Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom agresszív, kiabál velem...

Kitt8888 kérdése:

Párom agresszív, kiabál velem és mindentől túl félt, amióta terhes vagyok. Szerintetek elmúlik majd nála? Bővebben, lent.

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok most.Már régebben összeköltöztünk, saját ház, saját autó, úgy gondoltuk jöhet a baba is(mindketten akarjuk várjuk). De egyre hamarabb kiakad mindenen, (pl. hagy vigyem ki reggel dolgozni, mert nekem menni kell kórházba postára stb.de ő nem engedi, hogy vezessek, igaz fél éve van jogsim, de muszály vezetni, mert akkor mi értelme. Erre az üzemanyag pénzzel jön hogy az dupla /7 km re van a melóhely/ és akkor én vagyok az idióta. Azt hozzá teszem, hogyha a testvéréhez kell menni,egy fél órára komázni akik kint laknak gátőrházban,15km-re oda mindig ki kell menni.) Ha gyalog akarok menni elviszi a lakáskulcsomat, hogy ne menjek sehova. Orvosnál is mikor voltam nagyon magas volt a pulzusom, nyugalom lenne a megoldás, de így? Nagyon várjuk a babát, meg szeretjük is egymást, de ez az állandó stressz..bezártság..nem vagyok túl boldog. Volt valakinek hasonló esete? Mit tudok tenni? Köszönöm előre is: 23L

2016. dec. 7. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
97%
Egy valamit nem értek csak. Minek írtad ki ezt a kérdést, ha a válaszokat- amik eléggé homogének valljuk be- csípőből elutasítod? Mit vártál, mit fognak itt tanácsolni a népek? Hogy tűrj csukott szájjal, mosolyogva, mert te vagy a hülye, embered meg helikopter? No mindegy is, további jó mártírkodást és boldog Karit..
2016. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
91%
Szegény gyerek :( nem lesz könnyű élete... :(
2016. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 A kérdező kommentje:

A szakembernek a szava az érvadó! Ezt írtam, s nem azt amit te írsz. Kíváncsi leszek, hogy az ő véleménye mennyire lesz összeegyeztethető az itt lévő emberek 90%-nak a véleményével. Fel fogom amit írsz/írtok teljes mértékben csak szerintem ennyi információból nem lehet leírni egy embert. Aki meg ennyiből leírja, az a felelőtlen. A gyereknek jó élete lesz, mert vannak jó akaróink is. Én ha jól emlékszem az elején leírtam, hogy nem is gondoltunk s nekem se fordult meg a fejemben az hogy elvetessem a gyerekemet. És már 16 éves korom óta együtt vagyunk előtte nem viselkedett így, már 3x leírtam de úgy látszik ezt meg ti nem fogjátok fel. Nem erre a reakcióra számítottam mert mielőtt én ha ítélnék kérdeznék. Például ezen kívül nem történt más megváltoztató dolog az apa életében? De! Új munkahelye lett illetve elhunyt apukája. Szerintem ezek mérvadó dolgok egy ember életében, nem kell rögtön lemocskolni mindenkit.

Abban kértem volna segítséget, hogy az események után valami megoldás ami oldaná ezt a feszültséget. De inkább hagyjuk. Köszönöm a segítséget..

2016. dec. 8. 21:02
 64/78 anonim ***** válasza:
97%

Majd amikor a szakember is aláírja, amit mi írtunk, úgyis találsz majd kifogást, amivel a roh@dék párocskádat tudod mentegetni (mellesleg semmi nem jogosítja fel az ilyen viselkedésre, családtag elvesztése sem, az új munkahely pedig pláne nem, szóval ezzel nagyon mellélőttél, ha azt hiszed, bármit enyhít a dolgon), szóval tényleg kár beléd a szó.

A gyereknek jó élete lesz.. Iiigen, hogyne. Egy kontrollmániás, agresszív apa és egy szobanövény intellektusával és akaraterejével rendelkező anya mellett biztosan kiegyensúlyozott felnőtt lesz belőle, mint ahogy rengeteg példa is mutatja.. És milyen bámulatos párkapcsolati mintákat fog tanulni! Pfff.. Sok boldogságot.

2016. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
94%
Nem nagyon hiszek a karmában, de az jutott eszembe, mit követhetett el a gyereked előző életében, hogy most ilyen szülőkkel bünteti őt a sors.
2016. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
98%

" Kíváncsi leszek, hogy az ő véleménye mennyire lesz összeegyeztethető az itt lévő emberek 90%-nak a véleményével."


