Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti milyen büntetést adnátok a...

Ti milyen büntetést adnátok a kamasz fiatoknak, ha kilóg és hajnali 4-kor jön haza?

Figyelt kérdés
16 éves a fiam. Párommal korán lefeküdtünk, de nem tudtam aludni, hajnali 4 körül kiültem hallba, amikor kinyílt az ajtó, és belépett rajta a fiam. Kérdőre vontam, mire bevallotta. Két hét szobafogságot ítéltem meg neki. Férjem lazán veszi a dolgot, azt mondta, egyszer fiatal, tényleg nem volt szép tőle, hogy nem szólt, de kamasz. Én vagyok a hárpia, vagy igazam van? Más is járt hasonló cipőben?
2017. márc. 20. 21:55
1 2 3 4 5
 11/45 $$$$$ ***** válasza:
85%

De miért kellett elógnia ? Én is 16 vagyok . Es penteken meg szombaton (amikor nincs masnap suli) barhova elmehetek barmeddig . Csak előtte el kell mondanom hogy pl 3 kor jövök vagy holnap jövök csak haz 6-7 óra fele . Vagy a multkor nem az en városomban buliztam akkor másnap 9 kor értem haza. Anyi hogy mindig elmondom hogy meddig marafok. Aztan ha korábban jövök az anyáméknak csak jó ha később jönnék véletlen akkor dobok egy SMS -t

Azert nem hivom őket hogy ne keltsem fel őket . De ha veletlen felkelnek es nem vagyok othol és agódnának akkor tudják hogy nincs bajom....

2017. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
83%
iskola időben hajnali 4kor jön haza? mikor alszik?
2017. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
80%

Véleményem szerint az fontos infó lenne, hogy mi miatt és hova ment ki este.

Egyébként a szobafogság szerintem nem jó büntetés. Marhaságnak tartom (főleg egy 16 éves kamasznak).

20N

2017. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
82%

mondjuk nem 16 évesen kellene nevelni....ezzel csak magad ellen fordítod

soha nem voltam szobafogságban, az én szüleim nem ilyenek voltak, soha nem is hauzudtam vagy lógtam el.

ellenben ők (szüleim) voltak, és bizony ők is kilóhtal éjjel, ekkor fogadták meg, hogy ők sose csinálnak ilyet a gyerekükkel.

2017. márc. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
36%

Te jó ég, milyen szerencsés vagyok, hogy nekem NORMÁLIS anyám van, és nem ilyen konzervatív emberek, mint a Kérdező....


Szobafogság? Mi ez, mint a filmekben?


Én volt úgy, hogy 17 évesen hajnalba mentem haza, mert egy nő felhívott magához. És akkor mi van?


Egy évvel később rá, 18 évesen már egyedül éltem. :D


Üdv, Dante

2017. márc. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
67%

Hát ez bizony már nagyon késő. Ahogy írták: mi ez a marhaság, hogy kilóg? 16 évesen én már külföldön voltam, részben csak csoporttal! Jeruzsálem óvárosába sikerült bebarangolnom egyszer egyedül, na és, 25 évvel később itt vagyok, hogy meséljek róla. 16 évesen lennie kéne olyan bizalomnak a szülő és a gyerek között, hogy ha a gyerek közli, hogy holnap reggel X-re jövök haza, akkor az úgy jól van. Főleg most, hogy mindenkinek ott a telefon a kezében.


Nagyon újra kell ezt a kabátot gombolni...

2017. márc. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim válasza:
71%

Az egyik elozonek: A Facebook jelszavat megvaltoztatni? Ennel idiotabb otlet is keves van. Az O Facebookja, az O maganelete, vagy legalabbis annak kellene lennie. Remelem nincs gyereked..


A kerdezonek: Szerintem is okkal kellett kilognia, gondolom nem biztok meg benne semmiben, ezert latta hogy felesleges lenne kerdeznie. En elengednem maskor is, csak pl. hatarozott idore.


Azt meg jo lenne elfogadni mindenkinek hogy ez a 21. szazad.

2017. márc. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
84%
Nem írtad hogy miért kellett kilógnia.
2017. márc. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
41%

"Azt meg jo lenne elfogadni mindenkinek hogy ez a 21. szazad."


TÖk mindegy. 16 éves gyereknek hajnali 4-kor otthon van a helye. Főleg suli időben. A 21. században is.

2017. márc. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
82%

A büntetés ok, de az csak az egyik fele. Beszélgetni kellene a sráccal, hogy miért hazudott, miért csapott be benneteket és ez benneteket miért szomorít el.


Énkommunikációval, természetesen. Valami miatt ugyanis nem vagytok bizalmi személyek az életében, de magasról tesz is rátok, azaz tudja, hogy átverhet. És ez így, együtt, baj.

2017. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!