Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek apuval? Miért...

Mit kezdjek apuval? Miért ilyen bunkó? Beszólt a barátnőmnek, mert kövér. Hogyan állítsam le, hogy engem se piszkáljon?

Figyelt kérdés

A barátnőm jóval nagyobb mint én, picit 100kg felett van én pedig csak 70 vagyok.


Apám amikor hazavittem, köszönés nélkül végigmérte, majd annyit mondott, hogy ehhez kell aztán f"sz, hogy megb"szd, aztán arrébb ment, még annyit vissza szólt, hogy azért vigyázzak magamra, nehogy összenyomjon.


A barátnőm ezek után inkább hazament, nem is akar hozzánk jönni (megértem). Ami idegesítő, hogy azót otthon dagi viccelek piszkál apám, sehogy sem tudom leállítani.


Amúgy csak ketten vagyunk apuval, tehát rosszban sem akarok lenni vele, mert jóba vagyunk, de ezt most valahogy nagyon nem tudja megemészteni.


2017. máj. 23. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
83%
Ha ilyet szólnának nekem, nő létemre, a 100+ kg-mal rúgnám úgy pofán-igen, a saját lakásában- hogy rögtön nem lenne 48 éves, ápolt pasi.:D fogak nélkül úgyse tudna ugatni..amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten!:DD De utálom a 48 éves ááááolt, kisportolt egoista majmokat, istenem!!!!
2017. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
0%

"Neked nem kéne az elhízottakkal foglalkoznod, elvégre nem te vagy velük kapcsolatban"

De én is látom őket. Sajnos strandon is. Szóval engem is érint.

2017. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
100%

Tán törvény kéne hozni, hogy bizonyos testtömeg index fölött tilos legyen strandra menni? Csak mert téged zavar? Tudod mit, nem vagy te ennyire fontos ember! Ha ennyire zavar, maradj te otthon.

Írom ezt teljesen átlagos alkattal.

2017. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
Egyébként látszik, hogy sok embernek fingja sincs mi az a 100kg.Mindenki egyből szidja. Ismerek olyan 97 kilos csajt,akit meg csak kövérnek se mondanak az emberek. Van rajta egy kis felesleg, de ha jó arányban oszlik nem tűnsz kövérnek vele. (175cm , szoval annyira nem is magas)
2017. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:

Jaj, ez nem az előző kérdező, akit disznózott az apja?

Kicsit fura egymás után két ilyen kérdés.

2017. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó neked meg mi van agyvelő helyett a fejedben? Ez a kérdés május 23-ai. Amiről meg te beszélsz, azt ma írták ki...
2017. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
0%
Na mi a helyzet kérdező, megvan még a sertésed? :D
2018. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!