Borítékolom, hogy hasonló lesz, de akkor kitalálod, hogy nem jó szakember, meg ő nem tudhatja, milyen jó ember is as párod.

2016. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 A kérdező kommentje:

Aki ilyen dolgokat mer leírni, egy várandós kismamának, azt az embert küldeném el elsőnek pszichológushoz, mert nem normális. Inkább maradj csendben, mert fogalmad sincs róla, hogy mekkora őszinte szeretettel várjuk ezt a gyermeket. Fogalmad sincsen arról, hogy ez a gyermek mennyire jó igényes szerető közegbe fog kerülni. Valószínűleg te nem vagy szülő, mert akkor tudnád hogy egy anya mindent feláldoz a gyermekéért.

Be fogom küldeni nektek a szakember véleményét, és ha nekem ad igazat akkor akik ezt a nagycsomó mocskot leírták mind ostobák és ülhetnek a pszichológushoz..

Viszont ha nektek lesz igazatok, s a szakorvos is azt javasolja hogy hagyjam el a páromat, akkor elfogom hagyni, a gyerek érdekében s sajnálom kedves válaszoló több variáció nincsen, és ez a gyermek boldogan fog felnőni... nem fog összejönni a sajnálkozásod és a rossz akaratod

2016. dec. 8. 21:43
 68/78 Alain Delon ***** válasza:
98%
Eleve bukott dolog, mert nincs olyan szakember, aki azt tanácsolná, hogy hagyd el a párod. Tiltja az etikai kódex. Különben én is azt látom, amit a többiek, hogy folyton mentegeted a párod, aki szinte rabként tart. Az alkoholistáknál szokott még ez előfordulni, hogy azt mondja róla a párja, hogy "Józanul jó ember. ", csak gyakran részeg az a jóember. Nálatok is vannak hetek, hogy nem veszekedtek? Gratulálok!
2016. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
98%

Igen, volt hasonló esetem. Mármint nem nekem, én csupán önkéntes segítő vagyok rehabos gyerekekhez járunk nevelőszülőkhöz és lakásotthonokba kutyadoktorokkal.

Kisfiú most 7-8 éves, anyukának nem voltak rokonai, apuka terrorizálta, bezárta, végül már verte a gyerek előtt, anyuka védte, nem kért segítséget. Gyereket kiemelték, anyuka öngyilkos lett. Hogy ezért-e azt nem tudom, de már bent volt a gyerek. Apuka nem látogatja, csak nagymama. A pasast egyszer sem tudták elítélni, mert a spiné mindig kimosdatta. Pletykálják, hogy talán nem öngyilkosság, de sosem fog kiderülni, minden esetre anyukát tette felelőssé a gyerek miatt is. A csajt ismertem úgy látásból, férjemmel egy évfolyamra járt. Onnan tudom ki kicsoda ebben a "remek" történetben. Nem tudom honnan akasztjátok le ezeket a kiváló családapának valókat? Milyen szakemberre gondoltál amúgy? És gondolod el fog menni egy "szakemberhez"? Majd számolj be, ha előadtad neki, kíváncsi vagyok mit reagált a szakemberes felvetésedre.

2016. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 hurda tibor ***** válasza:
100%
Mi nem normális??Hát te komolyan ilyen ostoba vagy???Ez szernted nem normális, de az teljesen rendben van,hogy egy terhes ksmamát bezárnak a lakásba,stresszben tart ami kihagy a gyerekre is meg még ki tudja miket művelt veled..??Te beszélsz arrol hogy az nem normális aki erre rávilágít???Hát az urad nem normáls..Meg te sem ha ezt hagyod..Édesanyáddal meg veled kiabál ez az ember,úgy hogy megállt mindkettőtökben a szar is??Ez is tök normális..Ne legyél már ekkora madár ,a válaszadók 99% segíteni akart,próbálta felnyitni a szemed..Biztos vagyok benne hogy hatalmas "szeretetben" lesz része ennek a gyereknek egy pszichopata apával..Ehhez szakember kell te ostoba..??Milyen szakember úr isten hát..Remélem legalább az igazat fogod mondani a szakembernek,nem félrebeszélsz és ezt a szardarabot véded..mert akkor semmi értelme..de így sem sok,akinek van egy csöpp kis esze annak ehhez nem kell szakember..áááá nem értem...
2016. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!