Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom agresszív, kiabál velem...

Kitt8888 kérdése:

Párom agresszív, kiabál velem és mindentől túl félt, amióta terhes vagyok. Szerintetek elmúlik majd nála? Bővebben, lent.

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok most.Már régebben összeköltöztünk, saját ház, saját autó, úgy gondoltuk jöhet a baba is(mindketten akarjuk várjuk). De egyre hamarabb kiakad mindenen, (pl. hagy vigyem ki reggel dolgozni, mert nekem menni kell kórházba postára stb.de ő nem engedi, hogy vezessek, igaz fél éve van jogsim, de muszály vezetni, mert akkor mi értelme. Erre az üzemanyag pénzzel jön hogy az dupla /7 km re van a melóhely/ és akkor én vagyok az idióta. Azt hozzá teszem, hogyha a testvéréhez kell menni,egy fél órára komázni akik kint laknak gátőrházban,15km-re oda mindig ki kell menni.) Ha gyalog akarok menni elviszi a lakáskulcsomat, hogy ne menjek sehova. Orvosnál is mikor voltam nagyon magas volt a pulzusom, nyugalom lenne a megoldás, de így? Nagyon várjuk a babát, meg szeretjük is egymást, de ez az állandó stressz..bezártság..nem vagyok túl boldog. Volt valakinek hasonló esete? Mit tudok tenni? Köszönöm előre is: 23L

2016. dec. 7. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj, Kérdező!


Ha van alkalmas időpont amikor egyedül elmehetsz valahova, lemásoltatod szépen a kulcsokat, aztán egyik nap összepakolsz és nyom nélkül eltűnsz mire hazaér. Akár anyudhoz, ha jól vettem ki, annyira ő sem lelkes ezért a modorért. Ha ott zaklat, rendőrt kell hívni a p.ba és elmondani szépen azt is, miért mentél el.

Ne legyél ennyire kapcsolatfüggő, éltél már pár évet nélküle és semmi bajod nem lett, most sem fog összedőlni a világ. De hamarosan anya leszel, már nem csak a saját életedet tudod elbaltázni - én a helyedben nagyon haragudnék magamra ha csak egy ilyen kis lépés választana el attól, hogy ne tegyem lelki nyomorékká a gyerekem, és nem tenném meg...

2016. dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
93%

15 és 18 vagyok: hát ez igen f@@sza! Ez lenne rá a válaszod kérdező? Te tényleg menthetetlen vagy! Te tényleg ennyire balga jószág vagy, hogy nem látod mi folyik ott veletek, veled? Ja.... azért, mert cirka 1 hétig semmi, aztán megint nem tudja a dühét kontrollálni, az nem számít... No comment..

Meddig akarod még mentegetni? Ez neked jó, hogy dühös és agresszív emberrel vagy együtt? Jó, hogy mindenen felb@ssza az agyát és talál indokot arra, hogy miért akadjon ki rád és a dühét miért rád tolja és üvöltsön veled? Te ezt tényleg nem veszed észre??

Jó ember.... Az! Marhára!


Ne haragudj, de te is klinikai esete vagy, mert amit a bevezetőben írtál, már az se piskóta! Te tul.képp meg is érdemled őt, sőt igényleg, ennyire hülye, buta korlátolt nő vagy, hogy neked ez kell, egy ilyen "jó ember"...


Ezt szerinted melyik párkapcsolat viselné el? Egy normális, őszinte, egészséges biztos nem!


Csak ti! Zsák a foltját!


Én azt hittem felnyithatom a szemed, de te totál menthetetlen vagy, mondván áá nem történt semmi, és különben is 1 egész hétig is képes tartani magát!


Ez szerinted élet? Majd rájössz, hogy nem! De addigra már egy ártatlan életet is tönkre teszel, és egyre mélyebbre süllyedsz....


Ne legyél már hülye! De te tudod... Ez a vicc osztály. Már nem is sajnállak kérdező!


Én azt a nőt szoktam ilyen helyzetben sajnálni, aki nem ismeri fel, viszont, ha segítenek neki, akkor látja, hogy mi a szitu, és sürgősen ki akar lépni!! De te nem ilyen vagy.

Őszintén sajnállak!


És ne mondd, hogy most lett dühkitöréses és féltékeny meg kontrolláló és agresszív, mert úgy sem hiszem el!

2016. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
98%

Én is leírtam már legalább vagy 2x, hogy szóbeli bántalmazó, ami átmegy rövid úton fizikai bántalmazóba (igen, ez a pszichopata, egy érzés nélküli, dührohamos, agresszív, kontrolláló, manipuláló "ember" aki mindenért a másikat okolja, és ő soha nem hibás semmiben), sőt még kértem is, hogy keressen rá arra, hogy "szóbeli bántalmazó" és akkor egy csomó anyagot kidobott volna amitől felnyitódik ennek a nem túl okos kérdezőnek a szeme...

De még eddig se jutott el. Szerintem nem is érdekli. Csak hajtogatja a magáét.

2016. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
99%

Te idefigyelj kérdező!


