Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom agresszív, kiabál velem...

Kitt8888 kérdése:

Párom agresszív, kiabál velem és mindentől túl félt, amióta terhes vagyok. Szerintetek elmúlik majd nála? Bővebben, lent.

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok most.Már régebben összeköltöztünk, saját ház, saját autó, úgy gondoltuk jöhet a baba is(mindketten akarjuk várjuk). De egyre hamarabb kiakad mindenen, (pl. hagy vigyem ki reggel dolgozni, mert nekem menni kell kórházba postára stb.de ő nem engedi, hogy vezessek, igaz fél éve van jogsim, de muszály vezetni, mert akkor mi értelme. Erre az üzemanyag pénzzel jön hogy az dupla /7 km re van a melóhely/ és akkor én vagyok az idióta. Azt hozzá teszem, hogyha a testvéréhez kell menni,egy fél órára komázni akik kint laknak gátőrházban,15km-re oda mindig ki kell menni.) Ha gyalog akarok menni elviszi a lakáskulcsomat, hogy ne menjek sehova. Orvosnál is mikor voltam nagyon magas volt a pulzusom, nyugalom lenne a megoldás, de így? Nagyon várjuk a babát, meg szeretjük is egymást, de ez az állandó stressz..bezártság..nem vagyok túl boldog. Volt valakinek hasonló esete? Mit tudok tenni? Köszönöm előre is: 23L

2016. dec. 7. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
35%
Nem látjátok, hogy ez kamu? Ennyire senki sem lehet szerencsétlen.
2016. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
66%
Nem kamu.
2016. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
23%

Magas pulsus eseten pont mozogni uszni tornazni kell

Pihenes rossz kondicio okoz meg magasabb pulzust.

2016. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta ilyen amióta baba lesz, tényleg. Nem pszihopata, csak nem tudja feldolgozni, erre kértem volna segítséget. Ma is voltunk ultrahangon elkérekedett a munkahelyéről, mert érdekli. Minden este megsimogatja a pocakot jó éjt kíván neki is és nekem is. Csak annyi a baj, hogy mindenre kiakad. De van olyan hét amikor nem is veszekszünk. Nem rossz ember ő, csak ha mérges nem tudja kontrollálni magát. És erre keresnék választ, hogy hogy tudnék segíteni neki, hogy ő is kiegyensúlyozottabb legyen, mint régen. :)

2016. dec. 7. 13:48
 25/78 anonim ***** válasza:
98%
Akkor mentegesd és élj tovabbra is így. Erre nem lehet mit mondani. Barátnőm is így volt, kolisok voltunk, de azért felhívta a pasiját, hogy elmegy egy kenyérért a boltba. Úgy mehetett le, hogy közben végig telefonàltak, hogy "nehogy baja essen". Na azóta megverte, de nem hagyta el,mert szült egy gyereket. Majd a pasi megcsalta. Na ekkor a barátnőm elhagyta...egy darabig....most várja a másodikat. De ja az ő hapsija is pont ugyaolyan rendes ember...
2016. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
98%

tipikus mártír nő vagy, ha péppé verne is magadban keresnéd a hibát, meg hát ő nem volt ilyen, meg sokszor kedves,úgyhogy elnéznéd neki. meg amúgy is te vagy a hibás, nem ő.

nagyon sok ilyen nő van.. nyilván voltak előjelei,hogy a párod uralkodott feletted és az volt amit ő akart. most valamiért a gyerek miatt fokozódott .

annyit tudsz tenni,hogy éled tovább az életed és nem hagyod,hogy bármiben is parancsolgasson,utasítgasson a párod.

ha nem hagyod és esetleg komolyabb eszközökkel akarja rád erőltetni a dolgiat,akkor meg szerintem tudod mit kell tenni..lépni. akár visszaköltözni a szüleidhez.

de semmiképpen se hagyd,hogy rád erőltesse az akaratát. felnőtt nő vagy. ha el akarsz menni vaslahova,akkor elmész. nem kell kikérned a párod engedélyét semmihez. ha meg ne adj isten tényleg be akar zárni a lakásba és nem enged el sehova,akkor tényleg hagyd ott a fenébe..

igazából ha nem 12 hétnél járnál azt javasolnám,hogy menj inkább abortuszra. a leírtak alapján vagy apa nélkül fog felnőni a gyerek(ha megjön az eszed), vagy egy bántalmazó,asszonyverő apa mellett. anyuka meg persze nem fog tenni semmit.

hidd el amúgy,hogy innen a következő lépés a fizikai bántalmazás lesz.. sok ilyen láttam már.

2016. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
98%
De igen, nagyon is rossz ember ő, hiába mentegeted ilyen agymosott módon. Nála már csak te vagy a rosszabb ember, amiért egy ártatlan gyereknek tönkreteszed az egész életét azzal, hogy egy ilyen alakkal neveled fel.
2016. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
98%

Hm... barátnőm járt így pár éve.

Tudod miért ilyen? mert megteheti. Ki vagy fogva halacska. Ott a baba, el se vetetheted, így nem hagyod el.

A kifogott halat már nem etetik.

Barátnőm akkor kapta az első pofont, mikor "késett" varratszedés után (császárral szült).

A gyerek "érdekében" tűrt. Velem is megszakította a kapcsolatot, végül a családjával is, csak hogy annak az elmebetegnek kedvezzen.

Aztán eljött a dackorszak.

"Apukának" már nem volt elég boxzsák a barátnőm, egy hisztis nap után rárontott a gyerekre.

Képzelj el egy kétéves kisfiút kékre-zöldre verve, gipszben.

Én bújtattam őket. Soha többé nem akarok úgy látni egy kisfiút.

2016. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
97%
#28, remelem segitettel ezt az allatot bortonbe juttatni, hogy o is boxzsak lehessen.
2016. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
97%

#28: Tanulságos történet. Engem nem lep meg, de remélem, a kérdezőt felrázza. A saját gyerekét csak nem akarja kitenni ilyesminek... Bár sajna aki eleve gyenge és beidomították, hogy neki tűrni kell és amúgysincs itt semmi baj, az gyakran a saját gyermekét sem tudja megvédeni. Rengeteg ilyen család van.


Dehogynem rossz ember, kérdező. Átkozottul rossz ember és az is volt korábban is, te magad írtad le, miket tett, fel se fogod? Nem illene csodálkoznod, hogy most ilyen, vastagon megvoltak az előjelei, csak te tűrted. S még most sem lázadsz fel...

Ó, ordít, akkor tűrjünk. Ez így csak rosszabb lesz.

2016. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!