Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámmal szeretnem megnoveltetn...

Apámmal szeretnem megnoveltetni, a gyerek tartás díjat a kétszeresére, mivel főiskolára megyek. Hogy tudnám neki megmondani,? Nem szeretnék rögtön támadni indításként. Valakinek van valami tapasztalata, hogy hogyan kene megírnom neki?

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 16:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:
Mindig könyebb kimondani, mint megtenni. Majd gondolom megnyugszok akkor, ha elérem amit akarok
2017. júl. 4. 01:08
 62/71 anonim ***** válasza:
24%
Azért azt se szabad elfelejteni, hogy ha egy házasság elromlik, az nem csak egyik fél hibája sose. Persze undorító dolog félrekefélni ahelyett, higy leülnénm megbeszélni a problémákat és ha úgy adódik én balra te jobbra... Ettől függetlenül népszerű a félrekeféléses megoldás.
2017. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
100%
#62 azért az is kérdéses, mennyire vagy felelős egy olyan hibádért, amiről lehet, nem is tudsz, mert sosem mutattak rá. sok esetben erről is lehet szó.
2017. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
59%
Huuu..te mennyit hazudsz kérdező😂😂😂! Lehet, hogy felnőtt vagy, de jól fogalmaztál, mivel agyilag teljesen egy éretlen gyerek szintjén mozogsz. Ha annyira el vagy szállva, hogy mennyire fejlettebb országban élsz, akkor takarodj innen és egy szlovák oldalon érdeklődj, hogy hogy kell aputol meg több pénzt kicsikarni, te vakarcs!!! Tényleg ments Isten, hogy egy ilyen követelőző, semmirekellő, hülye gyerekem legyen.
2017. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
41%
lehet, hogy a kérdező agyilag éretlen, de azoknak sincs sokkal több esze, akik 7 oldalnyi választ hoztak össze, anélkül, hogy a kérdésre válaszoltak volna.
2017. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
67%
Pont egy Szlovákiai beszél az elmaradottságról? Arany csillagom neked nagyon a pisis bilube lóg a keted. De ilyen helyesírással téged is csak takarítani fognak felvenni. Tudom tudom most jön a csúúnya gonosz telefon ami automatikusan kijavítja a tökéletes mondataidat igaz? Szerintem ne legyen ekkora az arcod, mert nagyon ráeshetsz. Menj dolgozni bölcsész szak mellett menni fog az simán.
2017. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 A kérdező kommentje:
Már rég felvettek 😱
2017. júl. 5. 16:44
 68/71 anonim ***** válasza:
100%

Magyar egyetemre felvettek????

Július 26 án van a ponthatár meghúzása akkor derül csak ki kit hova vettek fel :)

Öcsém is most jelentkezett egyetemre onnan tudom :)

2017. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
65%
Elméletileg felvehették, attól még. Nálunk is lehetett régen (azt hiszem ez már nincs), eleve halasztással kezdeni. Mikor engem fel vettek, sajnos 2 évet halasztanom kellett, az volt a max, de ki is kellett használnom. Uncsitesóm középiskolai országos tanulmányi versenyen első lett , felvételi nélkül mehetett egyetemre. Ez sem tudom, hogy manapság van e még ilyen nálunk, de lehet náluk van. Amúgy szerintem is kamu kérdés részben, de nem ez miatt.
2017. júl. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 A kérdező kommentje:
Meg mindig szlovákiai egyetemen fogok tanulni, engem mar márciusban felvettek.
2017. júl. 6. 11:13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!