Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom agresszív, kiabál velem...

Kitt8888 kérdése:

Párom agresszív, kiabál velem és mindentől túl félt, amióta terhes vagyok. Szerintetek elmúlik majd nála? Bővebben, lent.

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok most.Már régebben összeköltöztünk, saját ház, saját autó, úgy gondoltuk jöhet a baba is(mindketten akarjuk várjuk). De egyre hamarabb kiakad mindenen, (pl. hagy vigyem ki reggel dolgozni, mert nekem menni kell kórházba postára stb.de ő nem engedi, hogy vezessek, igaz fél éve van jogsim, de muszály vezetni, mert akkor mi értelme. Erre az üzemanyag pénzzel jön hogy az dupla /7 km re van a melóhely/ és akkor én vagyok az idióta. Azt hozzá teszem, hogyha a testvéréhez kell menni,egy fél órára komázni akik kint laknak gátőrházban,15km-re oda mindig ki kell menni.) Ha gyalog akarok menni elviszi a lakáskulcsomat, hogy ne menjek sehova. Orvosnál is mikor voltam nagyon magas volt a pulzusom, nyugalom lenne a megoldás, de így? Nagyon várjuk a babát, meg szeretjük is egymást, de ez az állandó stressz..bezártság..nem vagyok túl boldog. Volt valakinek hasonló esete? Mit tudok tenni? Köszönöm előre is: 23L

2016. dec. 7. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 hurda tibor ***** válasza:
100%
Ennyi ember így látja és komolyan te vagy még felháborodva hogy lehet ilyet mondani egy terhes kismamának????Mi értelme volt ennek a kérdésnek őszintén,hiszen a te párod egy "aranyember"..??
2016. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
100%

Végig se olvasom a kommenteket, pasi vagyok de a pàrom ìgy beszélne rólam mint a te pàrod anyudék előtt..mónika sóó szìnvonalon.. ott hagynàm gyerek ide vagy oda.

Fél éves jogsi téli vezetés talàn jogos. A többi nem.

Na de aki ilyen kulturàlt pasival csintatja fel magát....az viselje a következményét...

2017. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges volt Ennyi választ írnotok....aki nem akar látni, az nem is fog.A kérdező mártírnak született és az is marad.Egyetlen egy ember fogja ezt az egészet megszívni, és az maga a gyermek.Feltéve, ha nem vetéli el az állandó feszültség, stressz miatt....
2017. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen rózsaszín ködben élsz és ennyire befolyásolható vaksi vagy. Az emberek itt tényleg jót akarnak neked, segíteni. Ezért írtad ki a kérdést, nem? Most meg, hogy igaz durván, de megírták a saját és egyéb tapasztalataikat máris hárítasz, hogy jó ember a párod?? Nézz szembe a valósággal! A párodnak biztosan sok mindenen kellett keresztül mennie (apja halála, munkahely váltás, most gyerekvállalás előtt álltok), mind-mind komoly stressz főleg egy ffi életében. DE! Nem lehet ok SEMMI, hogy így beszéljen és viselkedjen veled! Ez nem féltés, hanem mánia.

Elviszi a kulcsodat és ne adj isten tűz üt ki a lakásban? Mégis mi a nyavalyát csinálsz? Terhesen nagy pocakkal fogod kitörni az ablakot és kimászni rajta vagy mi?? Ez k...vára nem normális, hogy bezár. Hidd el, én is voltam hasonló helyzetben.. Engem is lelkileg terrorizált az egyik volt pasim, de én nem hagytam magam, ott hagytam a pi.csába és hazaköltöztem a szüleimhez. Neked is ezt kéne tenned, amíg nem késő!

Azt se értem igazából, hogy anyukád miért nem vert le neki egy jó nagy büdös pofont és rúgta ki a házából? Nem pislogni kell hanem cselekedni. Ha az én lányom ilyen vaksi idióta lenne, mint te tutira nem bírnám végig nézni, ahogy tönkreteszi a saját életét....


Egyébként meg szerintem 23 évesen - a mai világban - korai a gyerekvállalás, főleg úgy hogy nem is éltél még, és vele vagy már 6 éve... Meg fogod még ezt te bánni figyeld meg!

Egyik rokonom is egy baromi idióta pasinak szült gyereket, szegény fiú meg azóta is lelkibeteg azoktól a dolgoktól, amiket otthon lát és hall: veszekedés, verekedés, ordibálás, csúnya beszéd és ki tudja még mikről nem tudunk...


Hát a legjobbakat!

27N

2017. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim válasza:
100%
Ebből előbb, vagy utóbb tettlegesség lesz.
2017. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
Ez is kamu???
2017. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Kamu hát. Idézném a kérdezőt:


"Gyereket tervezünk"


"A kérdező kommentje:

Közel jövőben szeretnénk gyermeket, párom már nagyon szeretné, de én még úgy érzem amíg nincs meg a nyugodt életkörülmény és nem alakulnak ki ezek a haveros dolgok, addig nincs értelme. De lehet ez váltotta ki, remélem készen áll hamarosan az apaságra! "


Ennyit erőúől, legközelebb azt se szabad elhinni, amit kérdez.


Engem az döbbent meg mindig, hogy ennyire nincs élete valakinek, hogy arra maszturbál otthon, hogy a GYIKen indulatokat kelt.

2017. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
Jesus fucking Christ...te se vagy teljesen normális kérdező, a történetben meg a gyereket sajnálom csak...remélem ő minél hamarabb eltud majd szabadulni ebből a családból...
2018. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!