Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez jogos volt? Hogy kérjek...

Ez jogos volt? Hogy kérjek bocsánatot? 16/L

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy anyu megtiltotta, hogy lefeküdjek a barátommal. Tegnap azt mondtam, hogy a legjobb barátnőmnél alszom, de a páromnál voltam. Persze nem csak aludtunk. Mentségemre legyen, védekeztünk. Kiderült, hogy apu követett, és látta hova megyek be. Reggel amikor hazaértem úgy tett mintha nem tudná, aztán ebédnél kaptam két pofont, meg anyutól a fakanállal a hátsómra. Zokogva berohantam a szobámba. Anyu utánam jött, és mondta, hogy csalódott bennem, és ameddig be nem töltöm a 18-at nem mehetek sehova ottaludni. Nem tudom, jogos volt e hogy kaptam, szerintem már elég idős vagyok, és mi az hogy követ?! Ha jogos volt, hogy kérjek bocsánatot?

2016. dec. 29. 21:30
1 2 3 4 5
 11/47 Carragher_x ***** válasza:
79%

"Felelőtlen vagy"

Attól, hogy szexel vki még nem lesz felelőtlen... úristen, van baj...

2016. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
20%

És úgy gondolod, 16 évesen nem volt okuk arra, hogy megtiltsák?

Tekintve, hogy elég nemtörődömnek és felelőtlennek tűnsz a válaszaid alapján.

Olcsó dolog megítélni így, de csak innen tudlak, elnézést.

Szóval a 16 éves lányodat te nyugodsz szívvel engednéd el szexelni?

Mert én nem.

Ja, persze, egyszer mindenen át kell esni, csak az a lényeg, hogy a reagálásodból teljesen látom, miszerint ezer éve eldöntötted, hogy itt neked van igazad és a szüleid a hibásak.

Megsúgom, ugyanannyira vagy te is hibás, mint ők.

2016. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
34%

A felelőtlen arra értettem, hogy nem véletlenül követték.

Múltbéli felelőtlenségre célozva írtam.

Köszönöm.

2016. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
92%
8. Ennyi erovel 30 evesen is csak akkor szeretkezzunk, ha babat akarunk, mert egy védekezési mod sem nyujt 100 szazalekos biztonsagot. Amugy az elo példa arra, h nem erdemes egy tinit eltiltani a szextol. Akkor nem lenne idealisabb, ha a szulei tudtaval, bizalmukat nem elveszitve tenne, amit ugyis tesz? Es 16 evesen nem felháborítóan fiatal hozzá. Ne legyetek mar ennyire prudek...
2016. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
15%
Húú, én is rácsapnék a feszes kis popódra.
2016. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 Carragher_x ***** válasza:
85%

"És úgy gondolod, 16 évesen nem volt okuk arra, hogy megtiltsák?"

Pontosan ezt gondolom. Egy 16 éves már szinte felnőtt, ha szexelni akar, akkor szexelni fog s ez a legkevésbé tartozik a szüleire, ugyanúgy ahogy anyuka se kér engedélyt a gyerekétől, hogy lefekhessen a férjével. 16 éves koráig kellett volna felkészíteni a gyerkeküket arra, hogy ekkora már tudjon felelősen dönteni. Ha ez sikerült, akkor nincs olyan, hogy "megtiltom" ilyen ügyben. Ha nem sikerült, akkor szintén semmi értelme, mert mindenképp el fog követni a gyerek nagy hibákat.

2016. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Már amúgy sem voltam szűz. Nem értem mért akadtak ennyire ki. Már több mint három hónapja vagyunk együtt a párommal, stabil kapcsolatban.
2016. dec. 29. 21:52
 18/47 Carragher_x ***** válasza:
44%
Oké, szóval ez egy trollkérdés. Akkor akár be is lehet zárni:)
2016. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
89%
Es tegyuk hozza, h nem vmi kricsmiben dongette meg reszegen egy vadidegen, hanem "parja" van ( mindegy, h mit gondolunk a tini szerelemrol) es vedekezik. Ezek igenis szamitanak! Ti meg rogvest keresztre feszitenetek . En is azt mondom, h ezt a harcot most a szuleiddel kell megvivnod.
2016. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
17%

Rendben,

az nem baj ugye, ha előre látom a jövődet?


További sok, stabil, 3 hónapos kapcsolatot kívánok neked, kedvesem!

2016. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!