Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek apuval? Miért...

Mit kezdjek apuval? Miért ilyen bunkó? Beszólt a barátnőmnek, mert kövér. Hogyan állítsam le, hogy engem se piszkáljon?

Figyelt kérdés

A barátnőm jóval nagyobb mint én, picit 100kg felett van én pedig csak 70 vagyok.


Apám amikor hazavittem, köszönés nélkül végigmérte, majd annyit mondott, hogy ehhez kell aztán f"sz, hogy megb"szd, aztán arrébb ment, még annyit vissza szólt, hogy azért vigyázzak magamra, nehogy összenyomjon.


A barátnőm ezek után inkább hazament, nem is akar hozzánk jönni (megértem). Ami idegesítő, hogy azót otthon dagi viccelek piszkál apám, sehogy sem tudom leállítani.


Amúgy csak ketten vagyunk apuval, tehát rosszban sem akarok lenni vele, mert jóba vagyunk, de ezt most valahogy nagyon nem tudja megemészteni.


2017. máj. 23. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:
#10 Járunk eddzeni, de ő nem igszán akar vékony lenni, csak pár kilót akat ledobni, decszeretne hzsi maradni.
2017. máj. 23. 11:33
 12/67 anonim ***** válasza:
47%

Ha ulyen szetetne maradni, akkor nem ertem mire fel ez a drána....

Meg kellett volna mondani ott es akkor ugyanezt és kész....

2017. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 acelsziv ***** válasza:
62%
185/70... Kispórolt testalkat, kiállás:0 férfiatlanság lvl99. A barátnőd mit eszik rajtad? Hogy akarsz így társat, ha nem bírod megvédeni? Növeszd már le a tökeidet ember. Ha meg összeszedsz valami sudár cuncit és elkezdi molesztálni, mert neki is kedve szottyan rá akkor is csak elsomfordálsz?
2017. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
75%
3-as vagyok. Na látod itt a gond. Nem tudsz saját magadért se kiállni nemhogy másért. Akkor hogy akarod leállítani? Kérdésed értelmét is vesztette.
2017. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
19%
Faterom nagyon nagy humanista, meg minden, de az nála is lecsapta volna durván a biztosítékot, ha ilyen csajt vittem volna fel...
2017. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
14%
Apád bunkó volt, de igaza van. Undorítóan kövér a barátnőd és ez nemcsak esztétikailag probléma, hanem az egészsége szempontjából. Én is utálom a dagadékokat. Ha betegség miatt ilyen az más, de a barátnőd nem is akar normális súlyban lenni, hiszen 100 kg felett nemcsak pár kg felesleget kéne leadnia, ahogy ő tervezi. Na ezt a fajtát utálom ! Igénytelen és lusta.
2017. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
89%

Apad egy tajparaszt, te pedig nyuszi. No letemre, mikor anyamek, azt mondtak, hogy nez ki a parom, csunya, nem illik Hozzam, 100%-osan kialltam mellette. Megmondtam, hogy nem nekik kell tetszenie, hanem nekem es eleg sekelyesek ha a kulso alapjan itelnek el egy embert, hogy az mennyire alkalmas parkapcsolatra. Parat meg a fejukhoz vagtam , igaz nem szoltak hozzam egy jo darabig, de azota egy rossz szavuk nincs, max. egymas kozt, de az mar az o problemajuk.

Amugy en is edzek, oda figyelek magamra, de apadtol elfogna a mero hanyinger. Utalom az egoista, erzelmileg buta embereket.

2017. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
33%
Figyelj,apád egy bunkóz az biztos,a véleményét megtarthatta volna magának!30 kiló súly különbség,pedig nem jóval picit több a 70nél,hanem sokkal.Egészségügyi szempontból sem ártana a barátnődet a fogyásra bíztatni
2017. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
11%

#17

Azért ne keverjük már a ronda embert a vágósúlyú disznóval ! Abba senki nem halhat bele vagy nem lehetnek krónikus betegségei, mert nem egy Brad Pitt.

2017. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:

A pár kiló alatt azt értettem, hogy 80-90 kilóig le akar menni, de inkább előbbi, de azt mondja, hogy nem bírná magát elkêpzelni vékonyan.


Én bíztatom őt a mozgásra, de azt is akarom, hogy boldog legyen.


Amúgy apum ellen nem merek csak kiállni, leginkább...


Szerintetem jobban el kéne fogadni a kövéreket, itt is sok a bunkó.

2017. máj. 23. 12:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!