Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Naturista család. Normális...

Naturista család. Normális dolog ha a szülők meztelenül mutatkoznak a tizenéves gyerekeik előtt?

Figyelt kérdés
És ha a gyerekek is meztelenkednek?
2016. nov. 21. 22:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
62%
Ha a prűd hisztéria nem lenne elég, a végére sikerült idekeverni a cigányk..vák és stricik világát is, gratulálok.
2016. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
57%

Nyilván nem véletlenül kevertem ide. Persze értem én, hogy nehéz komplexen látni a világot, és mindig egyszerűbb kizárni mindent, amit nem tudunk felfogni, de attól még az analógia áll, és a párhuzam tökéletes.

amúgy két példát is hoztam, amiből kiderül, hogy ami a szülőnek megfelelő, az nem biztos, hogy a gyereknek is jó - csak mert úgy szokta meg. Nem ítélkeztem, nem fröcsögtem, csak rávilágítottam egy tényre. Persze elborult aggyal ezt is nehéz lehet követni.

2016. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
51%
Fölösleges itt a világot komplex árnyalataiban látó embert játszanod, te egy hülye párhuzamot vontál két teljesen eltérő dolog között, melyeket mindössze annyi kapcsol össze, hogy a szülők természetesnek tekintenek valamit a gyerekek előtt(b..sznak és verekednek vs. meztelenül mutatkoznak). Ha ez neked "tökéletes párhuzam", melyből a kérdésre nézve bármi is levezethető, akkor egészségedre.
2016. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
60%

"hogy a szülők természetesnek tekintenek valamit a gyerekek előtt"


És ennyi.

2016. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
37%

Kedves naturisták!

Azt látom, hogy nálatok teljesen "normális" ha pl. a nagyanyó maga után húzza a halászlés csöccsentőit. Oké.


De ismét nem értek valamit, és megköszönném ha megmagyaráznátok.

Mi akik elvetemült módon ruhában vagyunk otthon (is), és pl. naponta cserélünk alsógatyát, amin minden higiéniai igyekezetünk ellenére nyomot hagy a napi rutin, ezt ti hogyan oldjátok meg otthon, ha eleve nem is hordtok alsóneműt??!

Naponta cserélitek a fotelt meg a kanapét amin egyenletesen van elkenve a hüvelygombás-fehérfolyásos-pisás-bélsár? Avagy eleve már ilyen szivárványszínűt vesztek az ikejába?

Keki színűt akarom mondani: kaki színűt?!

2016. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
39%
A céltanan meztelenkedés beteges.
2016. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
58%
#56. az inkontinenciádra jó megoldás lehet a Tena betét. Akkor nem kell hugyos-sz..ros gatyában mászkálnod egész nap.:D
2016. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 mooti ***** válasza:
59%

Vannak naturista felfogású emberek. Náluk a gyerek bébi kora óta látja a szüleit és a nagyobb testvéreit meztelenül. Ezzel szerintem semmi gond. Mindenkinek a saját dolga és felelőssége, hogyan él és neveli a gyerekeit.

Akiknek ez nem tetszik, azok a meztelenségben csak a szexet látják és nem a természetet. Nekik kellene kicsit elgondolkodni.

Minden ember olyan amilyennek megszületett és amilyen lett. Ezt el kell fogadni saját magának elsősorban és el kell forgattatni másokkal.

2017. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 mooti ***** válasza:
52%

ÉS még csak annyit.

A naturisták nagyon is higiénikusan élnek. Aki ezt nem tudja, nézzen utána a neten.

pl.: strandon csak és kizárólag törölközőre ülnek stb.

2017. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
28%
Nem egészséges dolog.
2017. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!