Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti milyen büntetést adnátok a...

Ti milyen büntetést adnátok a kamasz fiatoknak, ha kilóg és hajnali 4-kor jön haza?

Figyelt kérdés
16 éves a fiam. Párommal korán lefeküdtünk, de nem tudtam aludni, hajnali 4 körül kiültem hallba, amikor kinyílt az ajtó, és belépett rajta a fiam. Kérdőre vontam, mire bevallotta. Két hét szobafogságot ítéltem meg neki. Férjem lazán veszi a dolgot, azt mondta, egyszer fiatal, tényleg nem volt szép tőle, hogy nem szólt, de kamasz. Én vagyok a hárpia, vagy igazam van? Más is járt hasonló cipőben?
2017. márc. 20. 21:55
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
35%
Ezzel csak azt éred el hogy legkozelebb ovatosabb lesz :D
2017. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
75%
Máskor engedd el.
2017. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
74%

Lehet hogy ha elengedted volna akkor nem szökik meg


Sherlockhoz van szerencsénk :D :D akit elengednek valahová annak minek kellene szöknie, elméske?? :D

2017. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
45%

"Most már ne azon aggódj, hogy mit kéne a gyerekkel csinálni, hanem azon, hogy milyen lesz a kapcsolatotok 20 meg 30 év múlva. Ha most mindenfélével cseszegeted, 18 éves születésnapján elköszön, aztán minden harmadik évben, ha rátok néz. Igen, ez így szokott lenni."

Maximálisan egyetértek.

2017. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
0%

én elkoboznék egy kartonni koton a zsebpénzáből s megvenném neki a nagykerből.

ha felelős akkor ezen csak nyer hisz gondolom kisker áron vette meg ugyanezt. ha felelőtlen talán annyira nem az hogy ne durrogtassa el

2017. márc. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!