Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez jogos volt? Hogy kérjek...

Ez jogos volt? Hogy kérjek bocsánatot? 16/L

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy anyu megtiltotta, hogy lefeküdjek a barátommal. Tegnap azt mondtam, hogy a legjobb barátnőmnél alszom, de a páromnál voltam. Persze nem csak aludtunk. Mentségemre legyen, védekeztünk. Kiderült, hogy apu követett, és látta hova megyek be. Reggel amikor hazaértem úgy tett mintha nem tudná, aztán ebédnél kaptam két pofont, meg anyutól a fakanállal a hátsómra. Zokogva berohantam a szobámba. Anyu utánam jött, és mondta, hogy csalódott bennem, és ameddig be nem töltöm a 18-at nem mehetek sehova ottaludni. Nem tudom, jogos volt e hogy kaptam, szerintem már elég idős vagyok, és mi az hogy követ?! Ha jogos volt, hogy kérjek bocsánatot?

2016. dec. 29. 21:30
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
23%
Aha, utolag olvasom a valaszod. Szepen kerekedik ez a tortenet is. Kezd tenyleg kamu szagu lenni. Vagy a szuleidnek elege van, h parhavonta mas es mas fiuval talalod meg az igaz szerelmet? Ha erted, mire gondolok..
2016. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
36%
😁 apad helyeben most vagnalak tarkon szivlapattal. Ha nem csak kitalacio lennel. Na, leptem. Kar az idomert
2016. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 Carragher_x ***** válasza:
92%

" és irigykedsz rám aki minden nap tud egy jót szexelni, és nem vagyok olyan mint te, akihez bottal se nyúlnának a férfiak."


Valóban nem nyúlnának hozzám bottal se a férfiak, ebbe most nagyon beletrafáltál:((( Igaz, lehet ahhoz van köze, hogy házas férfi vagyok:D:D

2016. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
82%

6 os vagyok. Na eddig azt hittem hogy érett vagy de a válaszaiddal csak magadat járatod le.


utolsó hát kitudja mire buksz :) jót röhögtem a válaszodon

2016. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
70%

Ez egy olyan oldal, ahol bárki válaszolhat bárki kérdésére. Akkor lenne pedofil, ha privátban rád írna.

A kérdés alatti kommentjeid alapján pedig megértem, hogy a szüleid bizalmatlanok veled. Nagyon gyerekes vagy.

2016. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
30%

Te jó ég, mennyire gyerek vagy még ! :D


Amúgy így, az összes kommentedet olvasva, igen, a büntetés is meg a követés is jogos, mert össze-vissza hazudozol, és állati felelőtlen vagy! (A védekezés ellenére is.)

2016. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem egy gyereket nem tiltani kell hanem felvilágosítani. Mert ha annyira tiltják és sosem engedik sehova még az lesz a vége hogy a parkban, suliban, wcben, vagy akárhol veszti el a szüzességét és az biztos hogy megbánja meg gondjai lesznek egy életre. Persze nem bátorítani kell a gyereket nem ezt akarom ezzel mondani! De mivel a csapból is a szexualitás folyik, nem csoda hogy a fiatalokat már 15 éves (meg előtte) korukban ez foglalkoztatja. Én tuti nem kérnék bocsánatot, nem véletlenül kellett hazudni, aztán még követnek meg vernek is. Nem hiszem hogy ezt szülő részéről rendesen le lehet reagálni, de hogy ők az egyik legrosszabb utat választották az is biztos

24/L

2016. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező (#22) " Ma is hívott a barátom és már indulok is. A szüleim meg már nem érdekelnek, apám max megver, úgyis csak ehhez ért." - jól teszed... mondjuk a párod igazán leállíthatná a "kedves" szüleid, én biztosan ezt tettem volna ilyen helyzetben.
2016. dec. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
40%

Szia!

15 éves fiú vagyok.


Szerintem teljesen jogos ,hogy követtek, lehet ,hogy megtudták ,hogy nem a barátnődnél alszol és kíváncsiak voltak arra ,hol töltöd az éjszakát. Vagy lehet ,hogy nem bíztak meg benned mert adtál rá okot. Engem sosem ütöttek meg a szüleim DE eszembe sem jutna a szüleim tudta nélkül elmenni bárhova is, főleg nem éjszakára. Ezért megtudom érteni a pofont.

Az ,hogy védekeztetek plusz pont itt gyakorin a többi kérdezőhöz képest de nálam nem.

Az ,hogy másokkal így beszélsz bizonyítja mennyire éretlen vagy, hogy elakarsz menni a barátodhoz, ez nem így működik.

Esetleg BESZÉLD MEG (az itt feltett 90%-ára ez a válasz) a szüleiddel.

2016. dec. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
7%
Ha bánatod van, feküdj le velem.
2016. dec. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!