Nem sokat írtál, mert tényleg csak pár mondatot egész idő alatt, de azért vegyük már sorba, hogy miket NEM csinál ez a te "Jó embered!".


Beszarok!


Tehát: - nem enged vezetni, pedig fél éve van jogosítványod

- mindeközben neki mindent lehet, ő vezethet rövid ideig is, míg a tiedet "megindokolja", lepasszolja egy baromsággal

- Állandó veszekedés, ordibálás, dühkitörések. Ritkábban nem. Nem tudja fékezni magát, egy feldühödött ember. Civilizált ember nem üvölt a nap 24 órájában, és nem okolja az élettársát mindenért amit kitalál rá. De te csak védjed.

- MÁr az orvosnál a pulzusod se okés, mert állandó feszültségben, stresszben vagy. Megsúgom, ebből nagyon rövidesen terhességi cukorbetegség lesz a sok idegességtől, stressztől!

- Elveszi a lakáskulcsodat, ha gyalog akarsz menni, és nem engedi, hogy elmenj!

- Te főzöl rá, de leugat téged és a családodat is úgy, hogy köpni-nyelni nem tudtok, mert azt ugatja rád dühösen, hogy nem tudsz főzni, és miféle szégyen vagy te!

- kidobja a főtt ételt másnap, mert nem akarja megenni. Azt, amit te előző nap fáradtságos munkával készítettél, terhesen.

- A boltba már egy kenyérért se mehetsz át, se a szüleidhez!


Kihagytam valamit? Szóljál légyszíves! Szerinted ez normális??? Pedig alig írtál valamit, összesen pár mondatot! Te felfogod egyáltalán, hogy miket csinál veled? Felfogod??


Ja tudom. Most jön az, hogy te tehetsz róla és különben is ez üngyi-büngyi tündér bogár ember, mert elment veled a vizsgálatra és esténként megsimogatja a hasadat!


Gratulálok kérdező!


Ékes példája vagy a struccpolitikának, és saját butaságodnak!


Azért majd annyira ne sírjál, ha jól elagyabugyál, és további lelki terrorban tart jó??


Gondolj majd szépen rám, hogy kigépelem a belem, hogy NEKED segíthessek!


Neked, aki egyáltalán nem tudja, hogy miben él benne!

2016. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
98%

Tényleg kihagytam valamit:


- Őkelme úgy jön-megy, mint a császár, neki mindent lehet, ha hosszú órákig nem jön haza és nem telefonál ahelyett amit megbeszéltetek, neki persze azt is lehet!


De te nem mehetsz át a szüleidhez, nem mehetsz boltba, lakáskulcsodat elveszi, stb.


Normális vagy????


Hol beszélünk így egyenlőségről, szeretetről, stb?


Tudod mi ő? Tudod mit csinál veled? BIRTOKOL édesem! Az viszont nem egyenlő a szeretettel! Nagyon nem!


Gondolkozz el ezen!


És még egy: szerintem hazudik is, az ilyenek mindenben hazudoznak apróságokban, nagyobb dolgokban, max. te nem vetted eddig észre. És simán megcsal, ebben is szinte biztos vagyok.

2016. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
94%

" De van olyan hét amikor nem is veszekszünk. Nem rossz ember ő, csak ha mérges nem tudja kontrollálni magát."


Bravó. Még mentegeted is. Jópárasn leírták, mit kell tenned, de te nem. Nem is fogod. Majd egy szép napon a kórházban ébredsz (jó esetben) összeverve. Ha téged ez nem zavar, legalább a gyerekre legyél tekintettel, és lépj le.

2016. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
97%

"Drága" kedves Kérdező!


Gondoltam csak szólok, hogy rövidesen a gyerekeddel úgy pár év múlva rátok is vár!


Tanulságos nem? De mi előre szóltunk, és te mégsem cselekedtél időben... Ugye,hogy sajnos nem fogod akkor majd magadat okolni! Hogy még időben léphettél volna!


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2016. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
97%

www.nane.hu


Ott ezt pontosan leírják. Az átmeneti "kedves" időszak az ún. "mézeshetek", aztán ismét indul az agresszió. Hívd fel őket, szakirodalma van az ilyen viselkedésnek és tipikusan terhesség alatt erősödik fel.

2016. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
100%
Előző nem csak! Bármikor, amikor az agresszor úgy érzi, hogy neki JOGA VAN agresszorkodni a másikon!
2016. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja így tudni, mert még kikeresni se képes..


Keress rá a google-ban, hogy szóbeli bántalmazó és 5 millió találatot ad ki.


Plusz a NANE-n itt találsz anyagokat még: [link]


Egy apró példa. Erőszak, utána mézeshét. Erőszak, mézeshét. Az erőszak egyre gyakoribb, a mézeshét egyre rövidebb idejű. A béka se veszi észre, hogy megfőzik akkor, ha ezt fokozatosan csinálják vele, szépen felhevítve a vizet. Pont ugyanígy vagy vele kérdező, már jóformán fel sem tűnik ez a mocskos barom, hogy mit művel veled.

2016. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!