, ezt számos szakember megerősítette már. Nem fürdünk együtt a gyerekkel, nem csókoljuk szájon, nem mutogatjuk magunkat előtte. A következmények csak hosszú évek múlva jönnek elő, amikor a szexuális és párkapcsolati gondok jelentkeznek, pl különböző szexuális aberrációk formájában.

Aki erre legyint, hogy ennek úgysincs semmi alapja, az sosem találkozott még ilyen módon sérült emberekkel, csak meg kell kérdezni pár pszichológust vagy pszichiátert, de első körben OLVASNI sem árt, főleg külföldi tanulmányokat.

2016. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
25%
Természetesnek természetes de sanszos, hogy bu_zik lesznek a gyerekek.
2016. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
75%

Jaj,dehogy. A finneknél elég általános,hogy a család együtt szaunázik,mégsincs más nemzetekhez képest kiemelkedően sok pszichoszexuálisan sérült ember közöttük.

Az egész csak felfogás kérdése. A barátnőm családja nem "meztelenkedett" direktbe egymás előtt, de pl.ha fürdés előtt vki végigrohant a lakáson vki pucéran,nem csináltak belőle gondot. Az én családom (apa,anya,én),meg ilyet intim dolognak tartottuk. Egyikúnk sem lett sérült,sem aberrált,sem prűd.

Szóval,ezen pörögni,nincs értelme.

2016. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
62%
#23-as, ajánlatos ÉRTŐ módon olvasni. Zavart az okoz, ha a gyerek nem érzi természetesnek a szülő viselkedését, pl. a meztelenség terén. Egy naturista családban, ahol a gyerek úgy nő fel, hogy a szülei elfogadják a testüket, rendszeresen járnak olyan közösségbe, ahol teljesen természetes a meztelenség, nem okoz pszichoszexuális zavart, sem egyéb problémát az ilyesmi, a prüdéria sokkal károsabb. A szájon csókolás, együtt fürdés nem a naturista kultúra része, ne keverd ide, egyébként azoknál a népeknél, ahol az előbbi bevett szokás, szintén nem okoz zavart a gyerek fejlődésében.
2016. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
67%

Akinek ez normális azok nem szembesültek az ilyesmi következményével.Sajnos nekem első kézből lett erről tapasztalatom.Nálunk ez mindig elfogadott volt és nem is volt belőle gond kisebb koromban,de amikor elkezdtem érdeklődni a lányok iránt akkor rendesen bekavart.Az első mellek amiket észrevettem ebben a hormonoktól túlfűtött korban a saját nővéreméi voltak.Vajon az is normális,hogy egy serdülő fiú első szexuális vonzódása a saját nővére irányában történik?Ez rendesen megkavart fejben és ez a beteges vonzalom ma is megmaradt bennem,nem a legjobb érzés ezzel együtt élni.

Ha nincs a meztelenkedés és mindenki éli a maga privát szféráját,akkor nem kell ma pszichológushoz járnom ilyen kínos dolgok miatt.

Szóval ennyit arról,hogy ez következmények nélküli és normális.

2016. nov. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
58%

"Az első mellek amiket észrevettem ebben a hormonoktól túlfűtött korban a saját nővéreméi voltak."

NORMÁLIS körülmények között MINDENKIT meztelenül IS látnál magad körül (normális kultúrákban ez így van), ezért ez nem okozna ilyen zavart.

Már a majmoknál is természetes, hogy nem éreznek szexuális vonzalmat a testvéreik iránt. Nálad is csak azért alakult így, mert SENKI MÁST nem láttál meztelenül.

2016. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
58%

"Nálad is csak azért alakult így, mert SENKI MÁST nem láttál meztelenül."

Ezt írta: "Nálunk ez mindig elfogadott volt és nem is volt belőle gond kisebb koromban"

Szóval a családja összes tagja meztelenkedett ezek szerint és mégis ez történt vele. Kb ennyire normális a dolog, de az esztelen tagadás elég erős egyesekben.

A többségünk már nincs majom szinten és ez nem elfogadott,pontosan a korábban említett zavarok miatt.Csak a legvérmesebb tagadók nem hajlandók ezt felfogni és tönkreteszik a gyerekeiket is.

2016. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
50%

#29: te mit értettél abból, amit írtam?

A CSALÁDON KÍVÜL nem látott senkit! EZ nem természetes, és ezért volt gond!

De úgy látom, itt csak a prűd emberek pontoznak... tudod, nem, nincsenek természeti népek.

Vagy buja állat mindegyik.

A majom "meghaladása" azt jelenti, hogy primitívebbek vagyunk nála? Ami a majomnál nem okoz problémát, azt mi képtelenek vagyunk megoldani?

Agyrém.

2016. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
47%

"Agyrém"

Vagy csak el kell fogadnod hogy a beteges nézeteidet nem osztja a többség, mert NEM NORMÁLIS.

Ennyi.

2016. nov. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!