Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám turkált a cuccait...

Kovács Dorisz kérdése:

Anyám turkált a cuccait között, és talált egy db óvszert. Hatalmas patáliát csapott, kiabált hogy valljam be, kivel használom. Miután nem mondtam semmit, kijelentette, hogy el fog vinni orvoshoz. Megteheti ezt, ha én nem akarom? 13L. Dorisz

Figyelt kérdés
Van barátom, anyám nem tud róla, de nem volt semmi "olyan", csak csók és kézfogás.

2017. júl. 11. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 A kérdező kommentje:
#80 egyáltalán nem írtam ilyet. Csak annyit, hogy ha egyszer megtörténik, akkor az majd vele történjen meg.
2017. júl. 21. 11:24
 82/82 anonim ***** válasza:
37%
Jelentsd fel a dokit! Kötelessège minden mizdulatáról tájèkoztatni, mikor mit fog csinálni! Technikiailag már nem vagy szűz
2017. okt. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!