Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám turkált a cuccait...

Kovács Dorisz kérdése:

Anyám turkált a cuccait között, és talált egy db óvszert. Hatalmas patáliát csapott, kiabált hogy valljam be, kivel használom. Miután nem mondtam semmit, kijelentette, hogy el fog vinni orvoshoz. Megteheti ezt, ha én nem akarom? 13L. Dorisz

Figyelt kérdés
Van barátom, anyám nem tud róla, de nem volt semmi "olyan", csak csók és kézfogás.

2017. júl. 11. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
64%

Nem hiszem hogy a mintavételtől vérzett, inkább a szűzhártyájával cseszekedett az orvos.

Megkérdezhetem kinél voltál? Nem baj ha privátban írod le, csak hogy hozzá biztos ne menjek.

2017. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim válasza:
30%
Hát, neked egy műszer vette el, vagy az orvos keze.
2017. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim válasza:
32%

Legalább anyud tudja, hogy ki vette el :"D


Sajnállak.

2017. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
46%

szegénykém, nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. próbálj megnyugodni. nem biztos, hogy átszakította a szűzhártyát. én a szüzességem elvesztése előtt többször is voltam nőgyógyásznál, és nekem nem szakították át szerintem. Bár engem nem különösebben érdekelt.

De azt megértem, hogy téged érdekel, és hogy ez rosszul esett, mert nekem is volt már olyan orvosi beavatkozás, amit nem akartam, és mégis elvégezték, több napig szenvedtem utána a tudattól.

Szóval adj magadnak időt, hogy túllegyél rajta, és próbálj a jövőben jobban kiállni magadért, ne hagyd magad.

2017. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodj meg kérdező, nem a műszer es nem az orvos keze vette el. Max atszakitotta a hartyat, de a szüzességedet akkor fogod elveszíteni mikor eloszor létesítesz nemi kapcsolatot vkivel, amelyben behatolás is tortenik
2017. júl. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
92%
de en nem ertem mertnem jelentetted ki hogy nem engeded? millioan leirtak hogy nem kenyszerithet ra kijelentetted volna ott lett volna vege a sztorinak.
2017. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 kovpet ***** válasza:
96%
# 76: Azért, mert még csak 13 éves.
2017. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
45%
#77 en nekem vanolyan ismerosom aki kijelentette nogyogyasznak 14 evesen hogy ha hozza mer erni rahivja a rendoroket es kozbe kezeben 112 be volt utve es hivas gomb felett tartotta a kezet... hasonlo szitu miatt volt. Na de mind1 kerdezo en is nagyon sajnalom hogy ilyen ******* anyad van. Hogy volt a szemedbe nezni a vizsgalat utan?
2017. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a kommenteket. Lassan túlteszem majd magam a dolgon. Anyám elégedett, megkapta, amit akart. Még a képembe röhögött, hogy ugye hogy nem haltam bele.

A barátom persze nem volt túl boldog, ő úgy képzelte, hogy ő lesz az első, aki hozzám ér majd.

Hogy miért nem tiltakoztam? Mert...nem volt erőm. Olyan magabiztosan mondta, hogy csak a hasamat vizsgálja meg, hogy hittem abban, hogy nem nyúl oda. Persze, gyanút kellett volna fognom, amikor kesztyűt húzott a kezére. De olyan gyorsan történt minden. :(

2017. júl. 19. 09:07
 80/82 anonim ***** válasza:
39%
#79: 13 évesen nem azt kell tervezni,vajon mikor fog hozzád érni odalent.
2017. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!