Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez jogos volt? Hogy kérjek...

Ez jogos volt? Hogy kérjek bocsánatot? 16/L

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy anyu megtiltotta, hogy lefeküdjek a barátommal. Tegnap azt mondtam, hogy a legjobb barátnőmnél alszom, de a páromnál voltam. Persze nem csak aludtunk. Mentségemre legyen, védekeztünk. Kiderült, hogy apu követett, és látta hova megyek be. Reggel amikor hazaértem úgy tett mintha nem tudná, aztán ebédnél kaptam két pofont, meg anyutól a fakanállal a hátsómra. Zokogva berohantam a szobámba. Anyu utánam jött, és mondta, hogy csalódott bennem, és ameddig be nem töltöm a 18-at nem mehetek sehova ottaludni. Nem tudom, jogos volt e hogy kaptam, szerintem már elég idős vagyok, és mi az hogy követ?! Ha jogos volt, hogy kérjek bocsánatot?

2016. dec. 29. 21:30
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ezt az oldalt. Itt mindenki remekül tud gyereket nevelni. Kivéve, akinek van...
2017. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
#40, elég szégyen, hogy még ilyen felfogású emberek annak Magyarországon, mint te, azt gondolom.
2017. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
30%
Sztem meg utolsó,fogalmad sincs miről beszélsz,a mai fiatal felnőttek 10 százaléka sem nevezhető a legjobb szándékkal sem normalis ertekrendel rendelkező embernek,pontosan a szigor hiánya miatt
2017. jan. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
38%

Kulcsszó: verés, erőszak...

Ha a pofon és a fakanál bárkinek is verés, akkor még nem verték meg őket igazán. A pofon iszonyat messze áll a veréstől.

15L

2017. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, nem kellene a szülők ocsmány magatartását relativizálni... attól még nem lesz elfogadható, hogy van náluk patkányabb szülő is.
2017. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 theradion ***** válasza:
A pofon s a verés sem volt helyénvaló. Az a kérdésem, hogy előfordult-e már máskor is, hogy hazudtál nekik? Mert ha igen, akkor bizonyos fokig a bizalmatlanságukat is megértem. De ha nem akkor nem. Egy bocsánatkérés szerintem elfér, ugyanakkor alapvető dolgokat meg kellene beszéljetek. Amíg kiskorú vagy, joguk ugyan van ahhoz, hogy eltiltsanak bizonyos dolgoktól, de nem biztos, hogy ez helyes is. Valahogyan - ha nem is a napokban, amikor mindnyájan indulatokkal vagytok telve (mert most csak veszekedés és újabb pofonok lenne a vége), ezt terítékre kell tedd és valami működő megoldást beszéljetek meg. Azt mindenképpen, hogy verésnek helye nincs.
2017. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
30%
K***ára k********ul nem volt jogos. 16 éves vagy vagy hogy a k***a ég b***za meg, csak tudod, hogy mit csinálsz! Én 14 voltam az elsőnél, anyám annyit kért, hogy védekezzunk a pasival. Hát nem a k*******t középkorban élünk. Nincs miért bocsánatot kérni, nekik kéne. A te tested a te szabályai, te nem vagy a tulajdonuk
2020. szept. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!