Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek apuval? Miért...

Mit kezdjek apuval? Miért ilyen bunkó? Beszólt a barátnőmnek, mert kövér. Hogyan állítsam le, hogy engem se piszkáljon?

Figyelt kérdés

A barátnőm jóval nagyobb mint én, picit 100kg felett van én pedig csak 70 vagyok.


Apám amikor hazavittem, köszönés nélkül végigmérte, majd annyit mondott, hogy ehhez kell aztán f"sz, hogy megb"szd, aztán arrébb ment, még annyit vissza szólt, hogy azért vigyázzak magamra, nehogy összenyomjon.


A barátnőm ezek után inkább hazament, nem is akar hozzánk jönni (megértem). Ami idegesítő, hogy azót otthon dagi viccelek piszkál apám, sehogy sem tudom leállítani.


Amúgy csak ketten vagyunk apuval, tehát rosszban sem akarok lenni vele, mert jóba vagyunk, de ezt most valahogy nagyon nem tudja megemészteni.


2017. máj. 23. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
16%
Mond meg apudnak,hogy te igy is szereted a baratnodet es rosszul esik,hogy igy beszel rola.Bar asszem,hogy nala ez nem fog mukodni,de hatha.Egyebkent engem az is erdekelne,hogy hany cm a csajszi,mert nem mind1,hogy 160 vagy 200cm-hez 100kg.
2017. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
24%
Ha a barátnőd mindig ilyen vagy ekörül akar maradni, akkor bizony szokja meg a beszólásokat. Én magam is meguntam őket, azután kezdtem el figyelni az étkezésemre és jártam el edzeni.
2017. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
87%
Azért arra kíváncsi lennék, hogy egy kövér férfi is ekkora indulatokat váltana-e ki az itt dühöngőkből...valószínű akkor röpködnének a "a férfi egy fokkal legyen szebb az ördögnél", stb. kényelmi kamu biztatások.
2017. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
93%
Ja, meg akkor menne a "nőknek csak a külső számít", lol.
2017. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
15%

Kitalált kérdés

direkt úgy lett megfogalmazva az egész, hogy a dagadt nőkre irányuljon az indulat.

2017. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
13%

"Miért kell egy nőről ilyen csúnyán beszélni ?

Nem a ti dolgozok bírálni , ha a kérdezőnek megfelel akkor másnak semmi köze hozzá."

De a mi dolgunk is. Nagyon leterheli az egészségügyi rendszert egy kövér. Drága a társadalomnak a sok cukros, rákos, mozgássérült, szívbeteg ember. Itt nemcsak arról van szó, hogy baromi gusztustalan látvány, főleg strandon. Magyarországon ígyis orvos, nővér és felszerelés hiány van, ne kelljen már a lusta és igénytelen tehenek miatt a megmaradt kevés forráson ennyi embernek osztoznia. Nem ártana, ha a magyar ember összeszedné magát. Az egyik legbetegesebb nép Európában. Nemcsak helyesen táplálkozni luxus, de megmozdulni is. Tisztelet a kivételnek. Aki helyes étrend és sport mellett is kövér, ő orvosi kivizsgálást igényel. Az is, akinek a kövér nők / férfiak szexuálisan vonzók.

2017. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:

175 cm magas. Amúgy undorító amit itt néhány ember művel. Az, hogy kövér még nem feltétlen jelenti azt, hogy egészségtelen. (Egyenlőre) Akar fogyni, de nem akar vékony lenni, most is szereti magát, de érzelmileg labilis és nehezen viseli a kritikát.

Számomra vonzó mind külsőleg, mind belső tulajdonságokat nézve.

A szépséget nem kilókban mérik. Szerintem egy duci nő is lehet szép. Ez nem igénytelenség.

Amúgy ő táplálkozás miatt lett ilyen, az egész családja kövér. Méghozzá meglehetősen. Az édesanyja ránézésre legalább 150 kg, az apja is nagydarab, a testvérei is ilyenek.

Illetve nem vagyunk olyan fiatalok én 19 éves vagyok ő 21.

2017. máj. 23. 13:18
 38/67 anonim ***** válasza:
22%
Mond otthon hogy szumózik. Azért ilyen nagy
2017. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:

Amúgy qki igyekezett értelmes választ adni annak köszönöm. Talán pár nap alatt leakad a témáról és akkor jobban meg tudom magyarázni neki. Nehéz vele szót érteni sajnos.

Az nem érdekli, hogy nekem ő tetszik és nem ő jár vele. Neki az a lényeg, hogy a fiának "sexy" nője legyen, mert ezzel csak égetem őt. A haverjai is rajtam röhögnek.

2017. máj. 23. 13:21
 40/67 A kérdező kommentje:

#36 Te vagy a gusztustalan, egy emberről van szó nrm egy darab szarról, arra lehet azt mondani, hogy undorító, egy emberre pusztán a külseje miatt nem.


Szánalmas vagy.

2017. máj. 23. 13:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!