Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek apuval? Miért...

Mit kezdjek apuval? Miért ilyen bunkó? Beszólt a barátnőmnek, mert kövér. Hogyan állítsam le, hogy engem se piszkáljon?

Figyelt kérdés

A barátnőm jóval nagyobb mint én, picit 100kg felett van én pedig csak 70 vagyok.


Apám amikor hazavittem, köszönés nélkül végigmérte, majd annyit mondott, hogy ehhez kell aztán f"sz, hogy megb"szd, aztán arrébb ment, még annyit vissza szólt, hogy azért vigyázzak magamra, nehogy összenyomjon.


A barátnőm ezek után inkább hazament, nem is akar hozzánk jönni (megértem). Ami idegesítő, hogy azót otthon dagi viccelek piszkál apám, sehogy sem tudom leállítani.


Amúgy csak ketten vagyunk apuval, tehát rosszban sem akarok lenni vele, mert jóba vagyunk, de ezt most valahogy nagyon nem tudja megemészteni.


2017. máj. 23. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
29%
Ha apukàd jò karban van, sportol, szàlkàs, akkor ő olyan típus aki nem szereti a kövèreket. Valahol igaza van, te a mèreteid alapjan àtlag fèrfi vagy. Mièrt egy 100 kg-os debella az ideàlod? Ès ha terhes lesz majd? Ùristen! Magam sem ertettem hogy akàr csak egy átlagos pasi mit eszik egy kövér nőn. Nem ducin, kövèren!
2017. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem meg nem kéne elfogadni a kövéreket, nem kéne bíztatni őket, hogy jól vannak így. Az ő érdekükben nem. Már ígyis túl sok cukorbeteg és egyéb súlyos beteg ember van. Nem normális egy elhízott társadalom.
2017. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
21%
Azér ez már sok... Gondolj csak bele, eldobsz a csaj mellett egy labdát és keringeni kezd körülötte...
2017. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
81%
Hát már bocs, de ha az én barátnőmre mondanák azt, előtte, hogy ehhez kell fa@z, hogy megba@zd, vagy szájon ba@zom, vagy kimosom a száját szappannal. Megérdemled, hogy ba@tat férfiatlan vagy és nagyon gyenge!
2017. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
89%

Miért kell egy nőről ilyen csúnyán beszélni ?

Nem a ti dolgozok bírálni , ha a kérdezőnek megfelel akkor másnak semmi köze hozzá.A kérdés nem erre irányult hogy miért ilyen s mikor mennyit fogy le.

Próbáld elmondani édesapádnak hogy ez a lány fontos neked ,szereted .Ne szóljon bele a magánéletedbe mert különben nem fogtok olyan jól kijönni egymással s ha tovább folytatja a piszkálódást ezt éri el vele.

2017. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
19%
Talán mert apád nagyon sokat törődik a kinézetével, azért. 100 kg feletti fiatal csajnál meg irány az orvos, hogy miért ilyen elhízott. Ki kell vizsgáltatni, lehet pajzsmirigy, hormonprobléma, ki kell deríteni.
2017. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
19%

Apádnak igaza vaolt - bár eléggé paraszt módon fejezte ki magát -, a barátnőd kövér.

Azt leszámítva, hogy esztétikailag is elég gáz látvány, egészsége is jó szar lehet, ráadásul 10/9 kövér pfátlan és zabál, vendégségben is.

2017. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
26%

27-es vagyok, és rohadtul nem érdekel a hiszti, amit ezek levágnak.

Rinyálnak, mert megsértődnek, ha a szemükbe mondod az igazat, közben zabálnak, és mindenki mást leszólnak.


Én 170/53 vagyok, alig bírok hízni (ezt is egy év éjjeli kajával húztam fel), de mikor 48 voltam, pont a sértődős tehenek szóltak be, hogy anorexiás. Mikor én meg megmondtam nekik, hogy hájas disznó, majdnem nekem ugrott.


Taszítanak a kövérek, látványra és természetre is, mert a zömük megkeseredett, azért eszik össze minden szart, dagad és még megkeseredettebb meg irigyebb lesz... ördögi kör, kevés az a kövér ember, aki normális.

2017. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
17%
Ez egy kamu kérdés...nemrég volt hasonló. Pont azért, hogy a primitívebbje egymásnak essen és személyeskedjen.
2017. máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
81%

"27-es vagyok, és rohadtul nem érdekel a hiszti, amit ezek levágnak.

Rinyálnak, mert megsértődnek, ha a szemükbe mondod az igazat, közben zabálnak, és mindenki mást leszólnak.


Én 170/53 vagyok, alig bírok hízni (ezt is egy év éjjeli kajával húztam fel), de mikor 48 voltam, pont a sértődős tehenek szóltak be, hogy anorexiás. Mikor én meg megmondtam nekik, hogy hájas disznó, majdnem nekem ugrott.


Taszítanak a kövérek, látványra és természetre is, mert a zömük megkeseredett, azért eszik össze minden szart, dagad és még megkeseredettebb meg irigyebb lesz... ördögi kör, kevés az a kövér ember, aki normális"


Éppenséggel a te szavaid is kőkemény megkeseredettségről adnak tanúbizonyságot... Ami viszont még szomorúbb, hogy a mérhetetlen mocskolódásodhoz még tömény sötétség is társul. :(

2017. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!