Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez jogos volt? Hogy kérjek...

Ez jogos volt? Hogy kérjek bocsánatot? 16/L

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy anyu megtiltotta, hogy lefeküdjek a barátommal. Tegnap azt mondtam, hogy a legjobb barátnőmnél alszom, de a páromnál voltam. Persze nem csak aludtunk. Mentségemre legyen, védekeztünk. Kiderült, hogy apu követett, és látta hova megyek be. Reggel amikor hazaértem úgy tett mintha nem tudná, aztán ebédnél kaptam két pofont, meg anyutól a fakanállal a hátsómra. Zokogva berohantam a szobámba. Anyu utánam jött, és mondta, hogy csalódott bennem, és ameddig be nem töltöm a 18-at nem mehetek sehova ottaludni. Nem tudom, jogos volt e hogy kaptam, szerintem már elég idős vagyok, és mi az hogy követ?! Ha jogos volt, hogy kérjek bocsánatot?

2016. dec. 29. 21:30
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
19%
Velem is nyugodtan szexelhetsz, ha már úgy is ennyire nem érdekel semmi és könnyen adod magad. Címet adsz?
2016. dec. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
70%

B@ssz.tok meg, kedves válaszolók! Két kérdéssel feljebb azzal csesztettek egy 17 éves lányt, hogy miért flörtöl a neten a barátjával, miért nem fekszenek össze inkább.


Ezt a szerencsétlen lányt meg az ellenkezőjéért ekézitek. :)

2016. dec. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
31%

Miért kellene megvédeni? Egy hülye kis pitsa, aki nem tud magával mit kezdeni. Azt hiszed kislány, hogy jó a dugás, majd akkor sírj, amikor a pasid ki tesz egy másik csajért.

Mert megfog történni.

Megérdemelted, hogy apád elverjen. Hazug ribi lenne a lányom, lehet én is megverném és szégyellném, hogy semmit nem ért a nevelésem.

2016. dec. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
25%

Az legyen a legnagyobb problémád, hogy kaptál két atyait. De mivel hazudtál, nem is kicsit, ami ki is derült, a szüleid már sosem fognak benned megbízni. Mondhatsz te 1000szer bocsánatot, vagy azt, hogy soha nem hazudsz nekik, de hinni nem fognak neked. Ha annyira nagylányosat akarsz játszani, hogy a jelenlegi pasiddal kefélgess, akkor ahhoz is legyél nagylány, hogy nem hazudsz a szüleidnek. De ugyebár nálad a dugásnál megállt a világ.

Az meg hogy védekeztetek semmit sem jelent. Az mellett is teherbe lehet esni. De gondolom erre sem gondolt egyikőtök sem. Mi lenne akkor, ha terhes lennél? 16 éves kismama? Vagy csak kivakartatod magadból aztán jöhet a következő menet?

2016. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim válasza:
15%
Csak féltenek ennyi. Nem kell hazudozni mutasd be nekik a barátodat és ha szimpi lesz nekik úgyis el engednek hozzá :) A követésből meg amúgy is honnan tudja hogy csináltok e valamit ? :D
2016. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
70%
#34 "Az legyen a legnagyobb problémád, hogy kaptál két atyait." - valóban, ez, meg az anyja fakanál-akciója nem a kérdező baja, ezért a kedves szülőknek járna a szívlapát...
2016. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
82%

szerintem a szülőknek partnernek kell lenniük. Féltik a lányukat oké, de ha felvilágosítanák dolgokról, bizalommal tudnának a gyerekkel beszélni sokkal többet érne mint a követem pofozkodom fakanalazok eljárás..

Kérhetsz bocsánatot mert illik, de én véleményem szerint nem ez a helyes szülői viselkedés.

2016. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
40%
Anyukám 16 évesen ment férjhez, 17 évesen szült. A szülők ők is voltak fitalalok csak elfelejtik. A pofont visszaadhatod nekik 18 évesen. Unokáját nem láthatja stb. Jobban fog neki fájni mint a pofon.
2017. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
59%

Igazából a kérdésre már sokan válaszoltak szerintem helyesen, mindketten hibáztatok, beszéljétek meg.

Egy visszatérő érvre viszont szeretnék reagálni, mégpedig hogy nem számít hogy védekeztek-e, mert amellett is teherbe lehet esni.

Két ponton is hibás az érv. Helyes óvszerhasználattal kb 0.02% az esélye a terhességnek, míg védekezés nélkül, fiatal, termékeny kamaszlányok esetében, többszöri együttlét során szinte 100%.

Továbbá ez a kockázat később is fennáll, mondjuk 20 évesen, amikor gondolom már senki nem állítaná hogy korai elvesztenie a szüzességét, annak ellenére hogy manapság a 20 évesek döntő többsége szintén nem áll készen a gyerekvállalásra. Vagy a kommentelők között mindenki akkor vesztette el a szüzességét, amikor minimum 1 éves párkapcsolattal, végzettségének megfelelő, hosszú távú állással, fix havi jövedelemmel, saját, közös lakással, anyagi és lelki biztonsággal rendelkezett? Annak tudatában hogy jelenleg ezt a társadalom döntő többsége 25 éves koráig nem éri el, de van aki 30-ig se, míg a szüzesség elvesztése átlagosan 16 éves korra esik, ezt erősen kétlem.

2017. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
28%
A nagyszuleim idején eleg gyakran elvertek a gyerekeket.Ők emberek lettek. A mai fiatalokból ember soha nem lesz szigor nélkül,csak semmirevaló nyűglődő zombik!
2017. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!