Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám turkált a cuccait...

Kovács Dorisz kérdése:

Anyám turkált a cuccait között, és talált egy db óvszert. Hatalmas patáliát csapott, kiabált hogy valljam be, kivel használom. Miután nem mondtam semmit, kijelentette, hogy el fog vinni orvoshoz. Megteheti ezt, ha én nem akarom? 13L. Dorisz

Figyelt kérdés
Van barátom, anyám nem tud róla, de nem volt semmi "olyan", csak csók és kézfogás.

2017. júl. 11. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, mert anyám igazi sárkány. Azt hiszi, hogy már rég lefeküdtem valakivel.
2017. júl. 11. 17:41
 12/82 anonim válasza:
3%
en is ugyanigy jartam egszer.. mo djuk nekem a pasim adta h ha esetleg megis le akarnek vele fekudni akk legyen.. aztan anyum megtalalta es elvitt orvoshoz.. nyugalom semmit sem fognak tenni ami fajna vagy valami.. tulajdonkepp ugyan oda dugdos a doki dolgokat ahova a barátod teszi majd a lompost.. ha tenyleg nem volt semmi olyan akk miert felsz? nincs miert.. amm meg ha nem akarod nem tehet a doki semmit
2017. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem jobban járnál, ha elmennél vele egy nőgyógyászhoz, mert neked úgysem fog hinni az anyukád és így el is kerülheted az értelmetlen veszekedéseket.
2017. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
85%
Mutasd be neki a barátodat, hogy megnyugodjon!
2017. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 A kérdező kommentje:
A barátomat nem merem neki bemutatni, mert megmondta, hogy nem tűri el, hogy fiúk legyen, amíg el nem végzem a 8-at.
2017. júl. 11. 21:54
 16/82 Ollókezű Edward ***** válasza:
80%

Hát nem tudom, én mikor elkezdtem járni, 16 éves voltam, és a doki beengedte anyukámat. Mikor orvost váltottam pár hónappal később, akkor az új doki kiparancsolta a váróba, szóval szerintem orvosa válogatja.

De tőlem kérdezte a doki, hogy szűz vagyok-e még, és végbélen keresztül vizsgált évekig. Nem tudom, hogy csak úgy megnézik-e hogy szűz vagy-e még, tőlem mindig kérdezték. De amúgy szerintem is nagyon gáz, hogy el akar rángatni a dokihoz. Ha nem lenne ekkora zsarnok, el tudtad volna mondani, hogy "jársz" egy fiúval, szóval erről az egész kialakult helyzetről ő tehet.

Annyiban igaza van, hogy 13 évesen még azért ne feküdj le vele, várd meg a középsulit. Semmit nem veszítesz, én is vártam 21 éves koromig, és nem bántam meg egyáltalán.

2017. júl. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
9%
+. Azzal, hogy hirtelen nem tudtad kivágni magad, be ismerheted, hogy van valakid, mert ezt nem fogja annyiba hagyni a mamád. Lesz még patália.
2017. júl. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 A kérdező kommentje:
Anyám ma reggel közölte, hogy hétfőre szabadnapot kért a munka helyen, és akkor kell menjek vele. :( De én meghalok, fizikailag rosszul vagyok a gondolattól, hogy le kell vetkőzzek és egy idegen OTT lásson. Még a barátomnak sem engedném még.
2017. júl. 12. 07:33
 19/82 anonim válasza:
7%
Mivel kiskorú vagy, a törvény szerint anyukád a törvényes képviselőd. Azaz ha ő azt akarja, hogy a nőgyógyász vizsgáljon meg, akkor az meg fog vizsgálni. De ne aggódj, túl fogod élni. Én is túléltem, igaz, nem 13 évesen.
2017. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
90%
Borzasztó lehet ilyen családban felnőni, ne haragudj, hogy ezt mondom.
2017. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!