Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám férje rendszeresen ver,...

Anyám férje rendszeresen ver, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyám és ő is alkoholista.

Körülbelül 3 éve vannak együtt, és olyan egy évvel ezelőtt kezdődött ez az egész. Az elején még csak pofozgatott, meg üvöltözött , miután hazajött a kocsmából részegen. De mostanában már olyan szinten megver, hogy egy hónapja még két bordám is megrepedt. Okot soha nem adok rá! Elsős korom óta kitűnő tanuló vagyok. Hétvégente még dolgozom is, mivel ha rajtuk múlna éhen halnánk, mert mindent elisznak... Egyszerűen nem bírom már. Minden este úgy fekszem le, hogy örülök,ha csak az orrom vére eredt el a pofonjától és nem a földön kapkodok levegő után, miután szarrá rugdosott. Már rettegek. Alig vagyok otthon. De nem lehetek egész délután sem másnál, szerintem a barátaim már unják , hogy mindig ott vagyok suli után, meg ott tanulok...Meg most hideg is van, hogy kint üssem el az időt, vagy kint tanuljak valami parkban.

Anyám tudja, hiszen látja , hogy mit csinál velem, de nem érdekli vagy nem tudom, semmit nem szól soha...

Soha nem szolgáltam rá, hogy így bánjanak velem!

Nevelőintézetbe semmiképp nem szeretnék kerülni!!! Már csak két évet kell kibírnom és akkor elköltözöm. De én egyetemre szeretnék majd menni, anglisztikára. De már ott tartok,hogy lassan teljesen elfogy minden energiám és nem tudom, hogyan leszek képes magam fenntartani, az egyetem mellett meg még tanulni is. Mert már olyan fáradt vagyok fizikailag is, hogy félek lehet nem is menne a kettő egyszerre...

Kihez tudnék fordulni? Ha a rendőrséget kihívom akkor is biztos a gyámhatósággal felvennék a kapcsolatot, vagy hogy működik ez?



2017. febr. 2. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:

Udv mindenkinek David apukaja vagyok. David sajnos korhazba kerult a volt felesegem elettarsa miatt.

O kert meg hogy irjak ide illetve hogy koszonjem meg a neveben a sok batorito szot es javaslatot, amit talan nekem kene a leginkabb megkoszonni, mert ugy gondolom, ha Onok nem noszogatjak a fiamat az eletbe nem veszi a batorsagot hogy felvegye velem a kapcsolatot es elmondja mi a helyzet.

Mocsok egy apanak erzem magam de en amiota a volt felesegemtol megszabadultam sajnos tobbnyire telefonon tartottam a kapcsolatot a fiammal es o egy szot nem szolt, hogy valami baj lenne.

Feljelentes is tortent es intezve van Davidnak egy alberlet is Budapesten.

Koszonom megegyszer, hogy meggyoztek a fiamat, hogy vegye fel velem a kapcsolatot, halas vagyok erte.

Tisztelettel: P.Andras

2017. febr. 4. 16:29
 52/63 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ez nem kamu, és nem lett kicsórva a gyerekből az accountja.

Ha igaz, akkor jobbulást neki, és remélem hogy nem lesz magára hagyva és jóra fordul a sorsa. :)

Mocsok egy helyzet áldozata volt.

2017. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim válasza:
31%
tuti nem kamu egy alkoholista kétlem h így tudna fogalmazni meg írni...
2017. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
100%

Aggódtam nagyon ezért a fiúért, és bevallom, hogy megkönnyeztem az Édesapja írását. Az én fiam is Dávid.


Kedves András! Nagyon örülök, hogy a fia mellé állt és támogatja, megszabadítja onnan, abból a tarthatatlan helyzetből. Dávidnak jobbulást kívánok, sok erőt a felejtéshez és sok szerencsét az új életéhez!

2017. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi drága fiatalember, remélem jól vagy.

Én is most olvasom apuka írását, de még nagyon aggódom...

Biztos, h az apuka írt?

Nyugtassatok meg kérlek, bassz.a meg annyian vagyunk itt, biztos, h vége van ennek a szegény okos kis gyermeknek a kálváriája? A szívem szakad meg érte.

2017. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
100%
Bizom benne, hogy tenyleg az apa irt. Ha megsem, akkor remelem a nagymama mar ertesitette az apat, hogy baj van!
2017. febr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
12%
micsoda egy trollkérdés
2017. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
48%

Azta!!

Basszus ez rosz lehet...hallod próbáld ne hagyni magad, ha apukád kezet emel rád, vagy elkezd ütni vágj hozzá valamit, pl egy vázát, vagy poharat...

én ezt tenném, tuti nem hagynám hogy üssön ok nélkül...

jézusom el se tudom képzelni hogy lehet így élni...:/


kérj segítséget minnél hamarabb, és költözz el valakihez!!

nem jó állapot alkoholista szülőkkel élni!

2017. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
75%
Jobbulást, Dávid!
2017. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minél hamarabbi gyógyulást:)Kitartás!
2017. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!